18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Martin o Polsce

Gotenks • 2010-02-02, 15:34
szczera prawda ;) 8-)



warto posłuchać

antypat

2010-02-02, 21:14
dobre i prawdziwe!

Furronica

2010-02-02, 21:20
''Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki, gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie.'' - Milton Friedman.

Pojar

2010-02-02, 21:59
moronz napisał/a:

Ten typ jest poj***ny poogladajcie resztę tego gówna co ponagrywał


To że czegoś nie rozumiesz nie oznacza że jest to poj***ne tylko że prawdopodobnie jesteś za mało intelogentnym człowiekiem i nie potrafisz tego ogarnąć lub poprostu nie masz żadnej wiedzy w tym temacie. Mam nadzieję że to drugie. Dlatego polecam ci i wszystkim innym radio Martina Lechowicza Kontestacja. Audycje są nadawane w poniedziałki i czwartki o godzinie 21:00- o szeroko pojętej wolności, oraz w środy również o 21:00- o ekonomii i przedsiębiorczości. Polecam serdecznie

kolka

2010-02-02, 22:08
niestety prawda :(

musztarda

2010-02-02, 23:48
To ja mam propozycję.

Znieśmy emerytury i każmy pracować aż do śmierci... a jak ktoś nie będzie w stanie to lula w łeb i na mydło...
Rencistów wyślijmy na przymusowe roboty drogowe
Kobiety w ciąży obciążmy 9 miesięcznym podatkiem od chamstwa jakim była chęć posiadania dzieci.

Jeśli myślicie że nasze państwo jest państwem socjalnym to nie macie pojęcia na jakiej planecie żyjecie.

Polecam lekturę http://www.sejm.gov.pl/

hypek

2010-02-03, 00:20
dokładnie, pie**olicie od rzeczy; życzę Wam, żeby Was wyj***li z pracy, wywieźli na wschód polski i zabrali wszelkie prawa do zasiłków ;]
zgińcie z głodu, będzie mniej debili na świecie

kalo_gero

2010-02-03, 00:37
Jak mu się nie podoba to niech sp***ala na Haiti tam nie ma becikowego

areekdee

2010-02-03, 12:22
kalo_gero poj***ło Cie...

moronz

2010-02-03, 15:27
Cytat:

Audycje są nadawane w poniedziałki i czwartki o godzinie 21:00- o szeroko pojętej wolności, oraz w środy również o 21:00- o ekonomii i przedsiębiorczości. Polecam serdecznie


Szeroko pojęta wolność? Np. w jednej piosence przeszkadza mu że sasiad z dołu pali fajki, w kolejnej spiewa o CSie ... ogarnac to sie moze on i ty;/

thc

2010-02-03, 17:29
W dupie się ludziom przewraca śpiewając takie piosenki, nie dosłuchałem nawet do połowy człeka...
Nie podoba mu się, że inni (potrzebujący) dostają pieniądze, i to takie za które ch*ja można zdziałać, oj k***a życzę mu żeby kiedyś zaznał trudu życia..

Człapi

2010-02-03, 17:32
Nie jestem...
miło tak stwierdzić
siła prostego przekazu

s_LP

2010-02-03, 18:21
pieprzony lewak... sprawiedliwości społecznej mu się zachciało

to niech sprzeda tą gitarę i weźmie się za robotę, wszystkim wyjdzie to na lepsze...

Pojar

2010-02-04, 23:05
moronz, Czy Ty musisz wszystko odbierać dosłownie? Nie potrafisz czytać między wierszami? Rozumiem że szkoła oducza myślenia i to co podyktuje Ci polonistka uważasz za jedyną słuszną interpretacje, ale czasem warto wysilić się troche i pomyśleć samemu...

fuchanaboku

2022-01-18, 06:55
musztarda napisał/a:

To ja mam propozycję.
Znieśmy emerytury i każmy pracować aż do śmierci... a jak ktoś nie będzie w stanie to lula w łeb i na mydło...
Rencistów wyślijmy na przymusowe roboty drogowe
Kobiety w ciąży obciążmy 9 miesięcznym podatkiem od chamstwa jakim była chęć posiadania dzieci.
Jeśli myślicie że nasze państwo jest państwem socjalnym to nie macie pojęcia na jakiej planecie żyjecie.
Polecam lekturę



Zmieniles zdanie po 12 latach?

:-o



:-P



:-P



:cry: