18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Mariusz Trynkiewicz pedofil morderca

Ja...........ro • 2014-01-18, 03:10
Rzecz, o której trąbia w radiu, telewizji, internecie - Mariusz Trynkiewicz, seryjny morderca i pedofil, ktory medialnie zapowiedział, że po odbyciu wyroku 25 lat więzienia wciąż będzie zabijał.

A teraz takie moje małe przemyślenie.
Nie szukałem dużo. Wszedłem tylko na wiki i google, próbowałem czegoś się dowiedzieć o człowieku.
Na wiki jest temat o typie http://pl.wikipedia.org/wiki/Mariusz_Trynkiewicz
Media szaleją z gościem, afera, ludzie się boją, totalne szaleństwo :krejzi:
Lecz wszelkie artykuły o nim mają datę od 2012-2014r. jakoś tak akurat wyczerpanie tematu Katarzyny W.

Nie wiem, może szukam afer, spisku czy ch*j wie czego, ale zaczyna się znów sprawdzony schemat - wielka afera jakiej nie było nigdy do tej pory, by odwrócić uwagę od istotniejszych rzeczy.

W związku z tym, że jestem j***nym leniem, proszę Was sadole o sprawdzenie, czy człowiek na prawde istniał?
25 lat siedział?!? Obecni "młodzi" nie żyli jeszcze, kiedy miałaby byc ta zbrodnia, nie było internetu w Polsce i takiego dostępu do informacji jak obecnie, wszystkie gazety i materiały można było popalić. W końcu komuna i cenzura. Albo można wszystko spreparować.

Cytat z wiki "zwabił do swojego mieszkania przy ulicy Działkowej, przypadkowo spotkanego, 13-letniego Wojciecha Pryczka" co jest, nagle nie działa ustawa o ochronie danych osobowych? W przypadku Kasi i Madzi jakoś działała, i sporo było spraw w sądach za upublicznianie nazwiska...

Znacie historie z opowieści rodziców, znajomych, moze nawet dziadków? Czy KTOKOLWIEK słyszał o nim wczesniej? Czy nie jest to kolejny wymysł medialny?

Jakoś nie wydaję mi się, żeby zadeklarowany morderca pedofil przeżył w pierdlu całe 25 i to lat za komuny.

Smutas

2014-01-18, 03:36
Gdyby była kara śmierci, facet już dawno temu wąchałby kwiatki od spodu. Ale teraz? Wymyśla się na szybkiego ustawę, według której można będzie każdego uznanego za "niebezpiecznego" trzymać bezterminowo w "psychuszce".
Zaczyna się od jednego zboczeńca-mordercy, ale nie zdziwię się jak za kilka lat na podstawie tej ustawy zamykać się będzie za "mowę nienawiści" wobec muzułman czy pedałów.

Ja...........ro

2014-01-18, 03:45
Nie ukrywam, że mogę się mylić i faktycznie taki człowiek istniał, istnieje i w ogólnie wszystkiego najlepszego.
Po prostu za dużo gównia widzi się co chwila, afer i innych pierdół, by nie zadawać pytań.

zenekpogromca

2014-01-18, 04:26
To akurat prawda , gość z mojego miasta jego matka nadal tu mieszka, a jeden z ojców zamordowanych dzieci nie widzi przeszkód aby osobiście zakończyć jego żywot.

Dla mnie nurtujące jest to że takiego delikwenta państwo utrzymuje 25lat i nadal chce utrzymywać do końca życia,, nie mogli go wykonczyc 25lat temu ? zarobili by + pozbyli sie problemu

wowka01

2014-01-18, 04:31
Reportaż dziennikarki ze stycznia 2001 roku:

"Gdyby nie kraty w oknach, można by pomyśleć, że to pracownia malarska. Mariusz Trynkiewicz maluje las i ogień żywą zielenią i czerwienią. Trynkiewicz to nie artysta malarz, przypadkowo wplątany w drobne przestępstwo. To morderca, który w Piotrkowie Trybunalskim porwał, gwałcił i torturował dwóch małych chłopców. Ofiary zamordował i spalił. - Las i ogień to dla niego spokój - tłumaczy Elżbieta Wacko-Lewandowska, wicedyrektor Zakładu Karnego nr 2 w Strzelcach Opolskich. Jesteśmy na oddziale dla upośledzonych umysłowo i pochodzących ze środowisk patologicznych. Osadzeni tu mają kategorię "niebezpieczny". Trynkiewicz dostał dwadzieścia pięć lat. Odsiedział połowę kary. - Gdy wyjdzie, na pewno zrobi to samo. To jest kategoria więźnia, dla którego szkoda starań i pieniędzy na resocjalizację. Trzeba go izolować tak długo, jak jest to możliwe"

19WTJ89

2014-01-18, 08:32
Wczoraj rozmawiałem z kolegą ,prawnikiem . Powiedział mi kilka ciekawych rzeczy . Jedna zasada żelazna prawo nie działa wstecz czyli oni nie mogą dorzucić dodatkowej kary ewentualnie mogą na siłę zrobić z niego wariata tak jak to chcą zrobić i zamknąć go w Gostyninie . I tu zaczyna się całe sedno sprawy jeżeli nie udowodnią tego że jest wariatem facet będzie mógł walczyć o odszkodowanie za zamknięcie go na 3 może dłużej miesięcy . A to że to będzie sprawą medialną może spowodowac całkiem niezłe odszkodowanie . Takie zachowanie nie jest tolerowane przez Międzynarodowy trybunał praw czlowieka do którego będzie się mógł odwołać .

Oczywiście panowie ja to piszę tylko ze strony prawnej bo tak jak dla mnie i dla znajomego facet zaraz po wyroku powinien być zakopany.

donka666

2014-01-18, 08:37
drogi gimbusku Jacczurku, koleś jest prawdziwy i to co o nim mówią to też prawda, ja pamiętam jak rodzice przez kilka dni nie odstepowali mnie na krok po tym jak w Piotrkowie znaleziono w ognisku zgwalcne, zabite i spalone przez swojego nauczyciela w-f dzieci. Sluzba wiezienna wziela sobie za punkt honoru pozostawienie goscia przy zyciu i placila gitom fajkami zeby cos mu sie nie stalo. Teraz kolo wyskoczy i jak spotka twojego mlodszego brata to przestaniesz takie glupawe posty pisac.

Isoar

2014-01-18, 09:11
19WTJ89 napisał/a:

Wczoraj rozmawiałem z kolegą ,prawnikiem . Powiedział mi kilka ciekawych rzeczy . Jedna zasada żelazna prawo nie działa wstecz czyli oni nie mogą dorzucić dodatkowej kary ewentualnie mogą na siłę zrobić z niego wariata tak jak to chcą zrobić i zamknąć go w Gostyninie . I tu zaczyna się całe sedno sprawy jeżeli nie udowodnią tego że jest wariatem facet będzie mógł walczyć o odszkodowanie za zamknięcie go na 3 może dłużej miesięcy . A to że to będzie sprawą medialną może spowodowac całkiem niezłe odszkodowanie . Takie zachowanie nie jest tolerowane przez Międzynarodowy trybunał praw czlowieka do którego będzie się mógł odwołać .

Oczywiście panowie ja to piszę tylko ze strony prawnej bo tak jak dla mnie i dla znajomego facet zaraz po wyroku powinien być zakopany.



W prawie Polskim już od jakiegoś czasu nie obowiązuje "prawo nie działa wstecz" - najlepszym przykładem jest to, że sejm zabiera ludziom prawa nabyte co według tej zasady której napisałeś nie było by możliwe, więc nie ma większego problemu aby wydłużyć mu kare.

Tak swoją drogą najlepsze jest to, że on był skazany na karę śmierci te 25 lat temu (tylko jej nie wykonano bo był "nieformalny zakaz wykonywania kary śmierci" - nieformalny zakaz w "państwie prawa" - POLSKA) tylko była amnestia i zmienili mu wyrok na 25 lat....

kur2005

2014-01-18, 09:17
Ludzie siedza w pierdlu zeby sie zrehabilitowac (przynajmniej tak mowia media), wiec jesli ten pojeb mowi ze bedzie dalej zabijal, to k***a powinien siedziec dalej bo sie nie zrehabilitowal (a powinni go posadzic na krzeselku 25 lat temu)

Isoar

2014-01-18, 09:20
kur2005 napisał/a:

Ludzie siedza w pierdlu zeby sie zrehabilitowac (przynajmniej tak mowia media), wiec jesli ten pojeb mowi ze bedzie dalej zabijal, to k***a powinien siedziec dalej bo sie nie zrehabilitowal (a powinni go posadzic na krzeselku 25 lat temu)



jestem prawie pewien, że chodzi Ci o "zresocjalizował" anie " zrehabilitował"

lu...........5z

2014-01-18, 09:20
Powinni go umiescic w domu osoby, ktora odpowiadaja za zmniejszenie mu kary.

xiontZ

2014-01-18, 09:38
Jeśli on wyjdzie z paki i zabije ponownie, to osobami odpowiedzialnymi będą tylko i wyłącznie przeciwnicy kary śmierci. Nie można winić wariata za to, że zabija. Trzeba winić władzę za to, że pozwala mu żyć, chodzić po ulicach i zabijać dalej.

furak151

2014-01-18, 09:49
Ja bym się raczej zastanowił, jaki szwindel będzie próbował przepchnąć rudy złodziej korzystając z tej nagonki w mediach.

Milczar_2005

2014-01-18, 10:47
Hmm Chętnych na odwiedziny tego k***a wyrodnialca zapraszam po jego wyjściu Między Nidzicą - a Zimną wodą (woj.. Warm-maz.) Podobniez gdzies tutaj ta k***a która rzekomo jest zresocjalizowana ma mieszkać .