18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Manslater - translator kobiecej mowy

kaninja • 2010-10-28, 12:34
drżyjcie kobiety - zbliza sie moment, w ktorym kazdy mezczyzna bedzie wiedzial co naprawde macie na mysli mowiac, ze idziecie na pare godzin do kosmetyczki :seksik:


hardfall

2010-10-28, 12:49
mysle ze wiekszosc tutaj zebrany wie bez tego "cuda" kiedy kobieta mowiac tak mowi nie ...
:roll:

marna

2010-10-28, 12:49
oj zrozumieć kobiety przecież nie jest tak trudno, wystarczy ich czasem po prostu posłuchać ;)

Kukiełka

2010-10-28, 15:47
@up czasem i kij nie pomoże... :-(

NiggaFromNR

2010-10-28, 15:55
z kija w morde?? YEAH!!

pr...........as

2010-10-28, 16:02
a na ch*j mi taki translator i tak mam to w dupie co one mówią :)

Saint

2010-10-28, 16:44
15 latkowie wypowiadają się na temat kobiet, korzystając ze stereotypu który sadistic podtrzymuje. Gdyby nie ta strona inaczej byście twierdzili, ale tkwicie w tym myśleniu, bo wtedy utożsamiacie się z wielce sadystyczną społecznością tej strony. Było milion żartów o "mudżynach" o kobietach przyrośniętych do kuchni pewnie z 2 miliony. Pytanie: co teraz wymyślicie, żeby kolejny temat dobrego żartu przejadł się każdemu? Film dobry ale lepszy byłby 2 miechy temu.

Powell

2010-10-28, 17:13
kiedy wejdzie do sprzedaży w Polsce?

Krysteeek

2010-10-28, 17:19
ale tą laskę to por*chałby, nie?

Black Snake

2010-10-28, 18:19
Saint napisał/a:

15 latkowie wypowiadają się na temat kobiet, korzystając ze stereotypu który sadistic podtrzymuje. Gdyby nie ta strona inaczej byście twierdzili, ale tkwicie w tym myśleniu, bo wtedy utożsamiacie się z wielce sadystyczną społecznością tej strony. Było milion żartów o "mudżynach" o kobietach przyrośniętych do kuchni pewnie z 2 miliony. Pytanie: co teraz wymyślicie, żeby kolejny temat dobrego żartu przejadł się każdemu? Film dobry ale lepszy byłby 2 miechy temu.



Masz rację. Mam dokładnie tyle lat ile opisujesz, ale tak na serio inaczej się zachowuję na sadisticu, a inaczej w szkole, na dworze. W normalnym życiu mam szacunek do kobiet. I zazwyczaj ja z czegoś rezygnuję, by one to miały. Albo coś robię dla nich. Z murzynami nie mam kontaktu, ale jakoś ich nie lubię. Na forum często palnę jakąś głupotę, jak tę powyżej, a ludzie dają piwa :) W normalnym życiu raczej nie jestem taki, choć często mam głupie docinki i chamskie żarty, lecz kumple się nie obrażają, tylko z nich śmieją i później mi znów coś próbują dociąć i tak w kółko :) Pozdrawiam i życzę większego zrozumienia dla gimnazjalistów i większego szacunku dla innych ludzi, jak i kobiet tak mężczyzn, murzynów itp.

kkociol

2010-10-28, 18:45
@Black Snake ale k***a ciota z Ciebie.

psysutra

2010-10-28, 21:19
Kuuuuuurwa, ale amatorka...

Recorder Zoom H4 i kilka pie**olniętych naklejek- mogli się bardziej postarać