18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka roku w Master szefie

bo...........ę • 2013-10-21, 21:53
Matka mówi jak jest i się nie pie**oli :ok:

Oddawaj fartucha! :emo:

dziarski

2013-10-21, 23:04
to ch*j nie reżyserowane, widać że zażenowanie niezłe wywoałała

Krzysztof Jeżyna

2013-10-21, 23:06
O kurde, ale matula. Zamiast zmotywować dziecko czy coś to kurde... Jeszcze na koniec udaje że nie słyszała i się droczy, wmawia jej że najgorsza... k***a, pochlastać się można z taką rodzinką :(

Da...........us

2013-10-21, 23:10
Pani z Politechniki Wrocławskiej, kto by pomyślał, że ma taką jędzę za starą. :D

bravoteampolska

2013-10-21, 23:12
dziarski napisał/a:

to ch*j nie reżyserowane, widać że zażenowanie niezłe wywoałała


A świstak siedzi i zawija je w te sreberka :lodowka:

JA...........or

2013-10-21, 23:24
Ja bym pie**olna mirabelki serwowane z sosem z nasypu. I ch*j.

wik19740

2013-10-21, 23:34
Widać tu do czego ludzie są zdolni dla pieniędzy.
Sprzedadzą siebie , rodzinę itd.
Jednym słowem KUREWSTWO !

KissOfDeath

2013-10-21, 23:56
Jeden zwrot odda to najlepiej, a mianowicie po prostu "O k***A..."

ny...........20

2013-10-22, 00:01
@bravoteampolska
Żebyś kurde wiedział! TVN to oszuści, którzy tak naprawde trzymają z PO. Jeden ze znajomych był na pewnej imprezie w miejscu gdzie krecili masterszefa i akurat udało mu sie zobaczyc kto jest zwyciezca programu, jakiś miesiac lub wiecej przed emisją odcinka ( a durni ludzie wysyłają smsa ''na żywo'' żeby wybrac zwycięzce ) I co ? policja, prokuratura, zarzuty. Jednym slowem - Manipulacja i WŁADZA. h*j im w dupe!

Niech ktoś zacznie rewolucje bo mnie trafia jak nas robia w tym kraju!

quatero

2013-10-22, 00:02
Szanuje rodziców i wgl te rzeczy, ale jak tu takiej nie wyj***ć w czerep ?

Websterthe1

2013-10-22, 00:28
nyga_20, znajomy cie w ch*ja zrobil. W tym programie to nie widzowie wybieraja zwycięzce. Swoją drogą to chyba sam musiałeś mieć taką sukę za matke bo na strasznego frustrata wyrosłeś

Blizzard93

2013-10-22, 00:59
Zakładając że nie jest to reżyserowane ( ;) ) to kocham takie dramaty. Matka k***a, naprawdę wk***ia to człowieka kiedy mimo tego, że zaszedłeś naprawdę daleko, otrzymujesz w zamian tekst "mogłeś to zrobić lepiej" i to jeszcze od rodziców...
Aleee :D
Kocham takie akcje ponieważ niedoj***ni ludzie zamiast zachować dla siebie swoje dramaty rodzinne i porażki, dodatkowo udzielają wywiadów i wyciągają swoje brudy na calutką Polskę :D
Czyż to nie jest tak pięknie żenujące ! :D
Jak to było w jakimś filmiku na hardzie "money talks" ;)

ny...........20

2013-10-22, 01:18
Websterthe1 napisał/a:

nyga_20, znajomy cie w ch*ja zrobil. W tym programie to nie widzowie wybieraja zwycięzce. Swoją drogą to chyba sam musiałeś mieć taką sukę za matke bo na strasznego frustrata wyrosłeś



dobra musze przyznac z tymi smsami to nie bylem pewien bo nie znam programu - sam to dopowiedziałem bo myslalem ze tak jest. co do fotek to są autentyczne i tak czasami jestem frustratem kiedy jak widze jak stacza sie ten kraj, a to ze jestem anty PO nie znaczy ze jestem za PiS tak (moze tak pomyslaleś ) wlasciwie to w zadnej partii chyba nie ma nadziei. W kazdym razie chodzi mi o to jaką niesprawiedliwą wladze mają niektore ugrupowania. Jak wiadomo ITI lubi sie z panami z PO ( ktora jest przy korycie ). Do kolegi policja zawitała na drugi dzien za glupie foty z nakazem aresztowania kiedy na nakaz zatrzymania gorszego przestepcy trzeba czekac troche dluzej...Nie jestem specjalistą od polityki czy prawa ale sam pomyśl. Acha a oprocz tego prokurator powiedzial po cichu kolesiowi ze musieli go zgarnac bo jedna z wazniejszych osobistosci w tvnie -nie bd pisał kto- zadzwoniła w tej sprawie.
Nie spinam się, nie każe komuś w to wierzyć, ja swoje wiem :)

UBcjaPOLSKA

2013-10-22, 03:17
k***a, gdyby nie to, że film jest spoko, a użytkownicy sadola z kwejka, to bym pomyślał, że jestem na sadisticu... k***a, wracajcie na kwejka pojeby!