18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

szponiasty

2013-04-16, 23:51
Oops, a co to za niespodzianka?

http://www.facebook.com/photo.php?v=2970918888111

A cóż to? Fanpage założony w sobotę. Kiedy mieliśmy "zamach"?


A cóż to znowu? Na chwilę przed "zamachami", amerykańskie służby ćwiczyły scenariusz takiego zamachu? No nie możliwe... Zupełnie jak 9/11 :D 2 samoloty, trzy budynki zawaliły się dokładnie na siebie, gruz posprzątano i wywieziono, zanim został zbadany, ponad 500 ton złota ze skarbców w WTC7 wyparowało, insiderzy, którzy ubezpieczyli kompleks WTC na biliony, kilka tygodni przez "zamachami", powiększyli swoje gigantyczne fortuny...


W skrócie: rząd USA (a w zasadzie marionetki, bo za sterami siedzą globaliści, JP Morgany, Halibuton, Bilderbegi itd), po raz kolejny zamordował z premedytacją, niewinnych ludzi, żeby pchać do przodu swoją agendę globalnego rządu...).

fiszka_on

2013-04-16, 23:57
Kebaby Europę już podbili!! Polska się trzyma!!!
javascript:void(0);

szponiasty

2013-04-17, 00:20
No i proszę. Już wiadomo, w jakim celu całe to przedstawienie zostało zainscenizowane:
http://ireport.cnn.com/docs/DOC-711747
Następny krok: stan wojenny (w sumie to już jest stan wojenny) i konfiskata broni.

dudziak-klimek

2013-04-17, 01:00
Według mnie wszystko jest ukartowane dlaczego polska flaga jest pokazywana bo jesteśmy sojusznikami(irak) w tym celu wybuch był właśnie w tym miejscu a nie w innym, w usa jest kilka milionów polskiej społeczności duże poparcie dla rządu.Wojna o władze to nie tylko Bilderberg ale i też żydzi wraz z arabią saudyjska. Chcą zniszczyć średnia klasę, robole i saudyjczycy, jak w filmie equlibrum.Ich stać na to żebyś milczał, zapłacą kilka milionów i masz wyj***ne na to co będzie po twojej śmierci, to Cie nie interesuje, Ciebie już nie będzie.CIA dostalo dostacje od arabi saudyjskiej 4 mld dolarów, podskoczysz im jesteś trupem prezydenci też biora hajs za wojny, arabia saudyjska przeznaczyła 55 miliardów dolarów na wojne z irakiem. Już mają władze robią z krajami co chcą wszędzie wojny, irak syria wszystkie kraje które chcą się przeciwstawić arabi saudyjskiej sprzedajcie rope za dolary innaczej was zniszczymy przez to husajn zostal zlikwidowany, zakazał płacenia w dolarach za ropę naftową.W arabi saudyjskiej jest 5 tys książąt a reszta to bieda dlatego pokazuja tylko dubaj a dlaczego nie inne miasta bo to jest mafia rządząca globaliści.Mógł bym tak pisać długo ale i tak macie wyj***ne na to....

inne miasta w arabi nie pokazuja bo to jest gorszy syf nisz irak przed wybuchem wojny. w Iraku było 10 osób które kradły hajs za ropę w arabi jest ich 5 tys nie ma opcji zeby ten kraj kiedyś zył na poziomie europejczyków\.

saudyjczycy kontroluja wszystkie anty muzulmanskie media w usa i europie, co nie znaczy ze nie jestem przeciwko muzulmanom

Monika Olejnik smieje się z tego, dobrze robi bo tupolew też miał babe jestesmy miedzy młotem i kowadlem.

skurvell

2013-04-17, 01:09
Ciekawe czy da się sprawdzić jakiego wyznania byli uczestnicy biegu. Chodzi mi głównie o kozojebców.

Criss93

2013-04-17, 10:23
Dobrze mówi... Polać mu :D

EdmundKemper

2013-04-17, 11:52
StereoTyp napisał/a:

Ciekaw jestem kiedy ludzie przejrzą na oczy i domyślą się że Osama żyje... Jeśli żołnierze zabili "Osamę" to był to najprawdopodobniej jego sobowtór. Bo niby po co dokładnie zawinęli zwłoki i wrzucili do wody? Phah! Aby podczas sekcji zwłok nie wyszła prawda.
Taka teoria ostatnio powstała i strach o niej mówić więcej bo jak wszyscy wiemy.... Seryjny Samobójca dorwie każdego....



Po to wrzucili ciało do wody, aby nie tworzy miejsca kultu islamistów. Przecież jakby Osamę pochowano w ziemi to zrobiłaby się z tego miejsca druga Mekka. Poza tym dziwne, żeby z sobowtórem żyła na co dzień żona Osamy i Jego dzieci.
Teoria o tym, że Osama żyje jest równie ułomna jak to, że Amerykanie wynajęli islamistów i sami sobie zrobili zamach na WTC. Po prostu nie ma na to dowodów poza teoriami spiskowymi.

szponiasty

2013-04-17, 13:40
EdmundKemper napisał/a:



Po to wrzucili ciało do wody, aby nie tworzy miejsca kultu islamistów. Przecież jakby Osamę pochowano w ziemi to zrobiłaby się z tego miejsca druga Mekka. Poza tym dziwne, żeby z sobowtórem żyła na co dzień żona Osamy i Jego dzieci.
Teoria o tym, że Osama żyje jest równie ułomna jak to, że Amerykanie wynajęli islamistów i sami sobie zrobili zamach na WTC. Po prostu nie ma na to dowodów poza teoriami spiskowymi.


Mogli pochować w utajnionym miejscu, skoro nie chcieli robić kultu. Powiedzieli, że zwłoki pochowali w oceanie, bo nie było żadnej akcji ani żadnego ciała, Osama nie żyje od kilku lat. Całość to była historyjka PR, przed wyborami prezydenckimi. Oczywiście zbiegiem okoliczności jest też to, że tydzień później, prawie cała drużyna Navy Seals, która rzekomo uczestniczyła w zabiciu bin Ladena, zginęła w wypadku śmigłowca...

Jest mnóstwo dowodów i jeszcze więcej poszlak, że zamach na WTC to była robota wewnętrzna. Dowodem nie do zbicia, są prawa fizyki. Dwa samoloty uderzają w dwa wieżowce i wkrótce po tym, zawalają się trzy budynki lol. Zawalają się z prędkością swobodnego opadania... Dalej: są relacje świadków, strażaków, którzy ratowali ludzi z WTC, są zdjęcia wystających spośród gruzów, stalowych kolumn, ściętych równiutko pod kątem 45 stopni... Zgliszcza WTC tliły się 2 miesiące! Paliwo lotnicze? Może meble biurowe? Pfff...

A jak ktokolwiek spróbuje napomknąć o tym że oficjalna wersja nie trzyma się kupy, zostaje okrzyknięty wielbicielem teorii spiskowych a temat jest natychmiast ucinany, bez żadnej próby podjęcia merytorycznej dyskusji czy analizy argumentów... Ludzie bezkrytycznie wierzą we wszystko co zobaczą w TV...

oc...........an

2013-04-17, 16:15
cerastes i Jerzy_Michał_Wołodyjowski

http://lukrecjasugar.wordpress.com/2011/01/11/skrajna-prawica-a-komunizm/

O ile same założenia są lewicowe, to już to co działo się w PRL i Związku bardziej przypomina założenia prawicy. Brak tolerancji wobec homoseksualistów lub duży nacisk na politykę prorodzinną to tylko dwa z kilkunastu podobieństw. O ile sam komunizm w założeniach jest lewicowy, to tak naprawdę nigdy żaden kraj nawet blisko nie podszedł do komuny (no może Kambodża/Kampucza za Pol Pota stworzyła namiastkę, ale w bardzo makabryczny sposób). Na dodatek jak już wspomniałem, nasz cały rząd jest lewicowy w różnym stopniu, a jest absolutnym przeciwieństwem PRL i socjalizmo-komunizmo-niewiadomo czego co było wtedy ustrojem ;)

Sam komunizm jako ustrój jest, z pewnymi zastrzeżeniami, całkiem niezłą koncepcją i są pewne kręgi, które uważają Jezusa(!) za pierwszego komunistę (chrześcijanie żyli w komunach, wszyscy pracowali na wspólne dobro, swobodny przepływ dóbr, z naciskiem na przepływ od bogatszych do biedniejszych, brak pieniądza).


PS: zapomniałeś dodać cerastes, że Dzierżyński, Mienżynski i inni twórcy sowieckich organów represji byli Polakami. :P O tym to już wstyd wspomnieć?

EdmundKemper

2013-04-17, 22:17
szponiasty napisał/a:


Mogli pochować w utajnionym miejscu, skoro nie chcieli robić kultu. Powiedzieli, że zwłoki pochowali w oceanie, bo nie było żadnej akcji ani żadnego ciała, Osama nie żyje od kilku lat. Całość to była historyjka PR, przed wyborami prezydenckimi. Oczywiście zbiegiem okoliczności jest też to, że tydzień później, prawie cała drużyna Navy Seals, która rzekomo uczestniczyła w zabiciu bin Ladena, zginęła w wypadku śmigłowca...

Jest mnóstwo dowodów i jeszcze więcej poszlak, że zamach na WTC to była robota wewnętrzna. Dowodem nie do zbicia, są prawa fizyki. Dwa samoloty uderzają w dwa wieżowce i wkrótce po tym, zawalają się trzy budynki lol. Zawalają się z prędkością swobodnego opadania... Dalej: są relacje świadków, strażaków, którzy ratowali ludzi z WTC, są zdjęcia wystających spośród gruzów, stalowych kolumn, ściętych równiutko pod kątem 45 stopni... Zgliszcza WTC tliły się 2 miesiące! Paliwo lotnicze? Może meble biurowe? Pfff...

A jak ktokolwiek spróbuje napomknąć o tym że oficjalna wersja nie trzyma się kupy, zostaje okrzyknięty wielbicielem teorii spiskowych a temat jest natychmiast ucinany, bez żadnej próby podjęcia merytorycznej dyskusji czy analizy argumentów... Ludzie bezkrytycznie wierzą we wszystko co zobaczą w TV...



Mogli pochować w utajnionym miejscu, ale po co sobie zaprzątać głowię tym, że ktoś mógłby to miejsce znaleźć albo ktoś mógłby się o nim dowiedzieć? Z oceanem nie ma takich kłopotów. Hitler rzekomo też miał przeżyć i uciec do Argentyny, więc co? Adolf żyje do dzisiaj bo nie było ciała?
Według raportów i oficjalnych treści nie tylko dla opinii publicznej to byli jedynie żołnierze z NAVY SEALS, a nie dokładnie ci, którzy brali udział w akcji z Bin Ladenem.
Wybory prezydenckie w USA odbyły się prawie półtora roku po tej akcji więc wątpię aby to był wielki PR dla Obamy.
Na prawach fizyki się nie znam, ale możliwe że te dwie wyższe wierze naruszyły trzecią konstrukcję. Zdjęć kolumn nie widziałem, nie wiem ile pali się paliwo lotnicze, ale nie ulegam tym teoriom.
Daleko mi od wierzenia temu co jest w TV, ale kilka miesięcy przed atakiem na WTC agenci bodajże FBI w Afganistanie nie ukrywali się z tym, że USA ma zamiar zaatakować Talibów. Więc tak spokojnie czekaliby na agresję ze strony USA?
Jak usłyszałem o zamachu w Bostonie to od razu pomyślałem, że ludzie będą mówić, że żadnego zamachu nie było i to tylko pretekst, aby zaatakować Koreę Północną. Ot, taka mała dygresja.

szponiasty

2013-04-17, 23:33
EdmundKemper napisał/a:



Mogli pochować w utajnionym miejscu, ale po co sobie zaprzątać głowię tym, że ktoś mógłby to miejsce znaleźć albo ktoś mógłby się o nim dowiedzieć? Z oceanem nie ma takich kłopotów. Hitler rzekomo też miał przeżyć i uciec do Argentyny, więc co? Adolf żyje do dzisiaj bo nie było ciała?



No tak. Niezwykle wygodna wymówka... Z pochowaniem ciała w oceanie również nie mogli poczekać np. tydzień, wcześniej np. umożliwiając wykonanie sekcji niezależnym patologom.

EdmundKemper napisał/a:


Według raportów i oficjalnych treści nie tylko dla opinii publicznej to byli jedynie żołnierze z NAVY SEALS, a nie dokładnie ci, którzy brali udział w akcji z Bin Ladenem.



Artykuły w mass mediach mówią coś innego: "A helicopter was shot down today by Afghan insurgents as it was rushing to aid troops in a firefight, killing 30 Americans, including 22 Navy SEALs, most of whom belonged to Team 6, the unit whose members were involved in the raid that killed Osama bin Laden, U.S. officials said."
http://abcnews.go.com/International/helicopter-shot-25-navy-seals-dead-crash-afghanistan/story?id=14245387

EdmundKemper napisał/a:


Wybory prezydenckie w USA odbyły się prawie półtora roku po tej akcji więc wątpię aby to był wielki PR dla Obamy.
Na prawach fizyki się nie znam, ale możliwe że te dwie wyższe wierze naruszyły trzecią konstrukcję. Zdjęć kolumn nie widziałem, nie wiem ile pali się paliwo lotnicze, ale nie ulegam tym teoriom.
Daleko mi od wierzenia temu co jest w TV, ale kilka miesięcy przed atakiem na WTC agenci bodajże FBI w Afganistanie nie ukrywali się z tym, że USA ma zamiar zaatakować Talibów. Więc tak spokojnie czekaliby na agresję ze strony USA?
Jak usłyszałem o zamachu w Bostonie to od razu pomyślałem, że ludzie będą mówić, że żadnego zamachu nie było i to tylko pretekst, aby zaatakować Koreę Północną. Ot, taka mała dygresja.



Paliwo lotnicze nie pali się dwa miesiące. I kolejna zagwozdka: porwane samoloty krążyły kilka godzin, całkowicie poza kursem (pilot nie może od tak sobie zboczyć z ustalonego kursu, który przekazuje kontroli radarowej jeszcze przed startem z lotniska). I nikt się tym nie zainteresował, nie zostały poderwane myśliwce, zero reakcji...

EdmundKemper

2013-04-18, 14:48
szponiasty napisał/a:

No tak. Niezwykle wygodna wymówka... Z pochowaniem ciała w oceanie również nie mogli poczekać np. tydzień, wcześniej np. umożliwiając wykonanie sekcji niezależnym patologom.


Pójście na łatwiznę, a nie wymówka. Nie, nie mogli ;) Zresztą zdjęcia zwłok są.

szponiasty napisał/a:

Artykuły w mass mediach mówią coś innego: "A helicopter was shot down today by Afghan insurgents as it was rushing to aid troops in a firefight, killing 30 Americans, including 22 Navy SEALs, most of whom belonged to Team 6, the unit whose members were involved in the raid that killed Osama bin Laden, U.S. officials said."
http://abcnews.go.com/Int...ory?id=14245387


Ten cytat mówi dokładnie to co ja napisałem. 22 SEALsów, którzy należeli do jednostki SEALS TEAM 6, ale nie brali udziału w akcji.

szponiasty napisał/a:

Paliwo lotnicze nie pali się dwa miesiące. I kolejna zagwozdka: porwane samoloty krążyły kilka godzin, całkowicie poza kursem (pilot nie może od tak sobie zboczyć z ustalonego kursu, który przekazuje kontroli radarowej jeszcze przed startem z lotniska). I nikt się tym nie zainteresował, nie zostały poderwane myśliwce, zero reakcji...


Z tego co pamiętam to one zboczyły z kursu po porwaniu ich, gdy musiały zmienić lot aby trafić w WTC. I kolejna sprawa to wydaje mi się, że myśliwce wojskowe ruszyły do akcji, ale za późno aby móc już cokolwiek zrobić.

szponiasty

2013-04-18, 17:24
EdmundKemper napisał/a:


Pójście na łatwiznę, a nie wymówka. Nie, nie mogli ;) Zresztą zdjęcia zwłok są.


Ten cytat mówi dokładnie to co ja napisałem. 22 SEALsów, którzy należeli do jednostki SEALS TEAM 6, ale nie brali udziału w akcji.


Z tego co pamiętam to one zboczyły z kursu po porwaniu ich, gdy musiały zmienić lot aby trafić w WTC. I kolejna sprawa to wydaje mi się, że myśliwce wojskowe ruszyły do akcji, ale za późno aby móc już cokolwiek zrobić.



Ok, widzę, że racjonalne argumenty nie trafiają. No to zobacz krótki filmik o zamachu na WTC, w całości oparty na faktach z oficjalnego śledztwa, oraz informacjach z mass mediów.



No i WTC7...