18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Matka natura sie oczyszcz

Da...........id • 2012-12-30, 17:04
Kiedyś selekcja naturalna odbywała się bardziej sprawnie.
Jak byłeś głupi i nieprzystosowany to ginąłeś z głodu, topiłeś się, zamarzałeś czy w lesie wpie**alało Ciebie jakieś zwierzę.
Dziś jest gorzej z tym - jest opieka medyczna, socjalna, Karta praw podstawowych człowieka...

Paruv

2012-12-30, 17:06
Na szczeście czarni załatwiają sie sami nawzajem

mrmleee

2012-12-30, 17:47
i dlatego w polsce masz garstke ludzi ktorzy moga pracowac i sobie radzą z życiu,ale co z tego jak zapie**alają na (pasożyty) kalekich,chorych psychiczni,wiezniow i urzednikow oraz na osoby ktore mają za duzo praw i przywilejow czyli policja,straz,gornicy,ksieża,w natuże by tego nie bylo

mi...........dz

2012-12-30, 19:25
"wpie**alało Cie jakieś zwierzę" dłuższą formę Ciebie stosuje się przeważnie na początku zdania...

Da...........id

2012-12-30, 19:44
michalczecze napisał/a:

"wpie**alało Cie jakieś zwierzę" dłuższą formę Ciebie stosuje się przeważnie na początku zdania...



Pierwszy post - musisz być z siebie na pewno dumny :orgazm:

A błędu w temacie nikt nie zauważył :amused:
Niech jakiś mod doklei "a" na końcu tematu bo dopiero teraz zauważyłem.

Techron

2012-12-30, 23:17
Gdyż ponieważ to jest celem cywilizacji: Utrzymać przy życiu wszystkich (lub jak najwięcej) bo mogą mieć wkład w rozwój kultury, i tak dalej..... Ale jeśli tak wam wadzi ingerencja w selekcję, to zawsze pozostają wojny :]

Mom and Death

2012-12-30, 23:27
@Dafid Powinieneś się cieszyć bo na pewno byś zginął.

sinjids

2012-12-30, 23:35
mrmleee napisał/a:

i dlatego w polsce masz garstke ludzi ktorzy moga pracowac i sobie radzą z życiu,ale co z tego jak zapie**alają na (pasożyty) w natuże by tego nie bylo



Wnioskując z poziomu Twojej wypowiedzi to jesteś jednym z tych pasożytów żerujących na zapie**alających rodzicach. :hitler:

emka1990

2012-12-30, 23:37
czysta brudna (w wypadku murzynów i innego gówna arabskiego) prawda !!! ;)

Naziolek

2012-12-31, 00:50
Ależ przemyślenie, no po prostu mądrość, dedukcja, wnikliwość obserwowania świata, nieskalana czystość głębi i przestworu wyobraźni...słowem dziennik gimbusa.

czerpak

2012-12-31, 01:01
Widzę, nastała nowa era. Sadistic stał się czymś w rodzaju forum do wygłaszania własnych, niczym nie popartych opinii. To ja też mam własną opinię. Dafid (jeśli masz na imię Dawid; pozwij rodziców) wyp... Oddal się stąd.

qbamatus

2012-12-31, 03:00
To w wehikuł czasu i sp***zielać do średniowiecza

bz...........ue

2012-12-31, 08:48
Gdyby ta Wasza selekcja naturalna trwała do dziś, to sadol miałby jakieś 15 użytkowników.

Dziękuję, do widzenia!

mrmleee

2012-12-31, 09:24
sinjids napisał/a:



Wnioskując z poziomu Twojej wypowiedzi to jesteś jednym z tych pasożytów żerujących na zapie**alających rodzicach. :hitler:




Nie trafiles,juz dawno pracuje na siebie i nie mieszkam z rodzicami a to dlatego ze nie mieszkam w PL