18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plecionkarz

2013-05-07, 13:29
Takie programy nie dość, że są nudne, gówniane i w kółko o tym samym to jeszcze specjalnie manipulują wypowiedziami ludzi. Zadadzą komuś 20 pytań ale pokażą tylko jedno w którym się pomylił, żeby zrobić z kogoś debila i zyskać przygłupiastych widzów. Taki debil jeden z drugim zobaczy jak ktoś się pomylił i ma się za geniusza bo umie przeprowadzać działania na liczbach całkowitych.

Juzef_Rzelazin

2013-05-07, 13:48
@up jesli uważasz ze stwierdzenie ze w okręgu są kąty to niewinna "pomyłka" to chyba masz trzydniową kocią kuwete zamiast mózgu :D po takich wypowiedziach wyłapać tych tępaków i od razu do kamieniołomu, bo goście na budowie są sto razy bardziej rozgarnięci niż ten pie**olony motłoch uchowany przez debilne media i internet!!!! ale sie wk***iłem:P krew mnie zalewa , człowiek zapie**ala od rana do nocy a taki tepak jeden z drugim darmozjad pie**olony łazi po ulicy i uważna sie za zajebistego bo wychleje w krzakach browara, nak***ia w cs-a albo tibie cały dzień i jara sie ze dostanie 5 lajków na fb bo napisał ze właśnie sra! do roboty nieroby zaj***ne!

Plecionkarz

2013-05-07, 14:25
@up Kuwetę to masz ty. Ja jestem inżynierem i mimo, że o matematyce i fizyce wiem więcej niż przeciętni ludzie to nie robię z tego jakiegoś wielkiego halo i nie obrażam kogoś bo gorzej liczy albo nie wie czegoś z wiedzy ogólnej. Ten program jest robiony właśnie dla takich niedowartościowanych dupków jak ty. Nie jesteś mądry i gówno wiesz ale jak zobaczysz, że ktoś wie mniej niż ty to czujesz się lepiej i mądrzej. Pobluzgasz sobie trochę w internecie na obcych ludzi i odchodzisz z dumą, że należysz do grona tych mądrzejszych i lepszych. Bardzo szczeniackie zachowanie.

Klawisz77

2013-05-07, 15:03
49^(1/2)=144 k***a jakim cudem??

KillQ8

2013-05-07, 15:46
Czym różni się prosta od odcinka? -... nie.

Gl0BaL

2013-05-07, 15:48
Powtorka z matematyki w 2013? Matura z matmy jest jutro. Błąd rzeczowy.

br...........rs

2013-05-07, 16:20
@up:
Zapewne delikwent usłyszał "czymś".

@2up* :|

starykamila

2013-05-07, 17:32
no przeciez to oczywiste ze wybieraja tylko tych najwiekszych debili

PierreDanonek

2013-05-07, 19:34
@Piteeros Polska, kraj gdzie koła mają kąty a w ułamku zwykłym mianownik znajduje się pośrodku.

Iron96

2013-05-07, 21:16
Nie wrzucajcie tego gówna więcej na Sadistic. Ile można. Ten program odbiega od rzeczywistości i jest po prostu bzdurą. Ustawione albo znajdzie się jakiś debil na 100 który z maturą nie ma nic wspólnego.

KillQ8

2013-05-07, 21:52
Pootis napisał/a:


Zapewne delikwent usłyszał "czymś".



ch*j mnie to obchodzi co usłyszał :hitler: