18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gebofon

2012-11-05, 20:18
Sprali ludziom berety :(

Masther

2012-11-05, 20:20
gebofon dlaczego dales piwo ?

HouseFly92

2012-11-05, 20:23
Cóż za pozytywne patrzenie na to wszystko - wiedza nieużywana i niepotrzebna zanika.
Ale dlaczego Q... podstaw nie wiedzą to ja się zastanawiam :/?

Gebofon

2012-11-05, 20:23
@up

Bo miałem na to ochotę, dziwne pytanie...

contowsky

2012-11-05, 20:26
k***a ten naród nie ma przyszłości :/

lartex

2012-11-05, 20:36
czy wy nie widzicie ,ze ten "program" zawiera w sobie tyle prawdy co przecietne "Rozmowy w toku",czy inny program tvn'u/polsatu przedstawiajace podobny poziom.. w tym wszystkim chodzi o to wlasnie zeby ludzie zle odpowiadali ,bo kto by chcial ogladac odcinek gdzie kazdy odpowiada na pytanie rzedu :
- 6x8?
- 48
bo to przeciez kazdy kto skonczyl podstawowke jest w stanie policzyc (nie wierze ,ze nie) , a tu wybieraja ludzi ,ktorzy zgodza sie zrobic z siebie debili dla fejmu(tylko to przychodzi mi na mysl) zeby potem ciemna masa mogla komentowac 'eehehehe ale debil o jacieniemoge to ma bys przyszlosc narodu ehhehe co za pustaki' etc. dajecie sie manipulowac nawet takim prostakom jak ci z maturatobzdura

tomus79

2012-11-05, 20:42
Ja pie**ole...jakie tepaki...:/
I ze ktores z nich niby moze zostac prezydentem...??

sz...........an

2012-11-05, 20:43
a ja mam w dupie tą cała matme. Jest to zbędne napie**alanie idiotyzmów do łba. Zamiast uczyć się czegoś konkretnego jak dajmy na to biologia, fizyka czy chemia tak tak, zaraz wejdzie tu jakiś kozak i powie ze chemia i fizyka to matma... skoro to matma to na cholere jeszcze przedmiot "matematyka" to powinno być dostępne tylko dla pasjonatów, a nie k***a wstawić i na siłę uszczęśliwiać ludzi czymś takim. W ch*j mi się przyda funkcja, pierwiastek i inne gówno. Do tej pory przydał mi się wzór na Pp prostokąta i dodawanie, mnozenie odejmowanie i dzielenie. Dziękuje dobranoc. Fizykę czy chemię można udowodnić, poczuć czy nawet wyciągnąć wnioski z otaczającego świata, a w matmie musisz sobie wbić do łba jakieś gówno które ktoś sobie wymyślił i powiedział, że jest dobre, inna sprawa... zdałem mature z matmy więc ch*j w dupe małolatom i niech się bambusy uczą 8-)

maciej1988

2012-11-05, 20:44
Do nauki!!! Tępe ch*je!!!

kucma19

2012-11-05, 20:57
@szer. lucjan

Nie wiem czy ty tak na serio czy to jakas prowokacja czy co. Nie bede wdawal sie w dyskusje pierwym postem zeby wybadac twoje intencje ale chlopie, k***a. naprawde uwazasz ze "pierwiastek" ci sie nie przyda? Chcesz mi powiedziec ze matematyki nie mozna poczuc? Wiesz dlaczego mowi sie ze matematyka to matka wszystkich nauk? (nie odpowiem, zastanow sie). piszesz z zalem ze fizyke czy chemie mozna udowodnic a matematyke co? na slowo honoru?
Nie wiem w ktorej klasie jestes ale pewnie nie wybierasz sie na zadne scisle studia bo ty pewnie humanista jak wiekszosc ... musialem wyciac swoja wypowiedz bo mialem sie nie unosic.

Tymb arkus

2012-11-05, 20:58
1. Nagraj 200 osób.
2. Wybierz 15 debili.
3. ????
4. Profit.

@szer.Lucjan
Bez znajomości równań różniczkowych, to jesteś w stanie rozwiązać zadanie z fizyki maksymalnie na poziomie licealnym. Oczywiście nie zmienia to faktu, że umiejętność rozwiązania takiego zadanie w czymkolwiek się przyda. Zależy co w życiu robisz.
A wkuwanie na pamieć jest wszędzie, są po prostu rzeczy których musisz się nauczyć na pamieć i tyle.

KKdemona

2012-11-05, 21:04
szer.Lucjan na pewno nie przydał ci się pierwiastek w przekątnej prostokąta ?? :D Bo zawsze myślałem ,że to pierwiastek sumy kwadratów dwóch boków :P

Plecionkarz

2012-11-05, 21:10
matura to bzdura to bzdura