18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masowe obrzezanie dzieci w Szwecji

Wiciu47 • 2014-06-21, 23:04
Cytat:

30 dziewczynkom z jednej szkoły obcięto łechtaczki, wargi sromowe i zaszyto pochwy, zostawiając jedynie małe otwory.

Od marca w zamieszkałym przez muzułmanów Norrköping we wschodniej Szwecji odkryto 60 takich przypadków.
Ofiarami rytualnego obrzezania były dzieci w wieku 4 - 14 lat - informuje thelocal.se.

Szkolni lekarze poprosili o pomoc dziewczynkom miejscowy szpital i pracowników socjalnych. Obrzezanie kobiet jest zakazane w Szwecji od 1982 r. a od 1999 r. szwedzka policja traktuje je jako przestępstwo nawet wtedy, gdy operację wykonano w innym kraju.


Tak też było w przypadku większości dzieci z Norrköping. Okaleczono je, gdy wyjechały na święta do rodzinnych krajów.



Macie k***a swoje multikulti...

Źródło: http://www.thelocal.se/20140620/swedish-school-class-genitally-mutilated

PhantomMask

2014-06-22, 01:23
Miles87 napisał/a:

Ehh uwielbiam takie bzdurne informacje. Świetny pokarm dla sadolowych gimnazjalistów, którzy chętnie otworzyliby znowu polskie obozy śmierci i walczyli z islamizacją europy. Nie pozostaje nic innego jak tylko modlić się do allaha o więcej meczetów w polsce wtedy to będzie zabawnie zwłaszcza tu.

,



ra...........el

2014-06-22, 01:29
trochę śmieszne jest wytykanie akurat takich praktyk muzułmanom bo z tego co wiem obrzezanie, tyle, że chłopców, od niepamiętnych czasów do dziś praktykują Żydzi. wypadałoby im tez za to przywalić, nie? oczywiście jeśli mylę się tu w jakiejś kwestii proszę mnie poprawić.

Miles87

2014-06-22, 01:30
@Tatadilera
muszę cie zmartwić, ale takie propozycje musisz przedstawiać swoim kolegom o podobnej orientacji. Trzymam kciuki za to żeby udało ci się znaleźć prawdziwą miłość i razem ze swoim wybrankiem będziesz nucił powyższą piosenkę.

twinspark

2014-06-22, 01:30
raphael napisał/a:

trochę śmieszne jest wytykanie akurat takich praktyk muzułmanom bo z tego co wiem obrzezanie, tyle, że chłopców, od niepamiętnych czasów do dziś praktykują Żydzi. wypadałoby im tez za to przywalić, nie? oczywiście jeśli mylę się tu w jakiejś kwestii proszę mnie poprawić.


Już poprawiam: obrzezanie chłopców to wycinanie napletka. Nie przeszkadza im to w życiu tak bardzo, jak UCIĘCIE POŁOWY c**y. Te dziewczynki nie będą mieć orgazmu do końca życia.

To tak jakbyś porównał piercing języka do obcięcia go w połowie. Porównywalne do potraktowania tych dziewczynek byłoby obcięcie z ku*asa główki.

PhantomMask

2014-06-22, 01:38
twinspark napisał/a:


Już poprawiam: obrzezanie chłopców to wycinanie napletka. Nie przeszkadza im to w życiu tak bardzo, jak UCIĘCIE POŁOWY c**y. Te dziewczynki nie będą mieć orgazmu do końca życia.

To tak jakbyś porównał piercing języka do jego ucięcia.



a ch*j to kogo obchodzi :krejzi:

twinspark

2014-06-22, 01:43
@up - Może tobie nie robi to różnicy, bo jak r*chasz to i tak wszystkie udają.

Loaloa

2014-06-22, 01:44
Czyli jednak to obrzezanie nie było wykonane w Szwecji, tylko w "rodzinnych krajach" dziewczynek. Nie wiem co tu do rzeczy ma multikulti. Przecież dokładnie taki sam los spotkałby je, gdyby żyły tak, dokąd na te zabiegi pojechały. Noale wtedy pewnie nie wyszłoby to na światło dzienne i nawet formalnie nie moznaby z tym nic zrobić.

Kolesiowi, który sugerował otwarcie na nowo polskich obozów gratuluję pomysłu. Widać tesknotę za mordowaniem elementu niepożądanego, kiedyś to byli żydzi, teraz wam nie pasują muzułmanie. Oj, narodek zbrodniarzy ciągle żyje wspomnieniem "dobrych czasów".

janusz2222

2014-06-22, 01:54
I na ch*j wtrącacie się Szwedom, Norwegom itd... w to co robią? To jest ich hajs, ich pieniądze. Dostają za to siłę roboczą i tyle.

Jak sami nie potrafią sobie narobić więcej bachorów niż imigranci to ich sprawa. I jak to zacznie być dla nich problemem, które zagrozi całemu państwu to spokojnie poradzą sobie z tym. Bo w ich parlamentach zasiadają dużo mądrzejsi ludzie niż u nas i dużo bardziej bystrzy ludzie pociągają tam za sznurki.

A co do takich ekscesów to wiadomo... na 2 miliony imigrantów 100 pojebów - i cały ISLAM to religia nienawiści i agresji. Miliard wyznawców - 10 mln skrajnych terrorystów i koniec tematu. Zaszufladkowani.

A co do pro prawicowców, k***a jego mać to zajebiście że wybieracie swoją opcję polityczną na podstawie obyczajówki. Bo Wam mówi Ozjasz Goldberg, że to kobieta powinna w kuchni siedzieć i zajmować się domem, bo jest Wam to na rękę. Niemcom też podobało się jak Hitler mówił im że są rasą wyższą niż wszystkie inne.

Po za tym nie utożsamiajcie też skrajnej lewicy jaką był komunizm z partiami socjalistycznymi bo to jest k***a śmieszne.

A co do gwałtów i rabunków - wiadomo kto popełnia to, ale czemu tu się dziwić? Mniejsza inteligencja, gorsze warunki do życia i tutaj jak 2+2 = wynik. Dlatego się daje tym chołotom,które ściągnie się do kraju socjal, żeby w między czasie zaznały smaczku dobrego życia, a potem zabrać im zasiłek i zagonić do uczciwej pracy na panów w kraju.

Ale dla mediów hajs jest najważniejszy i sensacja. A sensacją jest szerzenie nienawiści do imigrantów wkoło. To k***a media podsycają to wszystko.

Przykład od nas z kraju - TVN celowo robi sp***olone reportarze o cyganach pokazując jak to ma źle - bo doskonale wiedzą jaką nienawiść polską wywoła to w stosunku do nich i biznes będzie się krecić.

A i wszystkie feministyczne pie**olenia gejowskie lobby itd to są k***A jednostki. Kogo w tv widziecie, szczuke k***a jedną na 20 mln polek. I myslicie ze takie maja zdanie. Albo feministki, 100 kobiet do 20 mln.

No k***a zajmijmy się tym co jest faktycznie. pie**olicie tyle o gejach pedałach pederastach jacy to źli nie są. Ale jakby u Was w pracy się jakiś pojawił i byłby naprawdę normalny człowiek to by było że k***a wyjątek regułę potwierdzający. Niech se każdy robi co chce.

System dąży do równości bo tak powinno być - dzięki temu już nie obskakujecie wpie**olu drodzy użytkownicy w gimbazie, nie jesteście koceni jak kiedyś tylko możecie iść na psy i odrazu macie spokój.

Kiedyś tak nie było oj nie. Zresztą gówno kogo co obchodziło że byłeś poszkodowany.

Albo to gejowskie lobby - co oni k***a organizacja religijna że mają swojego przedstawiciela? No k***a no nie. Wychodzi do TV jakiś znany pedał i pie**oli głupoty, puste frazesy żeby tylko sobie oglądalność nabić i fejm. A prawdziwe pedały mają to w dupie.

I tak jest ze wszystkimi innymi. Oczywiście j***ć cyganów bo oni są ponad wszelkimi normami i ich równość obowiązywać nie może. Zresztą każdego kto działa na niekorzyść społeczeństwa powinno się k***a wieszać za jaja na latarni.

I nie koniecznie prawica musi być jedynym k***a rozwiązaniem. Bo równie dobrze nie trzeba być prawicowym żeby mieć obyczajowe poglądy takie jak korwin. Wgle k***a każdy ma prawo mieć swoje poglądy. I po raz kolejny dla mnie to absurd że takie rzeczy są kartą polityczną.

Lewica nie równa się akceptacji zachowań odbiegających od normy itd k***A JEGO MAC.

A na wybór partii powinno wpływać to jak mają rządzić krajem, a nie to że pedałów by wrzucili do łagrów najchętniej.

A i do większości prawicowców - gdyby nie ta zła LEWIZNA, to byście k***a nie mieli co jeść, bo jak macie starych bez studiów zapie**alających na umowie na zlecenie to oj krucho byście mieli.

A i przypomnijcie sobie słowa KRULA - że nie powinno się płacić komuś za prace która jest tego nie warta. Czytaj: Jak moja stara zapie**ala na kasie w biedronce to powinna zarabiać jeszcze mniej bo jej praca jest gówna warta ale i tak zagłosuję na KNP bo konkurencyjność wzrośnie i pracodawcy będą się o mnie zabijać. FUCK LOGIC.

Pozdrawiam

kawałchuja88

2014-06-22, 02:03
Nadszedł czas rasowej dominacji, rasy zew nigdy nie zamilknie Thora młot! nadchodzi biała świta!
Marzę o wielkiej wojnie ras, gdzie my jako przedstawiciele niezłomnej rasy jako Polacy będziemy wyżynać każdego ciemniejszego i każdego zj***nego lewusa walczącego o tolerancje jaki wpadnie nam w ręce, marzę o ulicach spływających krwią podludzi i zdrajców narodu i rasy, marzę o powrocie do naszych pierwotnych pogańskich instynktów obronnych, gdzie wróg ma zdychać a nie być resocjalizowany w więzieniach.
Ta wojna się zbliża i od nas zależy przetrwanie białej rasy, dobrym początkiem było by najpierw zrobić czystki w Polsce.

ra...........el

2014-06-22, 02:08
twinspark napisał/a:


Już poprawiam: obrzezanie chłopców to wycinanie napletka. Nie przeszkadza im to w życiu tak bardzo, jak UCIĘCIE POŁOWY c**y. Te dziewczynki nie będą mieć orgazmu do końca życia.

To tak jakbyś porównał piercing języka do obcięcia go w połowie. Porównywalne do potraktowania tych dziewczynek byłoby obcięcie z ku*asa główki.



z tego co mi wiadomo to masz rację ale dla mnie jednak nadal jedno i drugie to po prostu okaleczanie dzieci w imię popie**olonych zabobonów wyznawanych przez dorosłych.

twinspark

2014-06-22, 02:12
janusz2222 napisał/a:

A co do pro prawicowców, k***a jego mać to zajebiście że wybieracie swoją opcję polityczną na podstawie obyczajówki. Bo Wam mówi Ozjasz Goldberg, że to kobieta powinna w kuchni siedzieć i zajmować się domem, bo jest Wam to na rękę. Niemcom też podobało się jak Hitler mówił im że są rasą wyższą niż wszystkie inne.


Hitler był narodowym socjalistą. Nie myl nacjonalizmu z prawicą.

janusz2222 napisał/a:

A i przypomnijcie sobie słowa KRULA - że nie powinno się płacić komuś za prace która jest tego nie warta. Czytaj: Jak moja stara zapie**ala na kasie w biedronce to powinna zarabiać jeszcze mniej bo jej praca jest gówna warta ale i tak zagłosuję na KNP bo konkurencyjność wzrośnie i pracodawcy będą się o mnie zabijać


Przyjdzie Korwin i będzie babki z kas w biedronkach głodzić! Tego jeszcze nie grali. Pomijając już, że najpierw pitolisz o ocenianiu islamu po ułamku wyznawców, a sam oceniasz KNP po jego maskotce.

janusz2222

2014-06-22, 02:26
twinspark napisał/a:


Hitler był narodowym socjalistą. Nie myl nacjonalizmu z prawicą.


Przyjdzie Korwin i będzie babki z kas w biedronkach głodzić! Tego jeszcze nie grali. Pomijając już, że najpierw pitolisz o ocenianiu islamu po ułamku wyznawców, a sam oceniasz KNP po jego maskotce.




To że był socjalistą nie ma tu nic do rzeczy. Chodziło mi po prostu o sztukę perswazji, która zastosował. W końcu porównania z Hitlerem są ostatnio bardzo na czasie.

A kolejny cytat, typowe wyrywanie i przekręcanie i branie słów na dosłowne.

Chodziło mi po prostu o płace minimalne, i tu nie ma że ktoś kogoś gnoić będzie.

A co do oceny KNP po maskotce.. to hmm da się to wgle oceniać inaczej? Może wolałbyś żebym oceniał KNP po przykładowo młodzieżówkach tej partii?

A wgle, tak po prostu schodząc z mojej oceny KNP, to mi powiedzcie czy ma tam do powiedzenia ktoś inny niż tylko Korwin? W sumie jest za monarchią... więc raczej dziwnym by było żeby w jego partii panowała demokracja, która on sam się brzydzi(zresztą kto k***a nie brzydzi się demokracją).

raphael napisał/a:



z tego co mi wiadomo to masz rację ale dla mnie jednak nadal jedno i drugie to po prostu okaleczanie dzieci w imię popie**olonych zabobonów wyznawanych przez dorosłych.



Chociaż obcinanie napletka u Żydów to raczej też zabieg higieniczny, niżeli religijny, albo raczej obrzęd religijny wynikający z higieny.
Ale i tak za dziecko zawsze decydować będą rodzice, więc jak mu obetną napletek, to już z pewnością będzie rósł w środowisku takim, że raczej nie będzie załował(chociaż i tak nie będzie mieć czego:D)

ra...........el

2014-06-22, 03:39
janusz2222 napisał/a:


Chociaż obcinanie napletka u Żydów to raczej też zabieg higieniczny, niżeli religijny, albo raczej obrzęd religijny wynikający z higieny.
Ale i tak za dziecko zawsze decydować będą rodzice, więc jak mu obetną napletek, to już z pewnością będzie rósł w środowisku takim, że raczej nie będzie załował(chociaż i tak nie będzie mieć czego:D)



będe nieco skrajny teraz ale taka jest prawda: gwarantuję Ci, że mógłbyś po urodzeniu upie**olić dziecku np. ręce i wychować je w taki sposób, że uznałoby to w przyszłości za normalne i nie będzie tego żałować. tu nie chodzi o ilość tkanki, o to czy narządy dziewczynki czy chłopca ani o to w jakim wieku. proponowałbym, by zasadniczo odpie**olić się od dziecięcego ciała zamist odpie**alać takie akcje w imię zabobonów, którymi i tak będzie się zaśmiecać przez conajmniej kilkanaście lat umysł tego dziecka.

Jendor

2014-06-22, 08:37
Mam jakos tak sromotnie w to wyj***ne ..... :p

ja...........03

2014-06-22, 09:06
może to k***a ma sens , nie będzie jej się chciało nie będą się tak szybko rozmnażać ?