18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Manipulacje na fotografiach

Darzla • 2013-04-07, 15:29
Dimitry Maximov to rosyjski artysta i ilustrator z Moskwy. Poniżej można zobaczyć efekty jego pracy, która polega na subtelnym i delikatnym połączeniu fotografii z tajemniczymi rysunkami. Sposób w jaki ingeruje w zdjęcia powoduje bardzo mocne pobudzenie wyobraźni, a wszystko nabiera innego znaczenia.

Reszta w komentarzach
Źródło

BigosDNB

2013-04-07, 18:32
A tam pie**olicie, jednemu sie spodoba, drugiemu nie, jak macie jakas tabelke w ktorej moge sprawdzic na jakim poziomie sa te obrazki to wrzuccie, znalezli sie fani systemu nauczania k***a.

kaktuz

2013-04-07, 19:01
k***a zj***ne zaj***ny mulem gimbusy to ze moim zdaniem to sztuka niskich lotow to nieznaczy ze sam zrobilbym cos lepszego k***a tepe niedorozwoje np skoro tak smiejecie sie z najmana wyskoczcie z nim na solowke naj***lby kazdego z was tepe dzidy takich przykladow moglbym podac sporo to ze cos mi sie niepodoba nieznaczy ze zrobilbym to lepiej ja pie**ole

patrzac w ten sposob krytykujesz Tuska a czy sam bylbys lepszym politykiem watpie tepa dzido

je...........ę

2013-04-07, 19:59
k***a ale ch*jowizna kiedyś to trzeba było sobie upie**olić ucho,żeby być artystą a teraz?Byle ruski może nim zostać robią ch*j wie co,takie czasy...


ps tak mi się przypomniało,niedawno na hardzie oglądałem kolejną super artystkę co sobie coś w p*zdę wkładała i to była sztuka do ch*ja, a dzisiaj jakiś estoński teatr co jakaś baba rzyga na gumowego kurczaka:D


Cóż nie rozumiem sztuki ;D

clinton

2013-04-07, 21:51
zawsze piwko za rosyjska kolej podziemna

maranilorak

2013-04-07, 22:12
a czym on tu manipuluje?

Grycan

2013-04-08, 00:37
Teraz nikt mi nie powie, że Buka nie istnieje! :D

Kondra

2013-04-08, 15:59
dth napisał/a:

@up
To jest ten typ najbardziej debilnych komentarzy jakie można napisać. "Jak gra jest ch*jowa, to zrób lepszą", "jak obraz ch*jowy, to zrób lepszy"... nie trzeba być artystą czy programistą, żeby móc ocenić grę czy obraz : P



A to jest właśnie przykład braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. Nic nie napisałem o tym, żeby sam coś namalował/sfotografował/zrobił - poprosiłem tylko o zaprezentowanie co wg. niego jest prawdziwą sztuką na wysokim poziomie.

fazzie

2013-04-20, 19:20
dth napisał/a:

@up
To jest ten typ najbardziej debilnych komentarzy jakie można napisać. "Jak gra jest ch*jowa, to zrób lepszą", "jak obraz ch*jowy, to zrób lepszy"... nie trzeba być artystą czy programistą, żeby móc ocenić grę czy obraz : P



widać gimnazjum jeszcze przed Toba skoro nie opanowałeś sztuki czytania ze zrozumieniem,
taka mala podpowieć, "zaprezentuj" to nie jest synonim slowa "zrob"