18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka Polka ma już dość islamistów

vonreinert • 2016-02-15, 15:49


"Rzekomi uchodźcy są koniem trojańskim u wrót Europy. (...) Wystarczy posłuchać co oni mówią, jakie stawiają sobie cele. Przyszli tu po naszą ziemię. A my kobiety powinniśmy szczególnie się bać. (...) Stosunek islamu do kobiet jest dla człowieka z cywilizacji łacińskiej nie do przyjęcia!"

donkapusta

2016-02-15, 16:04
Niestety lewactwo i pseudo humaniści zniszczą ten kontynent. Pocieszające jest to, że na stryczek lub pod nóż zostaną przez islamistów zaprowadzeni jako pierwsze. Z drugiej strony to słabe pocieszenie.

hellbwoi

2016-02-15, 16:20
O, proszę, bez wulgaryzmów konkretnie. Gratuluję wypowiedzi. Ja bym jednak w wykonaniu nie był taki łagodny.

morfeusz_123

2016-02-15, 16:46
I to jest dowód na to,
że Polki są mądre, inteligentne i mają klasę.

kdwdj

2016-02-15, 16:53
Cytat:

"Islamista może gwałcić, natomiast biały człowiek, Europejczyk, nie ma prawa gwałcić. [...] Gdzie tu logika?"


Racja! Pozwólmy Europejczykom legalnie gwałcić!


A tak serio to w tym temacie zgadam się z nią. Europa to kontynent za mały na dwie tak różne religie i kultury. Wystarczy mi to, że Katoli muszę tolerować. Skończy się jak zawsze, czyli wojną o to, czyj wyimaginowany kolega ma większą fujarę. Polecam film Agora. Dobrze jest tam pokazane jak kilkanaście wieków temu chrześcijanie w "pokojowy sposób" rozszerzali wpływy swojej religii.

bombel076

2016-02-15, 16:57
Brawo droga Pani.

W............R.

2016-02-15, 17:03
Dobrze dziewczyna prawi o konflikcie dwóch cywilizacji. Sęk w tym, że jak się prześledzi wpływy kulturowe, to tygiel bliskowschodni ujawnia najgorszy możliwy amalgamat wartości moralnych: fanatyzm religijny połączony z bezmyślnym, bizantyjskim posłuszeństwem i uprzedmiotowieniem człowieka. Filary (mówię to z pełną odpowiedzialnością) społeczności arabskich zostały skutecznie zburzone i w ciągu 5 lat doprowadzono do ich faktycznej barbaryzacji. Na czyje zlecenie? Gdzie duch sprawczy? Wystarczy iść śladem pieniędzy i zobaczyć, kto pośredniczy w handlu surowcami. Również handlarze surowcami odpowiadają za wszystkie konflikty w Afryce.

To właśnie pod siedzibami tych firm powinniśmy protestować.

rz...........ch

2016-02-15, 17:10
po raz trzeci widzę ten filmik w poczekalni... jak widzę -na ciapatych wrzuty bez mózgu nawet 16 bro łojom. nie upij się chłopaku... aaa... srk -pewnie robisz gwiazdę z sadola na zimowej kolonii. ups. nic nie mówiłem xD

marksista13

2016-02-15, 17:12
Oho. Takie patriotyczne tematy to na głównej wiszą. Natomiast te, które są dla was niewygodne są uważane przez moderację za żałosne i z góry są wrzucane do sucharów.

Powiem wam tyle:

spoiler

Kaddafi

2016-02-15, 17:14
rzepich, siedz w tej łorsoł city of whore i nie otwieraj twarzy póki pan nie pozwoli

motci

2016-02-15, 17:17
Dla tej Pani powinien tu powstać specjalny przycisk do dawania wina, bo ktoś z taką klasą nie napije sie piwa.

Kozioł.

2016-02-15, 17:18
morfeusz_123 napisał/a:

I to jest dowód na to,
że Polki są mądre, inteligentne i mają klasę.



No jedna na 10 tysi trafi sie madra zobacz ile polek daje ciapakom na zachodzie. Nie jade polkom po prostu wszedzie kobiety sa znacznie glupsze niz mezczyzni.

saves

2016-02-15, 17:19
Jakie mam szczęście, że moja połowica myśli dokładnie tak samo.

zeus6

2016-02-15, 17:32
Tak jak ta pani mysli 99% polek, reszta to patole.

Loaloa

2016-02-15, 17:45
Dziwne, bo to, o czym ta laska opowiada zdarza się w Polsce od dawna. Szkopuł tkwi w tym, że to nie islamiści łamią prawa kobiet i nie gwałty popełniane przez nich są zamiatane pod dywan. Dziwne, że jakoś białych, dumnych z koloru swojej skóry, polskich katolików nie boli stosunek do kobiet ciągle pokutujący w małych miasteczkach i na wsi, bez mrugnięcia okiem usprawiedliwiają gwałty popełniane przez kler, nie brzydzą się bronić zboczeńców w czarnych sukienkach i szczuć na pokrzywdzone rodziny. Widać, że hipokryzja ma się w nadwiślańskim narodku dobrze, ale to przecież nic nowego.

P.S. Czy ta głupia c**a musi każde zdanie kończyć słowem "tak"? Szuka potwierdzenia swoich "prawd"?





Przychodzisz do mnie z siekierą, znaczy, że też nie jestem ci obojętny.