18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Masowe aresztowania muzułmanów w Rosji

stefan szufla • 2013-02-09, 17:38
Przeglądajac Onet (wiem ze ch*jowa strona) natrafilem na ciekawy artykul :-) Pomyślalem ze podziele sie z Wami tymi nowinkami ze świata :-P

    Ponad 300 muzułmanów trafiło do aresztów w Sankt Petersburgu. Policja podejrzewa ich o utworzenie w Rosji nielegalnej organizacji religijnej. Jeden z zatrzymanych jest autorem zamieszczanych w internecie tekstów o charakterze ekstremistycznym i filmów o zamachach terrorystycznych. Policyjna akcja trwała w Sankt Petersburgu prawie dobę. Funkcjonariusze nie ujawniali żadnych szczegółów. Oficjalnie informowali jedynie, że poszukują osób wzywających do przemocy i waśni religijnych.

    Dziś ujawniono, że chodziło o zlikwidowanie radykalnej organizacji religijnej, która nielegalnie funkcjonowała w mieście nad Newą. Na jednym z petersburskich bazarów odkryto sale modlitewne, w których przebywało kilkaset osób.

    Według policji łącznie do aresztów trafiło 300 osób, według lokalnych mediów ponad 700. Część z zatrzymanych zostanie deportowana z Rosji. Inni staną przed sądem.

W Rosji sie nie pie**olą :mrgreen: Artykuł w całości zerżnięty z Onetu
link do tematu:Źródło

loth1

2013-02-09, 23:20
w niemczech byla noc krysztalowa a tu noc brudasow..

krycheuszos

2013-02-09, 23:28
Putin nie Putin, ale widać, ze nie da sobie i swojemu kraju robić kolo dupy. Żeby donek od lizania jego dupy wylizał tez chęć by wypie**alać to gówno z kraju. Piwo za działanie sąsiadów.

anonymousm

2013-02-09, 23:36
[quote="kucma19"
h*j
ustruj
spotkalem wielu rosjan, ale glownie ukraincow [/quote]

To jest hańba, że ty studiujesz. Ale studiujesz w Lublinie, to wszystko wyjaśnia.

KlinikaAborcyjna

2013-02-09, 23:44
Putin ma w dupie poprawność polityczną , nie musi się liczyć z tym co inni powiedzą . Tak więc tam nie pie**olą się z ciapatymi aresztują deportują ogólnie działają tak jak trzeba.

kucma19

2013-02-09, 23:52
@UP
Moj h*j jest przez samo h i bedzie przez samo h.
A jesli chodzi o bledy to doskonale mnie zrozumiales ale jestes czlowiekiem z misja ktory ratuje swiat przed bledami i mam nadzieje ze napisanie bezsensowanego komentarza pozwolilo ci sie dowartosciowac. A jesli myslisz ze wypominanie kazdemu bledow co musi byc naprawde zajebiste zajescie w czym pomoze to musze cie zmartwic, nie pomoze i nawet zebys plakal i zalil sie mamie nie bede pisal z polskimi znakami bo ty tego chcesz jak, czy tez poprawial bledy ktore niestety notorycznie popelniam. Jesli jestes w stanie zrozumiec post to nie widze potrzeby abys odpie**alal szopke w komentarzach, robil z siebie meczennika, wymyslal jakies zdania ktore pomagaja ci sie dowartosciowac bo nie ma to sensu. ignoruj chociaż moje posty bo tracisz chlopie energie.

PS. jesli bedziesz moim pracodawca, dziewczyna lub kimkolwiek innym istotnym lub kims kto ma nacokolwiek wplyw i szacunek z pewnoscia bede poprawial wszystkie wyrazy podkreslone na czerwono i zaczne używać prawego ALT-a, ale niestety nie jestes nikim takim. Wydrukuj to sobie zebys nie zapomnial jak znowu bedziesz chcial napisac cos bezsensownego tylko dlatego zeby przez chwile poczuc sie kims waznym

pozdro

kaspiq

2013-02-10, 00:48
@up, może i zrozumielibyśmy Cię nawet na migi, ale skoro się wypowiadasz na forum to Twoja wypowiedź ma prawo być poddana ocenie również jeśli chodzi o styl, gramatykę i ortografię, bo to świadczy o tym jakim człowiekiem jesteś intelektualnie.

@Global
Najwięcej swobód było w zaborze austriackim. W rosyjskim zdecydowanie najmniej. A z tym, że chcieli dla Polski generalnie dobrze to :idzwch*j: (na pewno chcieli zajebiście dla nas dobrze 17 września 1939, zajebiście chcieli podpisując pakt Ribbentrop-Mołotow, kontrolując całą PRL, czy budując gazociąg północny) Nigdy nie chcieli dobrze i nie będą chcieli przynajmniej w kwestii polityki międzynarodowej, no chyba, że nas wchłoną. A co do samych Rosjan to w większości pozytywni ludzie, tylko władze mają zj***ną.

Jak tak się siedzi na sadisticu to ogólnie się zastanawiam czy gorsza jest ekspansja żydów, tego co w teoriach spiskowych o goldman sachs i tego typu sprawach, czy gorsze muzułmańskie wpieprzanie się z butami w życie innych. Czemu ludzie nie mogą żyć w spokoju obok siebie? Chyba jedyna opcja by się przed tym ustrzec to zaostrzenie zasad wizowych jeśli chodzi o kraje arabskie. Albo takie działania jak to. Nie ma nic gorszego niż fanatyzm religijny. A dla fanatyzmu nie ma tolerancji.

maniiiek

2013-02-10, 14:31
kucma19 napisał/a:

czy tez poprawial bledy ktore niestety notorycznie popelniam.


To się pisać do k***y nędzy naucz. Takie błędy to ja 6 lat temu robiłem jako gimbus z dysortografią. Co zabawniejsze miałem podobne podejście do Twojego. Ale wiesz co? Potem zmądrzałem, spiąłem pośladki i nauczyłem się pisać jak człowiek więc mam moralne prawo gnoić takich jak Ty.