18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Maximiliano Sosa z nożyczkami szarżę uczynił

GeorgeHarvey1 • 2024-01-13, 11:46

Ale już nie będzie, bo nie żyje. Fresno, California

maveric666

2024-01-13, 12:38
Zlecenie w majestacie prawa

dżonyłojlker

2024-01-13, 12:51
Szarżę uczynił jak sk***esyn. W hameryce jak ktoś chce ze sobą skończyć, a się trochę cyka, to wystarczy wezwać policję, trochę popajacować i po problemie.

Ronoaro

2024-01-13, 14:14
Umarł bo był zbyt głupi i ogólnie niedoj***ny, by żyć w jakimkolwiek cywilizowanym społeczeństwie. No chyba, że w jakimś murzyńskim albo kacapskim, ale one trochę takie "średnio" cywilizowane.

sberek38

2024-01-13, 15:39
Zbyt biały na taki pochopny odstrzał.
Krzywdy raczej nie był w stanie uczynić. Amerykańskie psy coraz bardziej przesuwaja granicę tolerancji odstrzału.

ze...........ys

2024-01-13, 15:48
sberek38 napisał/a:

Zbyt biały na taki pochopny odstrzał.
Krzywdy raczej nie był w stanie uczynić. Amerykańskie psy coraz bardziej przesuwaja granicę tolerancji odstrzału.



Jeśli twierdzisz, że nożyczkami się nie da zrobić krzywdy, to mało wiesz o życiu. Spoiler, nożyczki mogą łatwo przebić tętnicę jak każde ostre narzędzie. Poza tym dali mu szansę, dostał taserem i nawet poczekali z tym czy przyniosło to skutek.

katarnoxi

2024-01-13, 16:03
sberek38 napisał/a:

Zbyt biały na taki pochopny odstrzał.
Krzywdy raczej nie był w stanie uczynić. Amerykańskie psy coraz bardziej przesuwaja granicę tolerancji odstrzału.



To nie był pochopny odstrzał. Grubas zamiast wyjść z pomieszczenia zgodnie z polecaniami, pokazując że nie stanowi zagrożenia, to wyparował za drzwi w stronę funkcjonariuszy jak jakiś odyniec. Dostał więc strzał z paralizatora, ale zamiast się złożyć, zatrzymać to zaczął jeszcze bardziej szarżować na policjantów. Co mieli zrobić, przytulić się do niego i pogłaskać, żeby się uspokoił? W USA udawanie kozaka przy policji może kosztować życie. Ja w sytuacji, gdy amerykański policjant z bronią w ręku wydaje mi polecenia, zaznajomiony z wszystkimi filmikami z amerykańskich interwencji, które na Sadola były wrzucane, najpierw bym się zesrał w majtasy, potem bym zdrętwiał jak kłoda i 15 razy się zastanawiał czy wykonuję wszelakie polecenia tak, by nie zostać odstrzelonym.

sberek38

2024-01-13, 16:06
zeroxdeys napisał/a:

Jeśli twierdzisz, że nożyczkami się nie da zrobić krzywdy, to mało wiesz o życiu. Spoiler, nożyczki mogą łatwo przebić tętnicę jak każde ostre narzędzie. Poza tym dali mu szansę, dostał taserem i nawet poczekali z tym czy przyniosło to skutek.



Nie o nożyczkach pisałem. Koleś już ledwo na nogach się słaniał...

Coffey

2024-01-13, 17:16
Rozumiem w polsce gdzie 90% policjantów to cioty ale jak trzeba mieć nasrane, że tam takie akcje robić

polakwrocek

2024-01-13, 17:22
maveric666 napisał/a:

Zlecenie w majestacie prawa



Bo każdy normalny człowiek szarżuje na policjanta z nożyczkami w ręku.
To takie normalne.

nemesisnt

2024-01-13, 17:27
sberek38 napisał/a:

Zbyt biały na taki pochopny odstrzał.
Krzywdy raczej nie był w stanie uczynić. Amerykańskie psy coraz bardziej przesuwaja granicę tolerancji odstrzału.



To choć dźgnę Cie nożyczkami, nawet takimi dla dzieci, i poczekajmy 3 minuty

Pedator

2024-01-13, 18:03
Ronoaro napisał/a:

Umarł bo był zbyt głupi i ogólnie niedoj***ny, by żyć w jakimkolwiek cywilizowanym społeczeństwie. No chyba, że w jakimś murzyńskim albo kacapskim, ale one trochę takie "średnio" cywilizowane.



Jakby był głupi to by wziął zszywacz do papieru.

Szary_Jeleń

2024-01-13, 18:26
Napisałem pod tym samym, ale na yt 'Fukin b1tch' (pisownia oryginalna, powiązane z kontekstem nagrania) i dostałem ostrzeżenie od pana żyda z jutuba że mi skasują konto jak będę tak dalej robił, odpisałem im czy mają na myśli to, za które płacę co miesiąc stówę (yt+gdrive), nie odpisali.

bonifacy1988

2024-01-13, 19:08
Zaj***ł mu paralizatorem przez co go zniosło i go zaj***li bo jakoś nie widzę żeby szarżował