18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marketingowcy płakali jak oglądali

camson • 2019-04-04, 16:05
Nie mogłem się powstrzymać i pragnę zaprezentować "nową" reklamę Poczty Polskiej. Ta reklama dokładnie odzwierciedla kondycję spółki :)



Ktoś chyba odkopał kasetę vhs z 1992 roku.

Halman

2019-04-04, 16:33
Co ty chcesz od PP? skansen to skansen...

kampton

2019-04-04, 16:54
Znając życie pewnie wydali z parę milionów na spot reklamowy.

FoxEngine

2019-04-04, 17:14
Pracuje na pp. Jestem Listonoszem. Musze przyznać że Poczta Polska to stan umysłu... 8-)

Siberian_Meat_Grinder

2019-04-04, 17:51
ja pie**olę - idę na pocztę nadać list czy zrealizować pie**olone awizo (bo ch*jowi listonoszowi nie chce się wjechać windą na 6 piętro i wrzuca świstek do skrzynki pomimo, że jestem w tym czasie w domu), a tam jakiś j***ny festyn! Pluszaki, gazety, książki, portfele, torebki, klocki Lego, napoje, bombonierki i czekoladki ... czy ja przyszedłem tam kupić sobie puszkę Coli, czy wysłać pieprzoną paczkę?

FoxEngine napisał/a:

Pracuje na pp. Jestem Listonoszem. Musze przyznać że Poczta Polska to stan umysłu...



po twojej niedawnej wrzucie piosenki o karle z downem (która już poleciała do śmieci - na szczęście) właśnie tak bym obstawiał twoją profesję. Pewnie też jesteś sk***ielem-listonoszem, który postępuje w sposób, jaki opisałem wyżej :krejzi:

syulung

2019-04-04, 18:05
Skrwesyny śmieci nieroby, płacę za dostarczenie pieprzone piniendze, z A do B, krwy leniwe jeb awizo i "!nie dostarczamy!" bo sweter no napewno waży kilogaram! niech zbankrutuje wreszcie skansen zjebów razem z 16 spółkami j***nych pkp i straży-wiejsko miejskiej, przechowalnia sp***olin zyciowych. uf!

banerr

2019-04-04, 19:49
To już nie jest skansen to jest wykopalisko. Ale nieważne bo znajomy królika przytulił kasę za spot.
Grupa docelowa ludzie z upośledzeniem w stopniu dużym.

Antek01

2019-04-04, 20:07
W czasach dzisiejszych firm kurierskich pie**olę PP i ludzi, którzy tam pracują. Wiecznie jakiś problem. Najlepsze jak lecę kiedyś nadać paczkę. Pomierzyłem i mieściła się w tańszym gabarycie. Baba w okienku zważyła i jeb mi większy gabaryt, no więc pytam dlaczego. W odpowiedzi usłyszałem: "A bo ja nie mam czym tego zmierzyć."
ch*j tam, że tłumaczę tępej cipie, że mierzyłem paczkę i mieści się w mniejszym gabarycie, to jakbym ze ścianą gadał. W końcu stwierdziła, że na "głównej" poczcie mają wzornik i tam mam sobie nadać. Takich historii miałem mnóstwo, byle tylko człowieka na kasę naciągnąć, k***y j***ne.

Sorry1990

2019-04-04, 21:11
Mistrzowska gra słów

azerbejdzanification

2019-04-04, 22:18
Jakbym słuchał jakieś tandetnej reklamy w lokalnym radiu. Żenada w ch*j z czym do ludzi...

FoxEngine

2019-04-05, 09:40
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

ja pie**olę - idę na pocztę nadać list czy zrealizować pie**olone awizo (bo ch*jowi listonoszowi nie chce się wjechać windą na 6 piętro i wrzuca świstek do skrzynki pomimo, że jestem w tym czasie w domu), a tam jakiś j***ny festyn! Pluszaki, gazety, książki, portfele, torebki, klocki Lego, napoje, bombonierki i czekoladki ... czy ja przyszedłem tam kupić sobie puszkę Coli, czy wysłać pieprzoną paczkę?
po twojej niedawnej wrzucie piosenki o karle z downem (która już poleciała do śmieci - na szczęście) właśnie tak bym obstawiał twoją profesję. Pewnie też jesteś sk***ielem-listonoszem, który postępuje w sposób, jaki opisałem wyżej


Staram się być sumienny,wtedy szacun na dzielni rośnie na maxa niczym zielony pasek respectu z Gta san andreas. Jak ludzie widzą że się starasz to dają większe boczki , a pensja nie ma co się oszukiwać jest marna . Dziennie zrobie z 10 km. Pieszo. Wiec spacerki są całkiem zdrowe.
Jak jesteś miły dla ludzi' to odwzajemniają to,nigdy nie jest nudno. [/quote]

Mycroft

2019-04-05, 10:03
A od 1 kwietnia rejestrowany polecony z 9,90 na 11,50...

Gags

2019-04-05, 10:13
I jeszcze chcą konkurować z inpostem i stworzyć swoją siec paczkomatów...
Z takimi cenami jakie mają obecnie, to wróżę im naprawdę świetlaną przyszłość.
No ale przecież hajs od państwa na to dostaną to co się przejmować kosztami i rentownością tego wszystkiego.

pomidoro

2019-04-05, 10:18
I pomyśleć że kiedy umrze pokolenie mojej mamy, która wysyła raz na jakiś czas coś na poczcie to oni zbankrutują