18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MaturaToBzdura.TV: RELIGIA CHRZEŚCIJAŃSKA - odc. #61

~MaturaToBzdura.TV • 2012-01-27, 01:09



61 odcinek programu, pt. „RELIGIA CHRZEŚCIJAŃSKA", w którym Kuba zadaje proste pytania, np.: Kto stworzył świat według Biblii? Ile dni to trwało? Kto zapoczątkował reformację w kościele katolickim?

Odwiedź nas na:
http://MaturaToBzdura.TV
http://www.youtube.com/MaturaToBzduraTV
http://facebook.com/MaturaToBzdura

Chcesz zobaczyć więcej odcinków, wejdź na:
http://maturatobzdura.tv/poprzednie-odcinki

smugga

2012-01-27, 14:14
Najnowsze odcinki to totalne gówno. Debilne dziedziny i pytania...

kirek4

2012-01-27, 14:21
6:12 - Wszyscy klękają i biorą do budzi ;) dziewczyna wie o co chodzi w końcu to jej dziedzina ;)

~Angel

2012-01-27, 14:38
Jak witają się papieże?

o tak:


przem

2012-01-27, 16:28
gdzie jest w Biblii napisane, że Adam i Ewa zjedli jabłko?

kaiel

2012-01-27, 16:47
skąd ci debile pochodzą ???

allahu witaj ...

xon123x

2012-01-27, 17:16
6:12 miażdźy . . . Autopojazd . . .

kamill645

2012-01-27, 18:05
co to za gówno....
po h*j to na sadisticu??? wtf

hyp3

2012-01-27, 18:50
co za k***a down, jak ja nie lubię takich dętych cwe*i, pedał chodzi i udowadnia ze Polacy to banda głupców, jak by cały świat miał mało powodów zęby nas wyśmiać , politycy wystarczająco nasz ośmieszają. widziałem na yt któryś odcinek z literkami en k***a i zwała z Poloczków .

konradokaa

2012-01-27, 22:18
jakie to gówno to ciezko opisac katuje ludzi jak Tusk hameryke ...

Legon

2012-01-27, 22:28
ta co bierze do buzi to nawet widac bo jej sie juz usta nie zamykaja ale na szczescie ma zeby to jej muchy nie wlatuja :D

Ad...........ol

2012-01-27, 22:38
Jak się nazywali? Czyli wg biblii Adam i Ewa mieli nazwiska :erniepalm:

Psychoprzemek

2012-01-27, 23:50
Boze. to gowno jeszcze istnieje???? Za jakie grzechy!!!????

verrnume

2012-01-28, 00:18
Pewnie nie jestem pierwszym ktory na to zwraca uwage, ale program ten jest dosc co bardziej przypomina mi poziom teleturnieji lub roznych reality show typu "big brother" sluzacym do wylansowania pana K, niz udowodnienia czego kolwiek.
Mozliwe ze swoja wzgledna popularnosc zawdziecza faktowi ze niektorzy ogladajac to chca sobie podbudowac wlasne ego smiejac sie z zenujaco niskiego poziomu niektorych tam uczesniczacych osob, jednak calosc siest przedstawiona dosc schematycznie, i zadnych wnioskow z tego wyciagnac sie nie da, ze program nic nie udowadnia poza poziomem przedstawiajacego ktory nie odbiega od wielu odpowiadajacych nie trzeba nikomu tlumaczyc.

Wiekszosc pytan jest prosta jednak kazdy kto skonczyl szkole i pracuje zawodowo wiele z podstawowych wiadomosci zapomnial poprzez utrate z tymi zagadnieniami stycznosci, a nie brak nauki, czy zbednosc danego przedmiotu w szkole, pan przedstawiajacy osmiesza dosc latwo wiele osob samemu cwaniakujac bo ma odpowiedzi na karteczce, jednak niejednokrotnie potrafi dac odpowiedz ograniczona do tego co ma napisane, a bedace czesto uproszczona bardzo odpowiedzia. Czesto da sie wyczuc ze sam nie wiele wiecej wie, i by latwo polegl na wielu pytaniach z programu szkolnego, przykladem moze byc swierdzenie ze wszyscy apostolowie byli Zydami.

Nie bede sie wypowiadal na temat poziomu osob pytanych chodz duza czesc pytanych to prawdziwe glaby, az dziw ze tacy chodza po ziemi, jednach ich wiedza lub raczej jej brak w zadnym wypadku nie wspieraja stwierdzenia autora, jak tylko ukazuja w razacy sposob o jakze wielka porazke systemu oswiaty. Matura nie jest bzdura jednak jest zbyt latwa i zbyt wiele osob widocznei ja zdaje lub "dostaje", Problemem nie jest

Samych filmikow ( dzis zrobilem wyjatek) od dawna nie ogladam , jednak zastanawiaja mnie cele autora, mam wrazenie ze powstala w internecie grupa samo lansujacych sie cwaniaczkow, ktorzy poprzez cykl swoich materialow chca zdobyc pewna pozycje, i pewnie znalesc sposob na zycie, czy to wynika z braku innych perspektyw i zyciowej porazki, czy zalozenia ze jesli rowniez denne programy pojawiaja sie w telewizji i zdobywaja nawet dosc spora ogladalnosc to czemu nie robic tego samego lecz na wlasna reke? Jesli ludzie z luboscia ogladaja i sluchaja dody, wojewodzkiego, i innych nie ma sie co dziwic ze nie potrafia odpowiedziec na proste pytania, bo nikt nie wymaga od nich aktywnosci umyslowej, biernosc w pelni wystarcza.