18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Master Den

re...........ka • 2013-06-20, 10:08
Kilka realistycznych prac rosyjskiego tatuatora Dena.



Reszta w komentarzu.

pisage

2013-06-20, 10:15
jedziesz. fajne są.

Dz...........ak

2013-06-20, 10:15
Takie tatuaże to ja rozumiem, a nie jakieś kiczowate tribale czy motta w języku, którego się nie zna. :)

re...........ka

2013-06-20, 10:16

szuleq

2013-06-20, 11:29
zajebiste dawac adres niech mi tuska wydziabie na plecach

Mentos69

2013-06-20, 11:29
O k***a jest moc. Ma talent j***ny.

ch...........AN

2013-06-20, 11:30
Suty_dziobaka napisał/a:

Takie tatuaże to ja rozumiem, a nie jakieś kiczowate tribale czy motta w języku, którego się nie zna. :)



Kiczowaty to jesteś ty. ch*j cie obchodzą cudze tatuaże? One mają coś znaczyć dla kogoś kto je nosi, nie dla ciebie. A że co druga osoba ma "vide cul fide"... W sumie racji masz sporo, rozk***iają mnie te tatuaże po łacinie. Ja mam "prawdę" po japońsku i wk***iam się, bo to też się zrobiło modne ostatnio.

WalkingStephen

2013-06-20, 11:43
chrisychrisSAAN napisał/a:



Kiczowaty to jesteś ty. ch*j cie obchodzą cudze tatuaże? One mają coś znaczyć dla kogoś kto je nosi, nie dla ciebie. A że co druga osoba ma "vide cul fide"... W sumie racji masz sporo, rozk***iają mnie te tatuaże po łacinie. Ja mam "prawdę" po japońsku i wk***iam się, bo to też się zrobiło modne ostatnio.




auliszek

2013-06-20, 11:45
chrisychrisSAAN napisał/a:



Kiczowaty to jesteś ty. ch*j cie obchodzą cudze tatuaże? One mają coś znaczyć dla kogoś kto je nosi, nie dla ciebie. A że co druga osoba ma "vide cul fide"... W sumie racji masz sporo, rozk***iają mnie te tatuaże po łacinie. Ja mam "prawdę" po japońsku i wk***iam się, bo to też się zrobiło modne ostatnio.



Jak komuś się tribal nie podoba, to się przypie**olisz, ale jak Tobie się tatuaż po łacinie nie podoba, to już wolno wyrazić swoje zdanie?
Żelazna logika.

jamiemonovitz

2013-06-20, 11:51
chrisychrisSAAN napisał/a:



Kiczowaty to jesteś ty. ch*j cie obchodzą cudze tatuaże? One mają coś znaczyć dla kogoś kto je nosi, nie dla ciebie. A że co druga osoba ma "vide cul fide"... W sumie racji masz sporo, rozk***iają mnie te tatuaże po łacinie. Ja mam "prawdę" po japońsku i wk***iam się, bo to też się zrobiło modne ostatnio.



pie**olisz ostro koleś. Jebnąłbyś sobie "prawda" po polsku? Chyba nie. Tatuaż jest kiczowaty, jeśli jest robiony tylko po to, aby był modny, aby być trendi i brylować w towarzystwie. Tatuaż z historią, odzwierciedlający kawałek historii życia osoby, która go nosi- to jest tatuaż. Znajoma ostatnio zrobiła sobie dziarę ośmiornicy z kotwicą. Jej dziadek marynarz, gdy poznał jej babcię, zrobił sobie podobny aby pokazać swojej wybrance że ją kocha. To jest tatuaż z przekazem. A tribale, japońskie znaki, "carpie diem" i inne ch*jwieco to powinno się robić z tatuaży z czipsów, żeby gimbus jak się rozmyśli, mógł to zmyć przed pójściem do szkoły po weekendzie.

Catch_22

2013-06-20, 11:54
@up ileś tam, 'vide cul fide' jest dziarą stworzoną przez analfabetów dla analfabetów. Jeśli ktoś nie wie co mam na myśli, wujek google podpowie.

Lumen

2013-06-20, 11:58
Wyk***iste są.

DiesIrae

2013-06-20, 12:02
Nie mogę pojąć dlaczego ruscy którzy najgorzej dostali w dupę jarają się na taką skalę ideologią nazistowską. Ale dziary kozackie, sam bym chętnie chciał taka swastyke :amused:

Dopek

2013-06-20, 12:04
Nie powiem, koleś ma talent i te tatuaże to czysty artyzm, ale czuję mieszane uczucia oglądając SS-manów na tych tatuażach lub kolesia ze swastyką na łańcuszku...

Bad_Rain

2013-06-20, 12:35
co tam SS-mani, pierwsze zdjęcie - jak biały człowiek może sobie murzyna na plecach wytatuować?!