18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matura z angielskiego

dymion • 2012-05-02, 14:52
Na szczęście nie wszyscy uciekną na wyspy...

unax

2012-05-03, 00:38
jeden lepszy od drugiego...

Stew

2012-05-03, 01:10
k***a, ludzie, nie mówcie mi o pracy za granicą bo mi się śmiać chce. Jadą tam ci, którzy tutaj mieli 'głodowe' pensje, a tak na prawdę KAŻDY może godnie żyć w Polsce, tylko trzeba mieć łeb na karku i zrobić coś by te pieniądze mieć.

No ale mogę Was zrozumieć. Przecież dla Was marzeniem jest 'robota' :-)

nemiroff

2012-05-03, 01:39
wojsko polskie potrzebuje takich ludzi!

czokletmen

2012-05-03, 04:09
a ja mam nadzieje ze wszystkie lamusy które nie umieją angielskiego zdają maturę a ci co umieją niech wszystko sp***olą, niektórzy tak się chwalą że nie zdadzą matury a później wychodzi 60-80% i weź takiemu nie przypie**ol,.

Suka_Blyat

2012-05-03, 09:46
Vexille napisał/a:

Najpiękniejsze w tej maturze jest to, że nie ważne jak przekazuje informacje, byle by ją przekazał a i6tak dostanie większość punktów. :amused:


Nam babka na klasówkach z ruskiego kazała pisać jakieś listy jak na maturze,że informacje, ze ilość słów i takie tam... No to z kolegą wpadliśmy na pomysł, żeby informacje przekazać w 4 zdaniach, a reszta listu to pisać totalne pierdoły, a na koniec pisaliśmy jeszcze gorące pozdrowienia do adresata w stylu "i zyczę ci dużo, dużo (x10) zdrowia i dużo, dużo (x10) szczęścia i dużo, dużo (x10) pieniędzy"
Formalnie wszystko było ok, info przekazane, ilość słów się zgadzała, nawet babka pogratulowała nam pomysłowości bo nie było się do czego przyczepić. Nie wiem jak jest teraz ale jak zdawałem maturkę jakieś 4 lata temu to by to przeszło bez problemu :roll:

I_am_what_I_am

2012-05-03, 10:50
@up; teraz też, trend jest taki żeby puszczać wszystkich jeśli tylko się da, wystarczy rzucić okiem na rozkład wyników matury, chyba z matematyki:

dymion

2012-05-03, 12:08
jak dla mnie, to z podstawowych właśnie tylko matura z matematyki trzyma jako-taki poziom, reszta to dno... a fakt, że niektóry kretyni nawet polskiego, czy angielskiego nie zdają, to już trudno skomentować...

AdiX

2012-05-03, 12:38
Up: Jaki poziom z matematyki? Śmiechu warte.

DomPas

2012-05-03, 13:10
Matura z matematyki dla przecietnego ucznia jest po prostu trudna.

No chyba,ze wy drodzy uzytkownicy z sadistica cos sie poza szkola uczyliscie i odrabialiscie prace domowe.


Ja tam z ziomalami w ostatniej ławce komentowałem cała lekcje, elo!

Tsatsulow

2012-05-03, 13:23
a teraz komentujesz na laweczce pod blokiem jaki to jestes zajebisty ;)

dla przecietnego nie jest trudna, nie wiem gdzies sie uchowal "chómanisto"

4u_nabuchodonozor

2012-05-03, 13:44
Vexille napisał/a:

Najpiękniejsze w tej maturze jest to, że nie ważne jak przekazuje informacje, byle by ją przekazał a i6tak dostanie większość punktów. :amused:

raczej w tamtej... teraz są nowe "zasady" i ni ch*ja ;)

Coliber

2012-05-03, 15:18
DomPas napisał/a:

Matura z matematyki dla przecietnego ucznia jest po prostu trudna.

No chyba,ze wy drodzy uzytkownicy z sadistica cos sie poza szkola uczyliscie i odrabialiscie prace domowe.


Ja tam z ziomalami w ostatniej ławce komentowałem cała lekcje, elo!


Więc już absolutnie nie dziwi mnie poziom Twojej wypowiedzi.
Nawet opie**alając się można tę maturę napisać (zwłaszcza że dają karty ze wzorami).

Uważam że to trochę ch*jowe że o całym życiu ma decydować kilka egzaminów, które tak naprawdę nic nie udowadniają.
Polski? Trzymamy się kurczowo klucza i liczymy słówka w pracy pisemnej.
Matma? Karty ze wzorami i kalkulatory.
Angielski? Tak samo jak z polskim i jeszcze bardziej liczymy słowa.

Uważam że na polskim zamiast uczyć się życiorysów nie istniejących postaci i zastanawiać się nad motywacją ich działać (czego nas ma to niby uczyć), powinniśmy pisać CV, podania o pracę, robić rozmowy kwalifikacyjne, nak***iać dyktanda ortograficzne do ostatniej klasy i uczyć się rzeczy które faktycznie nam się kiedyś do czegoś przydadzą.
Z matematyką jest trochę inaczej, bo te zadania mają nas nauczyć myślenia (z takim czy innym efektem), ale do programu powinno się włączyć np. deklaracje podatkowe.

ja...........03

2012-05-03, 16:24
jestem trochę stary i maturę pisałem po 8klasie stąd mogę śmiało powiedzieć że z roku na rok jest coraz łatwiej k***a...

wy się cieszycie a był taki czas że zakres który wychodził ZA maturę rozszerzoną był na podstawie i każdy głąb winien to wiedzieć na 2 a teraz... ja się jakoś nauczyłem nie kując się jak kujon bez życia z resztą widać to po składni :)

śmiejcie się baranim głosem ... to zabieg mający sprawienie że będzie tępymi bootami zdolnymi do wykonywania najprostszych prac fizycznych na usługach starzejącej się europy
dlatego też studia są ch*ja warte... czas poświęca się na nadganianie braków a nie przyuczenie do bardzo skomplikowanych zadań jakie powierza się noo.... powierzano inżynierowi za dawnych lat

Szoqn

2012-05-03, 21:10
Dzięki Tobie, ode mnie, jestem listem [+1t] napisanym, bo jestem szafką importową, bo ja jestem moją siostrą od ciebie w [??] peron. Proszę się fotography [?] actonalion. Nie przejmuj się, bądź szczęśliwa moja siostra, bardzo miłość i bardzo pomógł. XYZ