18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka Polka usprawiedliwia niebezpieczną jazde

mare30ks • 2013-11-23, 11:01
pie**olnieta baba opowiada jak przebiega jej podroz z bachorami i usprawiedliwia jezdzenie jak debil. Kumulacja drogowego debilizmu 4:15 ale warto obejrzec calosc zeby wczuc sie w stan umyslu tej glupiej c**y.
Dobrze wiedziec ze jak samochod wezykuje, zajezdza droge to nie zaden pijak, cpun, czy drogowy morderca, tylko kochajaca mamusia ktora akurat czyta podczas jazdy dzieciaczkom bajke i karmi swoja latorosl chrupkami.



:homer:

ukradzione stad:
http://www.edziecko.pl/nakrecone_matki/10,132935,14937501,Magda__Jezeli_widzicie__ze_jakies_auto_glupio_zajezdza.html
nie, nie przegladam tej strony codziennie, znajomy mi podlinkowal

Adulka

2013-11-23, 23:52
filmiku mi się komentować nie chce, dzieci nie mam i prędko mieć nie będę ale 1 uwaga:
jest pie**olony niż demograficzny, jakaś krzta szacunku mamuśkom się należy, a teksty w stylu "bo w samochodzie się siedzi, dzieciak powinien wiedzieć"... pfff! Litości! Dzieci to potwory!

so whaat

2013-11-23, 23:57
zastanawiam się, czy można by tą Panią zgłosić na policję. dowód w postaci filmu mamy, tylko czy przyznaje się Ona do jakiegoś przestępstwa? zagraża życiu swojemu (mała strata), innych ludzi na drodze i co najgorsze - jej własnych dzieci. naklejać naklejki w czasie jazdy? jazda wężykiem? ja pie**ole.

lllll

2013-11-24, 00:01
Głupia c**a, samochód to nie zabawka... robiąc takie głupstwa jak "jazda wężykiem" naraża nie tylko siebie z dziećmi, ale także innych użytkowników drogi na poważne niebezpieczeństwo. Spotkanie 20 tonowym zestawem może się skończyć co najmniej źle.

Pscolekk

2013-11-24, 00:07
W domu k***a siedź jak bezczelnie omijasz prawa ruchu drogowego ! A jak nie to za karę łańcuch na szyję i podczepić do zlewu. pie**olone baby. Deszczyk popryska i już 20-30 km na godzinę jadą. Policja powinna za takie coś j***ć nie po 100 zł tylko po 1000 zł . Zagrażanie w ruchu drogowym... A no i ten .. Psychotesty co najważniejsze, dla wszystkich kobiet za kółkiem i ludzi po 60 roku życia.

Vangee

2013-11-24, 00:24
taka moja prośba, jeśli jedziesz wężykiem, albo zatrzymujesz się co 10 metrów albo odpie**alasz jakieś herezje przez które narazisz mnie na niebezpieczeństwo, to napuść ciepłą wodę do wanny, wejdź do niej, odpręż się, pomyśl o czymś przyjemnym i wrzuć do owej wanny toster podłączony do prądu

Multi

2013-11-24, 01:14
Wyobraźmy sobie jak musi się z nią czuć jej mąż.
A teraz wyobraźmy sobie jak będzie się z nią czuł przyszły teść.
Tak, tak może wyglądać czyjaś codzienność.

Czerwonowłosy

2013-11-24, 01:58
Kto ją wypuścił z kuchni!?! Toż to może dzieciaki pozabijać a za jakieś 2 (góra 3) lata jakiś proboszcz je z chęcią przyg<ekhem>r*cha.

wwfdfetfthyeeqwsdqwqeqewr

2013-11-24, 02:44
Jeżeli to jest rzeczywiście żart, wkręt, czy inne ustawione gówno, to na końcu filmiku się o tym mówi. Dlaczego? A no dlatego, że nie jedna tępa c**a to obejrzy i pomyśli sobie, że to, k***a, normalne i będzie tak jezdzić...

loczek25

2013-11-24, 03:02
Maddogg napisał/a:

Ale karmienia piersią nie pokazała.



Jest zbyt nowoczesną matką, żeby być jakąś tam "krową dojną" i nie karmi piersią na pewno... A na serio, ja się czasem nawet na papierosa zatrzymuję na poboczu, jeśli jest taka możliwość.

ellsworth

2013-11-24, 07:51
2000 km z dzieciakami w 3 dni i to dla niej standard odległosci? To gdzie ona jeździ? Mieszka na podkrakowskiej wsi i dojeżdża codziennie do Poznania, czy jak? Nawet w USA tyle km nie robią.

miskolargol

2013-11-24, 10:42
kto nie ma dzieci ten jej nie zrozumie.Tutaj na forum malo kto ma dzieci ,bo pisza w wiekszosci dzieci.

dOpieca

2013-11-24, 11:17
Ja ją podziwiam ma cierpliwość do tych dzieciaków , jakby tak się wieszał to pewnie za którymś razem z rzędu bym się wk***ił. I oczywiście dałoby się ją jebnąć jakby nie miała p*zdy jak kapusta po bachorach

quartz75

2013-11-24, 12:11
Czy tylko mnie przeraża jej wyraz twarzy i dziwnie wybałuszone oczy?

vedkonner

2013-11-24, 13:09
Ona to nagrywa w ramach kabaretu czy poza nim? Bo ja już się pogubiłem.

skrzypu

2013-11-24, 17:23
Niech ktoś jej przekaże moje pozdrowienia. Młotkiem.