18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Marsz muzulmanów w... Poznaniu!

żmij • 2015-11-21, 21:06
Demonstrację przeciwko aktom terroru i ISIS planują poznańscy muzułmanie. Chcą, by wziął w niej udział prezydent Poznania. - Cieszę się z tej inicjatywy - mówi "Wyborczej" Jacek Jaśkowiak.
Manifestacja ma odbyć się na pl. Wolności w następną niedzielę 29 listopada. Swój udział w niej zapowiadają nie tylko muzułmanie z Poznania.

- Szacujemy, że przyjdzie ok. 200 osób. Ciągle odbieram telefony z innych miast od muzułmanów zainteresowanych udziałem w naszej manifestacji - mówi Youssef Chadid, poznański imam.

Demonstracja w Poznaniu to reakcja na zamachy terrorystyczne, które przeprowadzono w zeszły piątek w Paryżu.

Źródło:

Cały tekst: http://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,36037,19210456,w-poznaniu-odbedzie-sie-pierwsza-w-polsce-muzulmanska-demonstracja.html#ixzz3s9q99nZ5


Nosz k***a ich j***na beżowa mać! W Poznaniu, k***a? Niech ch*je jadą do Syrii, Iraku, Afganistanu, Libii. Tam niech protestują, p*zdy jedne.

Ło matko, ale mnie to wk***iło...

krzyks

2015-11-21, 21:16
Co Cię wk***iło? Muzułmanie, którzy żyją od lat w naszym kraju są tak samo przeciwni "migrantom" jak my. Doskonale sobie zdają sprawę, że to jest zagrożenie także dla nich. Ta grupa ludzi, która jest zasymilowana nie zagraża naszym interesom. Polska była jednym z pierwszych krajów na świecie, który tolerował kulturę osiedlających się na naszym terenie ludzi.... pod jednym warunkiem. Dostosowanie się do naszego prawa. Do dziś mamy wiernych Polsce Tatarów.... oni sami, choć muzułmanie, walczyli o Polskę.

żmij

2015-11-21, 21:36
Polscy Tatarzy w Poznaniu? A ich imam, Youssef Chadid, organizator marszu? Też Tatar?

Swój sprzeciw niech pokażą swoim współwyznawcom, u źródeł problemu. Niech demonstrują w Mekce. Taka demonstracja w Polsce jest bezcelowym i pozbawionym jakiegokolwiek głębszego sensu pustym gestem.

wilkoala

2015-11-21, 22:05
@up
Polscy tatarzy to Polacy, mają prawo demonstrować i bardzo dobrze że to robią.
A i też pokazują w ten sposób jaja, wiedząc co ekstremiści robią "zdrajcą" allaha.

żmij

2015-11-21, 22:27
wilkoala napisał/a:

@up
Polscy tatarzy to Polacy, mają prawo demonstrować i bardzo dobrze że to robią.
A i też pokazują w ten sposób jaja, wiedząc co ekstremiści robią "zdrajcą" allaha.



"zdrajcom"
Chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.