18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Materiał na żonę

~Velture • 2019-12-09, 23:43
Jakaś bójka typu solówka. Sama walka mocno średnia chociaż honorowa... do czasu... ale jest i ONA!

Mówcie co chcecie ale szacun dla panny a tamtym frajerom to mam nadzieję, że chłopak każdemu pojedynczo wypie**oli dla zasady.


kolosasz

2019-12-10, 18:01
jak mnie wk***iają te ameby umysłowe co nie zauważły że but spadł z nogi wiec człowiek byl jedną nogą w grobie,
na szczescie dla nie niego ogarnał temat wiedzac co sie święci

daminoday

2019-12-11, 01:28
Kurde brakuje takiego ostatniego strzala dla typa w ostatniej sekundzie

Xs...........33

2019-12-11, 02:51
Przynajmniej nie stoi jak zaczarowana lala, za którą wszystko trzeba robić.

sadzanet

2019-12-12, 10:03
żmij napisał/a:

Fajnie naprowadziła tego barana na znak



patrz cały czas jaka elektryczna, wiedziala, że chłopak da sobie rade, ona trzymała tylko motłoch z daleka.
Miała starszych braci, albo trochę poskakala na jakiejś macie, bo broniła go profeska... nawet ich tam punktowała stojąc nad nim bravo.

Kurde26

2019-12-12, 18:13
Dobrze że się opanowali bo by ich wszystkich rozj***ła jak kupę gnoju.

kaminskyco

2019-12-19, 19:01
Velturek napisał/a:

No i ch*j. Piękne to są do ślubu w większości. Potem to wiek i kilogramy robią swoje. Nie u wszystkich ale nie czarujmy się. Spójrz gdzieś na ludzi w wieku 35-40 lat i na takich w wieku 50 i więcej. No ilu widzisz pięknych i zadbanych? Ile tam widzisz dup takich co ślina leci na sam widok?
Taką z filmiku da się jeszcze ogarnąć. Troszkę schudnie, do fryzjera się ją puści i kosmetyczki, ciuch ładny da i będzie spoko. W sypialni zrobi wszystko a jak gdzieś się wk***isz i będziesz chciał komuś dać po ryju albo dostać po mordzie to się nie będzie wpie**alać jak debil tylko poczeka a w razie potrzeby, tak jak na filmiku, poleci z pomocą.
Te piękne księżniczki co stworzone do leżenia i pachnienia to w takiej sytuacji by albo leciały od początku do kolesia przeszkadzając mu albo my później p*zdy piłowały na cały regulator.
Lepiej mieć fajną lwicę u boku niż pustaka z którego jak uroda minie to masz kaszalota co się wk***ia na wszystko i wolisz iść do pracy niż w domu siedzieć.



Aż musiałem wyjątkowo wejść w sekcję komentarzy, żeby dać Ci piwo. Z fartem Mordo