18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Keku

2012-04-13, 19:55
No i jaki to ma związek z informatyką? Maturę zdawałem parę lat temu, myślałem o zdawaniu informatyki i żadne z tych pytań nie pokrywa się z materiałem. Żałosny jest ten program.

Pleso93

2012-04-13, 20:03
Zainteresowanie widzę przeogromne :szczerbaty:

Earth

2012-04-13, 20:13
Pyt. Chrome to przeglądarka czy wyszukiwarka?

Wyszukiwarka.

Niestety nie zdał pan matury, nie posiada pan wystarczającej wiedzy elementarnej.



Domb3k

2012-04-13, 20:58
Ten program to bzdura...

miziel

2012-04-13, 22:13
Ale Wy jesteście niemiłosiernie tępi. Gorzej niż te typy na filmie.

Każdy średniointeligentny człowiek powinien się domyślić, że chodzi tu o to, ze mimo iż maja oni maturę (oczywiście nie wiemy tego ale w domyśle, do szkoły pewnie chodzili ;p) nie maja zielonego pojęcia o podstawowych sprawach związanych z komputerem. ch*j z tym, ze znają podstawy pascala i opanowali worda do perfekcji jak nie wiedzą co to zip, software etc? No japie**ole. Na infie powinni uczyć od podstaw obsługi codziennej komputera a potem worda a ew potem pascala. A nie, ze k***a połowa znajomych nie ma pojęcia jak sformatować dysk a o podstawowej konfiguracji systemu już nie wspomnę...

Tyle ode mnie dziekuję, dobranoc

skizo

2012-04-13, 23:23
Fikuśna Misska

taziu

2012-04-14, 01:47
k***a, mam dość. Informatyka to programowanie, scalaki, systemy informacyjne i bazy danych a nie k***a Word! Odróżnijcie wreszcie pracownika biurowego od informatyka.

PS: MaturaToBzdura - jak widzę z każdym kolejnym odcinkiem utrzymujecie trend, szkoda, że spadkowy.

Plastikowy__Pan__Jezus

2012-04-14, 02:17
@up nic nie zrobisz, informatyka z serwisantem też mylą :( a scalaki panie kolego to elektronika :hitler:
Pozdrawiam administratorów i innych udających co pracują

czolgista

2012-04-14, 02:21
Grelix, chyba sobie żarty robisz?
Każdy z IT (obojętnie jakiej gałęzi) powinien wiedzieć czym jest Excel albo archiwum .zip! To są najprostsze rzeczy, tak samo jak można nie wiedzieć czym jest link? Pytanie z zaznaczaniem tekstu było niesprecyzowane bo nie wiadomo było czy chodzi o część tekstu czy całość, reszta była banalna.
Nie ważne czy jest programistą, zarzadcą sieci czy serwerów, takie rzeczy trzeba wiedzieć.
Chłopaki z filmiku (oprócz tego jednego) mają wiedzę komputerową na poziomie studentów z AWFu :)

taziu

2012-04-14, 03:08
Zrozumiałeś moją wypowiedź? Chodzi mi o to, że identyfikowanie informatyki jako obsługa excela to ujma dla tej dziedziny. A co do studentów AWFu... a zresztą :-P

vladimir115

2012-04-14, 09:46
Chłopaki na tym filmiku mają i tak lepszą wiedzę niż część mieszkańców mojego miasta. U mnie w szkole klasy humanistyczne na "TECHNOLOGI INFORMACYJNEJ" rysują wiosnę w paincie. O podstawowych rzeczach związanych z komputerami mało kto ma pojęcie, ale każdy ma fejsbuka, umie dodać zdjęcie, otagować znajomych, odpowiedzieć na pytanie w ankiecie i ma się za "informatyka" :D

saf6

2012-04-14, 16:01
03:51 Koleś prowadzący jest w strefie zimowej, a koleś odpowiadajacy ma lata :D Zobaczcie !

Leothyr

2012-04-14, 16:37
Treść od partnera serwisu MaturaToBzdura.TV została ukryta.

Wybieracie tych pacanów którzy nic nie umieją a nie pokazujecie tych 90% którzy odpowiedzą na pytania, po ch*ju program