18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Martyna_27

Ja...........ro • 2012-12-23, 12:49
Siedząc z kolegą i słuchając przechwałek, jak to wyrywa dupy na czacie, że w ciągu ostatnich 2 tygodni poznał i przeleciał cztery poznane na wp panienki panienki, chciałem, żeby mi udowodnił i umówił się z jakąś. Po godzinie klikania okrzyk radości od kumpla, jest panna "jakaś martna" która może wpaść na drinka nawet jeszcze dzisiaj.
Wymiana fotek i kolega zaczyna się zastanawiać, czy jest w stanie tyle wypić, ale chyba był gotowy spróbować, byle tylko zamoczyć:


ależ miałem ubaw, kiedy spojrzałem na pełny nick:
Shemale_Martyna_27
szkoda, że nie wytrzymałem ze śmiechu i wytłumaczyłem koledze, co to znaczy shemale... Ech.. A zamiast fotek móglby byc materiał na harda :-/

Bajdus1962

2012-12-23, 23:08
Ciekawe jakie nicki mialy pozostałe 4 'panny' ; D

Kiper

2012-12-23, 23:25
Za dużo naoglądałem się sadola, żeby nie wiedzieć jak to się skończy ;d

Ja...........ro

2012-12-23, 23:32
inwalida_umysłowy napisał/a:


Dobrze, że Ty jesteś świadom co to "shemale" i też "O gustach sie nie dyskutuje, nie wiem jakie rzeczy cię kręcą i czego szukasz po necie", wyratowałeś więc kolegę od zerwania gwintu.


Ale i tak szacun, że tak szybko zlokalizowane źródło fotek :D
Jednak kiedy sie okazuje, że to zwykła k***a jest, to już nawet filmik nie bedzie taki smieszny :(

BongMan

2012-12-24, 00:56
orzeszwmorde napisał/a:


Prawda w oczy kole.


Biorąc pod uwagę to czego się właśnie o niej dowiedziałem, to ci powiem że to był k***a dopiero żart :D

TomyTM

2012-12-24, 11:22
Wiochmen napisał/a:

a mozesz dokladnie pokazac jak?najlepiej na sobie:D



Zrobiłem wizualizację przykładowej fotki, jaką mógłby BongMan zrobic

Karaczimba

2012-12-29, 17:56
no...kur.. dobrze ze opis daliscie na koncu jak na pierwszej focie se zjechalem.... kur.a........nie....