18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mateusz je Carolinę Reaper w kebabie u prawdziwego Polaka

fantastico • 2017-09-23, 02:45
Mateusz je Carolinę Reaper przez co zmuszony jest dokonać wypicia kefira z racji palenia jego gardła przez moc papryczki. A wszystko to w prawdziwym kebabie u prawdziwego Polaka ... tylko w Lublinie. Nagrywane ręką popularnego superzbieracza, Profesora Butelkologii Stosowanej i Puszkologii Zwyczajnej A Carolina Reaper ma 1 569 300 punktów w skali Scoville'a.






Liton

2017-09-23, 18:04
Tia - jedzcie Carolinę, jedzcie. Za miesiąc mam gastroskopię - odkąd ją zjadłem, żołądek czasami napie**ala mnie niemiłosiernie.

Co do filmu - wiele papryk wygląda podobnie do Caroliny. W necie oglądałem jak ludzie rzygają jak koty po niej, mnie czkawka chyba z kwadrans męczyła. Ciało się broni przed tym gównem. Natomiast w to, że gość poczuł ostrość dopiero po przełknięciu - nie uwierzę. Wrażenie jest cudowne - jakby ktoś ci na żywca kroił podniebienie.

czerczil

2017-09-23, 18:22
moc bedzie czul nastepnego dnia na kiblu

aaaaaaaaaaaaaa

2017-09-23, 18:34
k***a... lubię ostre. Tak bardzo lubię ostre, że czasem jak sram, to przeklinam, że lubię ostre.
Czasem jak przesadzę z ostrem, to potem jem łagodne...... potem znowu ostre i znowu na kiblu bajabongo.
Ale, jakbym miał kozaczyć w knajpie...
1. Edukacja... sprawdzam nazwy...
2.Próbuję...
3. Idę do knajpy przykozaczyć.

To tak jak w kawale
Wchodzi Amerykanin do baru. (w PL)
_ podobno wy palaki możeta dużo wypić
_jak który wypije litra z gwinta i nie padnie to wygrywa ode mnie 2000dolarów.
_nikt się nie zgłasza, tylko jeden sebastian wybiega
_za chwilę wraca i wypija litra i nic....
Wtedy Amerykanin... wow super.. masz 2 koła.
Ale po co wybiegłeś z baru??
Byłem w knajpie obok, sprawdzałem, czy dam radę.

nurgiel

2017-09-23, 18:54
Ci co pitolą, że debile, ch*ja nie reklama, ale trafia to na takie portale i leci dalej virtalem.

Gizmolka

2017-09-23, 20:00
Ale jesteście niemili, nie słyszeliście o biznesach integracyjnych, prowadzonych przez niepełnosprawnych? Niepełnosprawni umysłowo, pełnosprawni w pracy, czy jakoś tak to leciało.

jednoręki-ujeżdżacz

2017-09-23, 21:00
Velture napisał/a:

O k***a mać... Taka reklama to antyreklama.
Bez kitu. Wiecie, że nie mówię tego i nie lubię tego słowa ale tym razem wyjątkowo to powiem: Zawiało cebulą...


Po części się zgadza ale w każdym kraju jest tzw cebula. Ale wierz mi, Polska cebula a np Angielska lub niemiecka wypada całkiem dobrze. Wolę tą swoją. Też byś wolał naszą po pewnym czasie.

parolpl

2017-09-23, 22:07
Po tytule myślałem, że ta karolina to jakaś kobita, co ją będą wpieprzać. Ale przecież to nie hard.

gucios

2017-09-24, 00:00
Przy takich akcjach, polecam wódę, lub ogólnie jakiś mocniejszy alkohol. Mleko, kefir, zimne piwo czy woda itp. dają ulgę na krótką chwilę. Wiem po sobie. Niestety mam złą wiadomość, na drugi dzień tak czy siak palnik z dupy murowany.

Tomf

2017-09-24, 00:03
k***a mać carolina reaper to dodaje do bigosu... bardzo dobra, ale osobiście bardzie lubię naga viper i raja mirch z nich robie olejek do rosołku... tylko czemu taka reklama na sadisticu... ??? ile wam zapłacili ???

greony12

2017-09-24, 04:15
tylko 1,5? i takie jaja? w krakowie mają burgera "ostry jak maczeta" w skali 2,5m
a tak wgl gdzie w poznaniu to jest?

Desir

2017-09-24, 09:33
Od początku myślałem że to mówi jakaś laska :shock:

Bosheszczye

2017-09-24, 23:28
k***a koleś wdupiający papryczke wygląda choćby miał dauna a kamerzysta został wykastrowany

Wiewór

2017-09-25, 09:26
Patolski wyszynk dla prawdziwych polskich patoli.