18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

korinogaro

2013-05-19, 15:32
@geniuszę, jak wszystko w Polsce nawet marsz szmat jest pomysłem pożyczonym z zachodu. Tak więc świat nie zwróci na to uwagi. Co ciekawe "marsz szmat" który odbył się po raz pierwszy chyba w zeszłym roku w USA został zmontowany po tym jak albo amerykański albo Kanadyjski policjant powiedział, że nie ubieranie się jak dz**ka zmniejsza ryzyko gwałtu. Oczywiście kobiety (co samo w sobie jest bardzo często oksymoronem do rozumu) urządziły marsz z hasłami takimi jak: moje ciało moja własność, mogę ubierać się w co chcę i powiedzcie gwałcicielom żeby nas nie gwałciło. Ponieważ marsz został zorganizowany przez XX część populacji hasła nie miały sensu bo <sarkazm on> przecież gwałt nie jest karany i wszyscy uważają że to świetna zabawa dla obu stron <sarkazm off>.
Zastanawiające jest jednak, że te same kobiety nie zostawiają otwartych drzwi w domach obawiając się złodziei, na sugestię, że lepsze zamki zmniejszają ryzyko włamania nie organizują również marszów z hasłami: mój TV moja własność, mogę mieć zamki jakie chcę i powiedzcie złodziejom żeby nas nie okradali. Ciekawe czemu...

presscot

2013-05-19, 15:33
Proximate napisał/a:

Obrazek

Nie - negacja, negacja negacji to akceptacja.

Więc 2x NIE = TAK

ch*j z logiką kobiet.



Idąc logiką tego przygłupa ściągajmy gacie i z gołymi ku*asami chodźmy strajkować przeciwko zabijaniu się.

1 x Nie zabijaj mnie = nie zabił mnie

wiesiors4

2013-05-19, 15:35
Ja pie**olę co to za ścierwo znowu wypełzło na ulice? Połowie z nich nie grozi gwałt, bo nikt by ich nawet kijem metrowym nie tknął. Wiadomo, że tak naprawdę chodzi o promowanie dewiacji, lewackiej logiki i "walki z ciemnotom i zacofanię".
Dlaczego takich lewacko-dewianckich marszy policja nie pacyfikuje? Armatka wodna wydaje się tu optymalnym rozwiązaniem.

geniuszę

2013-05-19, 15:40
@korinogaro

Masz rację. Nie wziąłem pod uwagę faktu że pomysł jest zapożyczony z jeszcze bardziej wyzwolonego narodu. Tylko jak sam widzisz, to co się teraz dzieje na świecie zaraz ma wpływ na nasz naród co przyczynia się do jeszcze bardziej poj***nych aktów. Pierwszy marsz odbył się w USA, a drugi w Polsce... Zaraz my będziemy narzucali poj***ne trendy na świat i wtedy będzie siara :|

ozzard69

2013-05-19, 15:41
tą ze środka by r*chał :D

malvo

2013-05-19, 15:47
hophoh same k***y heheh

Konrad26b

2013-05-19, 15:53
Jak ja się ciesze, że nigdy obok czegoś takiego nie przechodziłem.

mich22

2013-05-19, 15:56
fuj. jakie pasztety. Te zdjęcia zgwałciły moje oczy.

bisfhcrew

2013-05-19, 16:07
Najzabawniejsze jest to, że manifestują te co nikt ich gwałcić nie chce.
ch*j im do tego, niech laski się wypowiedzą jaką mają opinie na temat sprawy która ich dotyczy.

Din

2013-05-19, 16:08
Interesujące jest to, że spora część tych "kobiet", które tak się sprzeciwiają gwałtom wcale nie muszą się ich obawiać.
Chyba, że gwałciciel jest ślepy.

malvo

2013-05-19, 16:09
Proximate napisał/a:

Obrazek

Nie - negacja, negacja negacji to akceptacja.

Więc 2x NIE = TAK

ch*j z logiką kobiet.


w jezyku polskim podwojne zaprzeczenie - nadal jest przeczeniem ch*ju niemyty :idzwch*j:

winyl

2013-05-19, 16:11

Mike Kenzo

2013-05-19, 16:11