18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masochista 10 - Kac Wawa

siwers3 • 2012-11-05, 14:30
Za sprawą wyboru swoich fanów na FB Mietek wyraził swoje zdanie na temat największego filmowego gniota jaki ostatnio trafił do polskich kin.







Brakuje słów aby powiedzieć jak wielkich rozmiarów jest to ścierwo.

Miecia można znaleźć na Tubie pod ksywką mietczyński, a ten gościu, o którym na końcu mowa to ichabod.

drops11

2012-11-06, 15:00
zna ktoś tytuł utworu który jest na napisach końcowych?

juz mam ;) gdyby ktoś rownież szukał
Amelie - J'y Suis Jamais Alle

Mr Dan

2012-11-06, 15:23
Ogólnie, to gardzę vlogerami, ale ten, to mnie wkurza bardziej niż inni.
Krytykuje wszystko, a sam gówno robi. Coś się nie podoba, to czemu sam nie jebnie filmu, który będzie "dobry"...

A Kac Wawa, to kolejny głupi i nieśmieszny film...

Holineks

2012-11-06, 15:26
kpaxian napisał :
...dostaniesz może kubeł ciepłych szczyn w kuflu
to k***a w czym dostanie w kuble czy kuflu ?

Nabs

2012-11-06, 16:17
@Mr Dan - no to rozj***łeś system. Najpierw najeżdżasz na kolesia który skrytykował film, najeżdżasz na niego za to że skrytykował a sam nic lepszego nie zrobił. Następnie sam napisałeś że ten film jest ch*jowy. Czyli inni nie mogą krytykować a ty możesz? Ludzie k***a, weźcie się zastanówcie czasami nad sensem tego co piszecie. Jeżeli macie wątpliwości, to nie dodajcie takich ch*jowych komentarzy, bo zwyczajnie niepotrzebnie zajmują tylko miejsce..

Mnie w recenzji mietka rozj***ł moment w którym wymieniał zalety filmu, i w tym momencie nastąpiła cisza, którą podsumował "chyba nic nie pominąłem" :D

LesniczyLajonel

2012-11-06, 16:20
Mr Dan napisał/a:

Ogólnie, to gardzę vlogerami, ale ten, to mnie wkurza bardziej niż inni.
Krytykuje wszystko, a sam gówno robi. Coś się nie podoba, to czemu sam nie jebnie filmu, który będzie "dobry"...

A Kac Wawa, to kolejny głupi i nieśmieszny film...



Nie jestem pewny czy to trolling czy debilizm z Twojej strony.

A tak odnośnie tematu to:


Kine

2012-11-06, 16:32
A ja na ten przykład gościa nie znałem, ale własnie poznałem i za to leci bro dla autora;)

gklkdp

2012-11-06, 17:09
Ale miał zacięcie tyle czasu o nim opowiadać i jeszcze go najpierw obejrzeć.

Carol

2012-11-06, 21:04
Naprawdę? Koleś, który pie**oli przed kamerą oczywiste oczywistości, wyraża powszechne i nieukrywane opinie na dany temat ma jakichś fanów? Do czego k***a te świat zmierza.

Drakooxxx

2012-11-06, 22:22
kpaxian napisał/a:

łał wstawiłeś na sadola coś co większość ogląda na YT... gratulacje, chcesz piwo? dostaniesz może kubeł ciepłych szczyn w kuflu

To stworz strone z wybranymi i dobrymi filmami z yt, bo 90% yt to gowno, a nie ktore filmy nie powinny w ogole powstac :lodowka: