18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Max Kolnko wieszczy kalifat w Warszawie oraz...

jerzu7 • 2014-10-05, 15:36


Maks mówi jak jest, a WIS TV dokłada swoje. Ciekawy odcinek. Koniec Maksa idą ciary. Ukraina, Irak, Syria, Hong Kong, troche o pieniądzu...
Sadystyczne czasy idą: Marczak zdradza ruski plan "mechaniczna pomarańcza". W przegladzie anonimowym linki do 40 minutowego materiału z pola bitwy (DOBRE ZDJĘCIA) - Kopalnia wiedzy!

MAX = muzg rozj#bany :samobojstwo:

pi...........ja

2014-10-05, 16:18
jerzu7 napisał/a:

MAX = muzg rozj#bany

Kwintesencja jego wyznawców :lol:

mika006

2014-10-05, 17:52
jak mnie wk***iaja te teksty typu''........... mowi jak jest''
k***a jakim trzeba byc k***a zjebem zeby sluchac o sytuacji na ukrainie od jakiegos zalosnego dziennikarzyny co siedzi w stanach i pie**oli tak ze leb boli
nie dawno kwasnieskiej chcial w dupe wlezc a teraz...
i jeszcze ten jego akcent kurewsko pretensjonalny

jak ktos nie wie jak jest to niech k***a wyjrzy przez okno a nie slucha faceta co se maluje oczy kredka czy ch*j tam czym

cola1111

2014-10-05, 21:39
Na wstępnie zaznaczę, że NIE OGLĄDNĄŁEM więcej niż 30sek tego ''czegoś''.
Możecie sobie gadać co chcecie, ale według mnie Kolonko mówi milion razy więcej prawdy niż przeciętny polski dziennikarz/polityk.
Oglądaliście niedawne nagranie z przebiegu komisji do spraw nieprawidłowości w resorcie geologi?? Tam było pięknie pokazane, że Polską rządzi MAFIA.
Kolonko czy Mikke może są kontrowersyjni, ale chociaż oni chcą wyprowadzić Polskę na prostą. Czy nie widzicie, że jesteśmy murzynami Niemiec?? Że przeciętny Polak jest gorzej traktowany niż ciapacki imigrant?? Że jesteśmy tak zajebiście zadłużeni, że będziemy spłacać dług zaciągnięty przez Tuska (na super premie, wynagrodzenia dla szofera wysokości 50k zł miesięcznie, prywatne loty odrzutowcem itp itd)przez kilka następnych pokoleń. Nie widzicie, że brudny ciapak na zachodzie żyje lepiej niż miliony polskich emerytów i rencistów??
Nie jestem politycznym ekspertem, ale wiem, że ani PO, ani PiS, ani SLD, ani PSL, nie zrobią NIC dobrego dla Polski.
Wytłumaczenie mi to, dla czego moje dzieci, wnuki i być może prawnuki mają spłacać kredyty które zostały przeżarte przez takich ludzi jak kłamca kalisz??

De...........37

2014-10-05, 21:51
Albo Ty.

Sinecod

2014-10-07, 16:56
Kolonko nie jest obiektywny, lubi wpieprzać swoje zdanie w wypowiedzi. Dlatego i jego trzeba traktować z dystansem, bo siedząc w juesej odgrywa się na dawnych kolegach i szefostwu.

Ale tego że tępi lewacką hołotę i jako tako uświadamia ludzi w jakim gównie żyjemy, odmówić mu nie można.