18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Maszyna Goldberga

maksymilian45 • 2014-09-11, 17:31
Trzeba mieć łeb żeby coś takiego zrobić

Insaner

2014-09-11, 17:36
W zasadzie to potrzeba tylko sporej liczby soczewek, stojaków i trochę wyobraźni ;)

vang

2014-09-11, 17:41
Chyba jestem za głupi na to bo oglądnąłem i nie rozumiem, nie wiem czemu tak ktoś zagmatwał tak prostą sprawę, wystarczyło by latarką zaświecić na ten pryzmat na końcu i efekt był by taki sam (chyba że tu chodzi o jakiś ukryty motyw jak w kawale o 3ch zielonych kuleczkach). Do końca filmu liczyłem na jakiś super efekt a tu dupa, jak to reklama to szału nie ma.

4h...........ch

2014-09-11, 17:48
Fajny bajer i nic więcej. Po za tym nieźle zanieczyszczone powietrze (kurz, dym albo jeszcze coś jeszcze), że widać jak krąży światło.

Echis

2014-09-11, 18:10
Pułapka rodem z Toma i Jerry'ego.

karajakatak

2014-09-11, 18:19
+4hitch --- Japie**ole .... JAAAA PIERRRRDOOOOLEEE !!! k***a!

4h...........ch

2014-09-11, 18:30
@up masz jakiś problem? Pisz PW, z chęcią cię zignoruje a nie zaśmiecasz. A i sprawdź konstytucje jeśli masz problem z moimi komentarzami

crossdressphyxia

2014-09-11, 19:44
Cytat:

Chyba jestem za głupi na to bo oglądnąłem i nie rozumiem, nie wiem czemu tak ktoś zagmatwał tak prostą sprawę, wystarczyło by latarką zaświecić na ten pryzmat na końcu i efekt był by taki sam (chyba że tu chodzi o jakiś ukryty motyw jak w kawale o 3ch zielonych kuleczkach). Do końca filmu liczyłem na jakiś super efekt a tu dupa, jak to reklama to szału nie ma.





k***a bo tak jest fajniej....To tak jak z seksem facet podrywa kobietę, zabiega o nią, randki, kwiatki ch*je muje po to, by sobie por*chać. No ale facet zagmatwał tak prostą sprawę, mógł po prostu sobie zwalić konia.

Po prostu niektóre rzeczy są ciekawsze, jak są bardziej skomplikowane.

conrad303

2014-09-11, 19:52
lepsze byly by wklesle zwierciadla, nie rozpraszaja swiatla a w takiej ciemnosci byl by lepszy efekt samego promienia. i tak browar

michixinq

2014-09-11, 20:17
@crossdessphyxia
jeśli porównujesz walenie konia z r*chaniem to ci współczuję...