18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matematyk.

MichaU • 2013-06-24, 20:11
Studenci matematyki pytają profesora:
- Czy pójdzie pan głosować?
- Nie.
- Dlaczego?
- Zgodnie z teorią prawdopodobieństwa, mój głos nie będzie miał żadnego znaczenia.
- Ale profesorze, co jeśli wszyscy tak pomyślą?
- Zgodnie z teorią prawdopodobieństwa, nie wszyscy tak pomyślą…

lew121212

2013-06-25, 10:56
Zgodnie z teorią prawdopodobieństwa, leci piwko.

Nihilista

2013-06-25, 11:03
Czysta prawda. Głupio w świetle ścisłej nauki wyglądają te propagandowe spoty namawiające społeczeństwo do głosowania.

go...........et

2013-06-25, 11:04
Zgodnie z teorią prawdopodobieństwa, ruskie policzą głosy i znów wygra zbawca narodu - Donald "Głupia k***a" Tusk.

thoms0n

2013-06-25, 11:05
Gdyby wszyscy tak pomyśleli to byłby problem rozwiązany.

kovacić

2013-06-25, 11:06
A co mają ruskie do Donalda T. ps. "Głupia k***a"?

go...........et

2013-06-25, 11:08
@kovacić - system liczenia głosów i szkolenia z nim związane dla polskim komisji wyborczych, pochodzi z zaprzyjaźnionej nam Federacji Rosyjskiej. Chociaż mówiąc szczerze mam nadzieje, że akurat tutaj manipolucji nie będzie.

Kuriki

2013-06-25, 11:11
Ale byłoby fajnie gdyby tak z 80% narodu w ogóle nie zagłosowało lub zagłosowało na KNP i do tego podpisali internetową karteczkę, że zagłosowali tak i tak. Były by jaja jak by pomimo tego wygrał Tusk :amused:

Nihilista

2013-06-25, 11:11
gordonviet napisał/a:

Zgodnie z teorią prawdopodobieństwa, ruskie policzą głosy i znów wygra zbawca narodu - Donald "Głupia k***a" Tusk.


Nie przesadzasz trochę? Taka obraza głowy rządu powinna być ostro karana z urzędu (to też moje państwo, nie życzę sobie prymitywnego ubliżania wybranej w demokratycznych wyborach polskiej władzy, jaka by nie była). Niestety Donald miękka faja jest przeciwieństwem dyktatora, za którego mają go jego wrogowie i nic z tym nie robi :)

go...........et

2013-06-25, 11:20
@Nihilista, wybacz ale dla złodziei nie mam szacunku, nie ważne jakie stanowisko piastują. Głosowałem kilkukrotnie na tego złamasa, ba nawet mocno go popierałem na kilku forach. Jednak to co ostatnio wychodzi na jaw, przelewa czarę goryczy. Facet kupił swojej żonie ze służbowych pieniędzy kieckę i tłumaczy się "dobre bo polskie". To jest zwykła defraudacja. Takich przykładów jest jeszcze sporo. Na szacunek trzeba sobie zapracować, na jego brak również. Premier Tusk ciężko zapracował na to drugie.
Koniec dyskusji na tematy polityczne.

Antybristler

2013-06-25, 11:20
Na kogo się nie zagłosuje i tak będzie ch*jowo. Ot co.

Nihilista

2013-06-25, 11:22
Kuriki napisał/a:

Ale byłoby fajnie gdyby tak z 80% narodu w ogóle nie zagłosowało lub zagłosowało na KNP i do tego podpisali internetową karteczkę, że zagłosowali tak i tak. Były by jaja jak by pomimo tego wygrał Tusk :amused:


Widzieliście kiedyś komisję wyborczą, słyszeliście od kogoś wewnątrz na czym polega ich praca? Opozycja nawet w najmniejszej pipiduwie wstawia też swoich do takiej komisji i wszyscy patrzą sobie nawzajem na ręce jak nawiedzeni - w jaki sposób miałoby dojść do przekłamania w wynikach, choćby o ułamek procenta? Poważnie pytam, jak sobie to w ogóle wyobrażacie, skoro partie posiadają potężne wpływy nawet w wioskach pod Sosnowcem i wszędzie je wykorzystują? Ubliżacie własnemu krajowi snując spiskowe teorie rodem z Białorusi i tyle w temacie.

gordonviet napisał/a:

Jednak to co ostatnio wychodzi na jaw, przelewa czarę goryczy. Facet kupił swojej żonie ze służbowych pieniędzy kieckę i tłumaczy się "dobre bo polskie". To jest zwykła defraudacja.


Naprawdę obchodzi Cię na co jakaś partia wydaje swoje pieniądze? Finansujesz ich czy co? Mnie to jebie szczerze mówiąc.

go...........et

2013-06-25, 11:25
@Nihilista - mam nadzieje, że jest tak jak mówisz. Ja jednak za grosz nie ufam ruskim i wszystkiemu co jest z tym krajem związane.
Liczę na to, że po wyborach nie okaże się znów, że cudem na platformę zagłosowało ponad 40% społeczeństwa, mimo że każdym przedwybroczym sondażu poparcie było kilka % niższe.

Nihilista

2013-06-25, 11:29
@up
Ruskie były ponad dwadzieścia lat temu, dziś mamy raczej czasy tarczy antyrakietowej i głupich konfliktów zbrojnych, w które mieszamy się w imię sławy Wielkiej Hamburgerowni. Jeśli chodzi o sondaże, mam jedną teorię - specjalnie się takie publikuje, żeby ludzie przestraszyli się pisu i głosowali na po. Na mnie zadziałało i dalej działa..