18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BongMan

2012-01-29, 10:24
I jeszcze powinien być Kim Jong Bron.

Miles87

2012-01-29, 10:33
Najlepsze jest to że Ci co najgłośniej szczekają głosowali na PO. k***a wielcy rewolucjoniści się znaleźli.

Miles87

2012-01-29, 11:13
Nie szczekaj smarkaczu bo ty pewnie najmniej rozumiesz o co chodzi. ch*ja oszukali po prostu tępaki się nie znają na polityce i mają pretensje do swojej głupoty. Ja niestety nie głosowałem na PO ale w najbliższych wyborach zrobię to na 100%.

matfa

2012-01-29, 14:25
Wiecznie MAO TSE TUSK

Mom and Death

2012-01-29, 15:00
a kto to w ogóle jest ?

Dlaczego, k***a, czasami moje komentarze nie są wyświetlane na głównej tylko dopiero po kliknięciu na temat jest wyświetlany, wk***iające to jest.

jonek00

2012-01-29, 15:20
i tak za 3 lata znowu postraszy kaczyńskim, i znowu wygra wybory, i znowu będą próbować obalać rząd jedynie klikając "lubię to" pod stroną "obalić rząd" na fejsbuku, i znowu się będą dziwić jakim cudem zdobył 40% skoro kogo by nie spytać to na niego nie głosował.

modzgi

2012-01-29, 15:32

Do mamy podobny

Adiro

2012-01-29, 16:37
Ja pamiętam jak za czasów PiSu gospodarka rosła, masa rzeczy się budowała lub restaurowała, zarobki się powiększały i ogólnie było lepiej. ch*j tam, że Kaczyński wymyśla tam jakieś teorie spiskowe, teletubisie itp. Jego partia potrafiła jako tako rządzić.

Zl...........ny

2012-01-29, 16:51
Gdzie się podziali ci wszyscy którzy do niedawna skoczyliby za chyżym ch*jem w ogień i pluli na Kaczyńskiego? Teraz nagle wielcy przeciwnicy PO? Dlaczego Polacy zawsze muszą dostać po dupie żeby się czegoś nauczyć...?

Pastuch z Pakistanu

2012-01-29, 16:52
Ciekawe czasy nastały.
Kiedyś na sadisticu za każdą próbę podważania majestatu jego wysokości Tuska, autora wrzuty zjadało w komentarzach stado bezmózgich lemingów. Później nastąpiła ewolucja, zaczęły się pojawiać pociski na rząd, ale obowiązkowa była adnotacja w stylu "j***ć PiS" lub "ale i tak na Jarka nie zagłosuję". Tutaj mamy kolejną szyderę z jego donaldowości i nawet brak ochronnego wyparcia się PiSu. Czyżby niebawem doczekamy się postów, z nie daj boże, j***ć PO?

BlueChampion

2012-01-29, 18:51
@up up up i cala reszta, powiem wiecej, jebac caly polski rzad bo robia nas w ch*ja na kazdym kroku, doja z nas kase, by sobie dac podwyzki. k***a mac banda zlodzieji-krwiopijcow, pozostaje czekac az wyjdziemy na ulice

poczekajmy troche i ich wszystkich wyjebiemy z kraju, policja przejdzie na nasza strone, bo sami nie beda mogli zyc za takie pieniadze, lepiej juz przygotowac jakas NOWA konstytucje :)