18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Goli - Arabic live (Jelenia Góra 19.02.2015)

grigori985 • 2015-03-03, 00:00
nie widziałem by akurat był ten film po ostatnich postach na sadolu gość mi się bardzo spodobał więc wstawiam

kokroucz

2015-03-03, 00:06
za mariusza zawsze piwo, chłopak jest genialny!
jednak mi bardziej przypadła do gustu jego improwizacja z Katowic

najlepiej oglądać od 2:00

grigori985

2015-03-03, 00:09
kokroucz napisał/a:

za mariusza zawsze piwo, chłopak jest genialny!
jednak mi bardziej przypadła do gustu jego improwizacja z Katowic



zgadzam się poznałem go tu i muzę ma zajebistą słucham praktycznie na okrągło jest ten klimat coś innego niż zwykle się słyszy

Miles87

2015-03-03, 00:35
Wielkie brawa dla tego Pana za wspieranie kultury arabskiej, bo w naszym biednym kraju pojęcie na temat wschodu jest niewielkie i trzeba to zmieniać!!

Toolpa

2015-03-03, 00:36
Pamiętam jak oglądałem po jutubach Gienka Loskę, kiedy prawie nikt o nim nie słyszał. Wydaje mi się, że występ w (BO TO k***A) JA MAM TALENT sp***oliło mu trochę ścieżkę... no chyba, że o taki rodzaj sławy i twórczości mu chodziło. Od niedawna ślędzę Mańka i mam nadzieję, że nie podpisze kontaktu z cyrkiem i nie wystartuje w konkursie na najlepszą małpę.

grigori985

2015-03-03, 00:39
Toolpa napisał/a:

Pamiętam jak oglądałem po jutubach Gienka Loskę, kiedy prawie nikt o nim nie słyszał. Wydaje mi się, że występ w (BO TO k***A) JA MAM TALENT sp***oliło mu trochę ścieżkę... no chyba, że o taki rodzaj sławy i twórczości mu chodziło. Od niedawna ślędzę Mańka i mam nadzieję, że nie podpisze kontaktu z cyrkiem i nie wystartuje w konkursie na najlepszą małpę.



no niech się dalej trzyma tego że gra dla ludzi a nie jakieś mam talent czy inne badziewia niech robi to co lubi zobaczymy jak to dalej będzie mam nadzieję że nie sp***oli jak inni

Glebrin

2015-03-03, 01:39
Lepiej zapłacić takiemu niż dać jakiemuś cyganowi :D

vass

2015-03-03, 04:01
Z czystym sumieniem można mu monetę wrzucić, uczciwie zarobiona :)

gnat8

2015-03-03, 06:37
Ciekawe ile % przeznacza na heroine?

~Beny

2015-03-03, 07:24
gnat8 napisał/a:

Ciekawe ile % przeznacza na heroine?



Ale ty poj***ny jesteś :facepalm:

W............R.

2015-03-03, 07:43
Nie chciałem krytykować pochopnie, więc w nocy nic nie pisałem, postanowiłem przesłuchać jeszcze raz dziś rano. Przesłuchałem...

Oczywiście, dla osób mających mniej do czynienia z muzyką, będzie to rewelacja. Zaskoczy to każdego, kto ma pierwszą styczność z pentatonikami / skalami i zobaczy, że można zagrać coś z kilku wybranych dźwięków, a wszystko będzie pasowało. Niestety, umiejętności improwizacyjnych ten gitarzysta nie ma. Na plus - że potrafi grać rytmicznie i miksować na żywo za pomocą urządzenia obsługiwanego nogą... ale technika gry nawet nie na poziomie liceum muzycznego.

W konserwatorium mówiliśmy na takich gości "One trick pony"... zwykle zostają bezrobotni.

Oczywiście, nie zmienia to faktu, że gorąco kibicuję Mariuszowi Goli. Nawet najprostsza muzyka jest niesamowicie potrzebna. Stare powiedzenie wśród melomanów głosi, że kto nigdy nie poznał "Wlazł kotek na płotek" (czyt.: Stanisława Moniuszkę), ten nie ma szansy sięgnąć po Brahmsa czy Liszta :)

mindwalker

2015-03-03, 08:34
W.S.N.R. napisał/a:

Oczywiście, dla osób mających mniej do czynienia z muzyką, będzie to rewelacja. Zaskoczy to każdego, kto ma pierwszą styczność z pentatonikami / skalami i zobaczy, że można zagrać coś z kilku wybranych dźwięków, a wszystko będzie pasowało. Niestety, umiejętności improwizacyjnych ten gitarzysta nie ma. Na plus - że potrafi grać rytmicznie i miksować na żywo za pomocą urządzenia obsługiwanego nogą... ale technika gry nawet nie na poziomie liceum muzycznego.



Pamiętaj! Jak w nocy dupa swędzi to rano palec śmierdzi.

Do rzeczy:

1) ch*j mnie obchodzi ten fachowy bełkot
2) Nie ważna jest tu klasa jego umiejętności, tylko jak potrafi je wykorzystać. Facet gra z czystej pasji, nie dla KASY i prestiżu koleżków z "muzycznego liceum", Czego nie można powiedzieć o Tobie po tej wypowiedzi.
3) Mimo że chłop do pięt Ci nie dorasta to jakoś o nim, jako przeciętny zjadacz chleba, słyszałem. A o Tobie pewnie nie...

Na koniec najważniejsze. Pytanie do Ciebie:
Kto jest Lepszym i bardziej wartościowym muzykiem? Żebrak bez wielkich umiejętności uszczęśliwiający setki ludzi, czy wyszkolony wirtuoz grający za gruby hajs dla pary kolesi w drogich garniturach?

Pikdzik

2015-03-03, 08:38
Nie chciałem krytykować pochopnie, więc w nocy nic nie pisałem, postanowiłem przesłuchać jeszcze raz dziś rano. Przesłuchałem...

Oczywiście, dla osób mających mniej do czynienia z muzyką, będzie to rewelacja. Zaskoczy to każdego, kto ma pierwszą styczność z pentatonikami / skalami i zobaczy, że można zagrać coś z kilku wybranych dźwięków, a wszystko będzie pasowało. Niestety, umiejętności improwizacyjnych ten gitarzysta nie ma. Na plus - że potrafi grać rytmicznie i miksować na żywo za pomocą urządzenia obsługiwanego nogą... ale technika gry nawet nie na poziomie liceum muzycznego.

W konserwatorium mówiliśmy na takich gości "One trick pony"... zwykle zostają bezrobotni.

Oczywiście, nie zmienia to faktu, że gorąco kibicuję Mariuszowi Goli. Nawet najprostsza muzyka jest niesamowicie potrzebna. Stare powiedzenie wśród melomanów głosi, że kto nigdy nie poznał "Wlazł kotek na płotek" (czyt.: Stanisława Moniuszkę), ten nie ma szansy sięgnąć po Brahmsa czy Liszta :) Pierolisz wacpan

wormgoro

2015-03-03, 08:44
Nie chcę się wymądrzać ale według mnie on się w ogóle nie goli.