18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz Niepodległości

Bugini • 2014-11-12, 21:33
Choć jestem bardzo daleko od popierania kościoła to jedynie TV Trwam pokazała właściwą część marszu. Posłuchajcie sobie bo krew mnie nagła zaleje pieruny siarczyste ogniste jak widzę, że niektórzy tu łykają wszystko co im poda pan redaktor

~Blackhunter

2014-11-12, 21:42
Bugini napisał/a:

jedynie TV Trwam pokazała właściwą część marszu



Tak się składa że ja dokładnie to samo widziałem na polsat news.

el...........wy

2014-11-12, 21:54
>krztuś się spermą
>mów, że się nawdychałeś gazu

:trollencjusz:

_R...........s_

2014-11-12, 22:08
Hehe k***a, dobry z niego troll. Straż marszu zdała egzamin, oddzieliła chuliganów od policji :krejzi:

Ko...........on

2014-11-12, 22:29
Co tam kuce? Jak po marszu? Zakaz latania dronów był, żeby TVN nie podał ile naprawdę ludzi było?

Co kuce sądzicie o policji? Czy teraz to policja jest zła po tym filmiku z Wiplerem, czy może jak to wcześniej na sadolu domagaliście się silnego wojska i policji rodem z USA? Czy coś się zmieniło? Drogie kuce dajcie głos

Szalonooki

2014-11-12, 23:11
KorwynMykke napisał/a:

Czy teraz to policja jest zła po tym filmiku z Wiplerem, czy może jak to wcześniej na sadolu domagaliście się silnego wojska i policji rodem z USA? Czy coś się zmieniło?



Generalnie to teraz nie wiem o co Ci chodzi. Silna policja powinna być. Tak liczyłem na widowiskową szarżę oddziałów konnej policji! A oni chłodzili kafelki armatkami wodnymi... =[ Tylko jest różnica między niewspółmiernym pacyfikowaniem i "łamaniem pały" na jednym pijanym gościem, a nieporadnością wobec grupy debili rzucających cegłówką.

zomos

2014-11-12, 23:14
Policja w tym kraju nie działa... Mandaty dają za byle gówno, boją się złapać włamywacza... Biją, pałują człowieka który niczym winny nie jest oprócz tego że naj***ny albo siedzi na murku, no ale strzelać po nogach nie umieją... Jeden marsz osłaniają a drugiego nie umieją poprawnie osłonić...
Patologia...

Ten kraj na prawdę nie istnieje...

Ko...........on

2014-11-12, 23:44
zomos napisał/a:

Policja w tym kraju nie działa... Mandaty dają za byle gówno, boją się złapać włamywacza... Biją, pałują człowieka który niczym winny nie jest oprócz tego że naj***ny albo siedzi na murku, no ale strzelać po nogach nie umieją... Jeden marsz osłaniają a drugiego nie umieją poprawnie osłonić...
Patologia...

Ten kraj na prawdę nie istnieje...



Wiesz czemu boją się włamywacza złapać? Bo za spuszczenie mu wpie**olu mogą mieć przej***ne. Za to, że strzeli do debila. Przez takich pojebów jak ty. Bronisz tych, którzy przeszkadzają w pracy, potem są nagle ofiarami. Nie dziw się zjebie.

Gdyby tobie homosiu dom ktoś okradł i podczas przeszukiwania podejrzanego na chodniku, zaczepiłby menel, żeby załagodzić sytuację to nie byłbyś taki JP. Wpie**olił się gdzie nie trzeba i ma za swoje. Jakby wipler podstawił łeb pod CNC to czyja byłaby wina?

Weź kucu nie pie**ol bo aż głowa boli. Jesteś zj***ny od tego JP i bloga korwina. Ten kraj nie istnieje przez takie cioty jak ty. Przez debili z IQ -15 i zmieniającymi zdanie jak chorągiewka na pierdzie.

Szalonooki napisał/a:



Generalnie to teraz nie wiem o co Ci chodzi. Silna policja powinna być. Tak liczyłem na widowiskową szarżę oddziałów konnej policji! A oni chłodzili kafelki armatkami wodnymi... =[ Tylko jest różnica między niewspółmiernym pacyfikowaniem i "łamaniem pały" na jednym pijanym gościem, a nieporadnością wobec grupy debili rzucających cegłówką.


Chodzi o to, że kiedy w lublinie, czy na innym wyp*zdowie kolesia wj***li do radiowozu i ktoś to sfilmował to były oklaski. Dobrze tak ku*asowi. Niech ma za swoje.

Gdy nagle pojawia się idol młodzieży, to sytuacja się zmienia. Brak logicznego myślenia. Przez takie osoby w kraju jest ch*jowo. Rządzących wybierają nie racjonalnie, a pod wpływem emocji. Czy korwina czy tuska. Zapytasz dlaczego? Dlatego, że nikt normalny nie pójdzie do polityki, bo wie jakie to gówno. Trzeba naprawdę robić z siebie debila, żeby mieć fanów.