18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Marihuana

M4rek • 2013-04-10, 21:24
Ile marihuany jest w stanie zabić człowieka?
10kg zrzucone z 7 metrów :maryska:

maniiiek

2013-04-11, 10:30
@roy197 jak się z kimś zadawać nie chcesz to się nie zadajesz. Tak robią cywilizowani ludzie. Jak widać na to nie wpadłeś i ratunku w środkach odurzających szukasz... @up a niech robią co chcą. Ale mają podpisać klauzulę, że nie będą leczeni za publiczne pieniądze. Bo nie widzi mi się utrzymywanie przy życiu tabunów ćpunów. Już sam fakt, że pijaków za te pieniądze leczą mnie wk***ia. A i dla debili: nie piszę teraz o trawie.

oozyxak0o

2013-04-11, 10:57
Oj tam oj tam. Polaczki z wąskim umysłem od nadmiaru % zawsze będą przeciwko legalizacji ,nawet ,gdy ten ktoś nie będzie palił przy nich,ma w dupie badania,ważne,że bystry pan Kaczyński powiedział: ,,marihuana to narkotyk" . Polacy za to nie widzą w tym problemu,chce to jara,nie chce jarać to pije. Albo żyje na trzeźwo.

Lordzik92

2013-04-11, 11:03
maniiiek napisał/a:

@roy197 jak się z kimś zadawać nie chcesz to się nie zadajesz. Tak robią cywilizowani ludzie. Jak widać na to nie wpadłeś i ratunku w środkach odurzających szukasz... @up a niech robią co chcą. Ale mają podpisać klauzulę, że nie będą leczeni za publiczne pieniądze. Bo nie widzi mi się utrzymywanie przy życiu tabunów ćpunów. Już sam fakt, że pijaków za te pieniądze leczą mnie wk***ia. A i dla debili: nie piszę teraz o trawie.



Ja jestem za pojsciem o jeszcze krok naprzod i zniesieniem wszelakiej pomocy za publiczne pieniadze, a zarazem zakonczeniem placenia zusu i innych danin publicznych wykorzystywanych na tego typu cele.

Kacpes

2013-04-11, 13:31
@maniiiek
Tak czyli nie pijesz, nie palisz, bo to też odurza. Tylko w innym sensie.

maniiiek

2013-04-11, 19:47
@up nie palę a piję tylko pod złe samopoczucie, czyli rzadko i to śladowe ilości.

mr.moose

2013-04-13, 10:26
Wszystko ma swoje złe i dobre strony."Dary boga" są lepsze od alku, ponieważ otwierają umysł, a jak pijesz to w ogóle nie potrafisz myśleć. ALK= DZIEŁO SZATA xD. POza tym, alkohol był kiedyś nie legalny np. w USA. Jedno mnie ciekawi, czemu wszystko idzie w górę, alkohol stoi w miejscu? Sprawa jest prosta! Naj***ny społeczeństwem łatwiej manipulować ;x

maniiiek

2013-04-13, 17:08
@up te "Dary Boga" to obecnie zwykłe gówno zmodyfikowane genetycznie na zabójczej dawce nawozów sztucznych. Coraz więcej osób trafia do szpitala po trawce. Tak, trawka sama w sobie szkodliwa nie jest. Problem w tym, że teraz sprzedają gówno. A im mocniejszy towar tym większe gówno.