18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Martyrs

BÃ...........³g • 2010-04-07, 19:42
Cóż film który pozostawił bardzo dobre wrażenie które do tej pory nie zostało przebite żadnym podobnym filmem.

A więc żeby rzec ze dwa słowa o filmie.

Męczennicy jest o bólu, i nie znaliście jeszcze bólu wyeksponowanego w takim stopniu a jeśli lubicie obdarte ze skóry ciała zastygnięte w niemym krzyku to film dla was..

Jeśli lubicie rozwałke shotgunem rodziny nie oszczedzając dzieci - to film dla was

Jeśli lubicie horror przechodzący stopniowo w psychodele a potem w gore to film dla was.

Polecam, moim zdaniem bardzo dobry ;)

foad69

2010-04-07, 19:59
Teraz nadrobiłeś złe wrażenie po krytyce Silent Hill;) Martyrs jest naprawdę dobrym filmem, skłania do przemyśleń i robi wrażenie nawet długo po seansie. Ciężko go włożyć w jedną szufladkę- jest gore, horror z potworem, thriller, exploitation, pytania egzystencjalne etc.

BÃ...........³g

2010-04-07, 21:05
foad69 napisał/a:

Teraz nadrobiłeś złe wrażenie po krytyce Silent Hill;)



Nie gadaj foad, silent hill faktycznie nie sprostał wymaganiom które postawiła gra.
Nie wiem, ale to miałbyć horror a ja się śmiałem. Więc było coś nie tak :-/

Prometheus_Coprophagus

2010-04-08, 00:55
Martyrs? Rosnące napięcie, parę miłych dla oka scen, po nieco przynudzającej drugiej połowie filmu ciekawie rozegrany finał. No i nieoficjalny tytuł najbardziej krwawej produkcji francuskiej kinematografii. Również serdecznie polecam.

Scarlet

2010-04-08, 03:05
co prawda nie lubię za bardzo horrorów z potworami, ale zaciekawiliście mnie wystarczająco i chyba sobie obejrzę :) :)

BÃ...........³g

2010-04-08, 14:40
Napisz jak wrażenia.

sensi

2010-05-26, 20:24
film mi się podobał, jednak nie zachwycił mnie. Zbyt prosta fabuła i dość przewidywalne zakończenie.

miedziak

2010-05-26, 22:19
też sobie wczoraj obejrzałem, całkiem spoko, nie razi brakami w funduszach ani banalną fabułą. Ale moim zdaniem zabrakło pie**olnięcia. ostatnie pół godziny było nudne. Ale generalnie wart obejrzenia.

BÃ...........³g

2010-05-26, 23:45
sensymiliana napisał/a:

film mi się podobał, jednak nie zachwycił mnie. Zbyt prosta fabuła i dość przewidywalne zakończenie.



Twoje zdanie siÄ™ nie liczy :roll:

_............._

2010-07-18, 22:21
Przeciętniak. Bardzo fajna, soczysta pierwsza połowa, a potem można paść z nudów. Do A l'interieur się nie umywa.