18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

3m

2013-06-09, 15:28
Hmmm... Jeżeli chcą być tacy w porządku wobec wszystkich to teoretycznie i czysto hipotetycznie powinni wywalić też ten temat za obrażanie uczuć religijnych chrześcijan... Tak się naśmiewać no.

A ode mnie tylko piwo za dobre nawiązanie (:

kokinosz

2013-06-09, 15:40
Mitologia wiecznie żywa!

ASAKKU

2013-06-09, 15:51
3m napisał/a:

za obrażanie uczuć religijnych

+ kierownictwo portalu

"Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. Oznacza to, że każdy z nas ma prawo do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania uzyskanych informacji. Wolność wypowiedzi gwarantuje zakaz cenzury środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy. Każde demokratyczne państwo gwarantuje swoim obywatelom wolność słowa."

Regulacji wolności wypowiedzi możemy szukać :

Międzynarodowym Pakcie Praw Obywatelskich i Politycznych, (aha, magisterkę pisałem z prawa międzynarodowego, więc...)
Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności,
Kodeksie cywilnym,
Kodeksie karnym,
Ustawie o ochronie tajemnicy państwowej,
Prawie autorskim,
Prawie prasowym.

Reasumując: Mam wyj***ne na poprawność polityczną:
1. Jeżeli mnie wk***ia katol bo za moje k***a pieniądze wspiera "hokus-pokus",
2. Jeżeli wk***ia mnie kozojebca, co się wysadza na rynku w Damaszku, bo myśłi, że se zar*cha w zaświatach,
3. Jeżeli mnie wk***ia pan Pascal i pan k***a murzyn Godson, bo ch*je po tylu latach po polsku mówić nie potrafią (choć nie jestem rasitą),
4. Jeżeli mnie wk***ia, że resztki brata ksero pochowali na Wawelu (wśród k***a Królów Polski),
5. Jeżeli mnie wk***ia, że Bronek "głowa państwa" nie zna ojczystego k***a języka!!! [...]

to k***a będę o tym pisał, bo mam k***a prawo i ch*j!!!

I niech se banują i grożą. Wyj***ne mam...

truskawkowabuba

2013-06-09, 16:00
XasakkuX, co do punktu trzeciego to pascal podobno mówi normalnie po polsku, tylko przed kamerami robi z siebie debila :D . ale na ile to jest prawda to nie wiem :-> .
a post wyraża wszystko, również wk***ienie przeciętnego sadola uciśnionego nakazem przestrzegania poprawności politycznej :ok: .

mr_9mm

2013-06-09, 16:05
@XasakkuX
Niestety gówno znasz się na prawie.
Wyrażanie własnej opinii, a nawoływanie do nienawiści/popełnienia czynu karalnego to są dwie różne rzeczy.
Jak napiszę, że X to debil i tym samym wyrażam swoje zdanie. Spoko. Ale jeśli napisze "j***ć X, zaj***ć i zakopać i posypać solą" to jest już nawoływanie do czynu karalnego, czyli policja już ma prawo przyczepić się do tej wypowiedzi.
Moja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.
Prosta zasada, ale jak widać dla niektórych za trudna do zrozumienia.
Jak nie rozumiesz dalej to ch*j mnie to obchodzi.
Centurion dobrze wytłumaczył o co chodzi z tym nowym regulaminem, ale nie, zawsze sie znajdzie dzieciak twojego pokroju który sra żarem na temat którego do końca nie rozumie.

Kiciok

2013-06-09, 16:06
Serial oraz scena z plakatu, mają jeden, wyj***ny punkt wspólny.

To fikcja ;)

danis008

2013-06-09, 16:07
mr_9mm napisał/a:

@XasakkuX
Niestety gówno znasz się na prawie.
Wyrażanie własnej opinii, a nawoływanie do nienawiści/popełnienia czynu karalnego to są dwie różne rzeczy.
Jak napiszę, że X to debil i tym samym wyrażam swoje zdanie. Spoko. Ale jeśli napisze "j***ć X, zaj***ć i zakopać i posypać solą" to jest już nawoływanie do czynu karalnego, czyli policja już ma prawo przyczepić się do tej wypowiedzi.
Moja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.
Prosta zasada, ale jak widać dla niektórych za trudna do zrozumienia.
Jak nie rozumiesz dalej to ch*j mnie to obchodzi.
Centurion dobrze wytłumaczył o co chodzi z tym nowym regulaminem, ale nie, zawsze sie znajdzie dzieciak twojego pokroju który sra żarem na temat którego do końca nie rozumie.





ASAKKU

2013-06-09, 16:09
Cytat:

Wyrażanie własnej opinii, a nawoływanie do nienawiści/popełnienia czynu karalnego



Tiiiaaaa....

Ustalmy jedno:
1. Prawo karne (pisane) w Polsce mamy powiedzmy "dobre".
2. Stosowanie prawa przez sądy, to jest inna bajka...

A nie zastanowiłeś się czemu tyle spraw w Strassburgu mamy w plecy???

slannesh

2013-06-09, 18:39
Co ma wspólnego prawo państa z regulaminem sadola?
Jak jakiemuś adminowi nie przypasi komentarz to wjebie bana i h*j (ma takie "prawo")

ASAKKU

2013-06-09, 18:43
@up

1. "ch*j" - jak już bluzgasz, to k***a z klasą :)
2. Ta strona nie powstała po to by takich zjebów umaralniających naród jak ty słuchać...

Dziękuję, dobranoc...

3m

2013-06-09, 18:51
@XasakkuX
Ale doj***łeś wywód tym bardziej, że napisałem to z ironią (:

kalosz90

2013-06-09, 19:02
Ale jeżeli hipotetycznie ofc. napiszę o naszych przyjaciołach, że "Ciapate to sk***ysyny" to jest to jednak wyrażenie opinii, a nie nawoływanie do nienawiści.

slannesh, Konstytucja powinna być ponad regulaminem sadola, nie na odwrót.

hideharu

2013-06-09, 20:13
Czym innym jest satyra i podśmiewanie się z głowy państwa, religii czy czegokolwiek innego w inteligentny i ironiczny sposób, tak jak jest to zrobione na obrazku. Czym innym jest stwierdzenie że Bronek to ch*j czy inny taki. Głowa państwa jaka by nie była reprezentuje naród i wyzywanie prezydenta RP jest pluciem na własny kraj. Można mówić że jest osobą nieudolną i nie posiada kompetencji. Co się poradzi że jest pachołkiem Tuska. Co do strony: Rozumiem sadyzm ale no kurde, dla mnie tylko gimbusy cały czas przeklinają na wszystko, są ateistami bo to modne i jeszcze wiele innych spraw. Nie dziwie się czasem modom że zaostrzają regulamin. Może z 10-20 % to normalni ludzie którzy oprócz hejtu potrafią wysnuć jeszcze jakieś argumenty. A do tych pseudo- ateistów- Skoro nie wierzycie to po kij wyzywacie Boga, którego nie ma? Nawet nie wiecie jak śmiesznie z tym wyglądacie. Kurde żałuję że nie ma kartek dla ateistów. Podpisujesz i pracujesz w każde święto, bo przecież nie wierzysz, więc po cholerę ci dzień wolny. Ślub z ukochaną czy ukochanym też ci nie potrzebny, a po śmierci niech zostawią was gdzieś pod płotem, żeby okoliczne psy miały gdzie srać i szczać. Przynajmniej tyle pożytku że glebę użyźnicie.

ASAKKU

2013-06-09, 20:26
kalosz90 napisał/a:

o naszych przyjaciołach, że "Ciapate to sk***ysyny"



Znajdź mi w polskim słowniku bądź prawie równoważnik ciapaty=arab :mrgreen:
Nie ma???
.
.
.
.
.
.
.
To nie ma przestępstwa... :-P