18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masa krytyczna vs samochód

lllll • 2011-03-10, 13:06
Cytat:

Masa krytyczna – to event zapewne dobrze znany wszystkim warszawskim kierowcom i nie tylko. Cykliści blokują wtedy skutecznie ruch innych pojazdów w celu promocji dwóch kółek. Wiemy doskonale, że również u nas budzi to dużo negatywnych emocji ze strony kierujących, jednak nigdy do takiego stopnia. Uwaga, dość drastyczne.

Podczas ostatniej odbywającej się parę dni temu w dziesiątym największym mieście Brazylii – Porto Alegre – imprezy z cyklu Massa Critica kierowca samochodu osobowego wjechał w grupę rowerzystów. Nie wiadomo czy był to nieszczęśliwy wypadek czy zamierzone działanie, jednak teraz będzie on będzie odpowiadał za usiłowanie zabójstwa (chyba jak najbardziej słusznie – patrząc na materiał filmowy). Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Zobaczcie jak to wyglądało





Cytat:

Tu inne wideo, zawierające również nagrania z innych kamer:





Źródło: http://www.geekweek.pl/morderca-za-kierownica/272741/

Filmiki poucinałem...

oumajgad

2011-03-10, 19:01
raper900 napisał/a:

Zaśmiałem się jak to zobaczyłem. A chyba powinienem żałować tych biednych rowerzystów, co nie?



No tak by w sumie po chrześcijańsku było...

camoranesi

2011-03-10, 19:55
wjechal jak motor w kury

PureWhite

2011-03-10, 20:13
Słusznie, niech sk***iele sp***alają na ścieżki rowerowe. Jeżdżą bez oświetlenia w nocy, pyskują i chleją od rana do wieczora. j***ny element społeczny. Dobry kierowiec, piwo idzie.

strike

2011-03-10, 20:23
Na Hardzie były wydarzenia chyba po tej właśnie imprezce..

mientki

2011-03-10, 20:39
..z otwartymi drzwiami zrobiłby większą furorę.
Daję 9 za styl i za okrzyki rowerzystów.

kicitorun

2011-03-10, 20:47
W końcu coś iście sadystycznego...

Feragas

2011-03-10, 21:24
Ale jakość :) FAP FAP FAP

ReconBull

2011-03-10, 23:00
Kierowca chciał po prostu nadać temu event'owi dosłowne znaczenie "Masy Krytycznej" :amused:

kizug666

2011-03-11, 01:20
nie wiem jak w tej czarnej dupie ale w Polsce to kierujący rowerem ma obowiązek jechać po drodze rowerowej, jeśli takowej nie ma to po ulicy chyba że dopuszczono na niej ruch z prędkością większą niż 50km/h wtedy może jeździć po chodniku (musi ustępować pierwszeństwa pieszym), lub gdy jedzie z dzieckiem poniżej 10 roku życia (dziecko na swoim rowerze) to po chodniku za dzieckiem (też ustępują pierwszeństwa pieszym) a jak już jedzie po ulicy to musi się trzymać jak najbliżej prawej strony jezdni i nie może wyjeżdżać na lewy pas chyba, że skręca więc niech sp***alają jak zajmują całą drogę to ich wina że jechali gdzie nie powinni :D

SuperRyszard

2011-03-11, 09:19
Cytat:

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.


pójdź po rozum i sam zobacz coś doj***ł

prisoneq

2011-03-11, 13:01
Nie wiem czy ja jestem jebnięty, czy co, ale najbardziej mnie irytują uśmiechnięte cwane mordy rowerzystów w tym filmie...