18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Manipulacja mediów

bins24 • 2012-09-30, 13:31
Zalecam obejrzeć całość. Film pokazujący w jaki sposób można dać sobą manipulować.

kidi1

2012-09-30, 22:23
kolego masz rację i włącze to mojemu ojcu żeby zrozumiał to co mu tłumaczę od kilku lat. dziękuje ci

D4imon

2012-10-01, 01:41
Wardęga jest spoko jak ma na sobie strój i nic nie mówi : )

Herun

2012-10-01, 08:51
Libertinus napisał/a:

Kiedyś było takie fajne zdjęci z wojny chyba w Iraku przedstawione z 3 punktów widzenia.





Co do samego filmiku to obiektywnie ciekawy przyklad. Od dawna ludzie "wiedza", ze media nami manipuluja, ale filmiki takie jak te, albo zdjecie jak to w komentarzu pokazuja na przykladzie, ze to prawda i jak to mozliwe. Nie znam za dobrze kolesia, takze nie bede ocenial, ale filmik pozytywny.

wudun

2012-10-01, 13:03
Bardzo dobry filmik wskazujący punkt widzenia z punktu siedzenia;D

Pragnę zaznaczyć jedną rzecz. Wiec pokazał jedną(de fakto złą) stronę prawicy. Myli się ten który twierdzi Ze to Kaczyński rządzi w PiSie, Duda w Solidarności a Ziobro w SP. Cała trójka skacze tak jak im rydzyk zagra.
Przykład: moja babcia popiera PiS ale nie może znieść małżeństwa z rydzykiem. Coraz częściej mówi że zagłosuje przeciw.

Irevall

2012-10-01, 21:34
Nie twierdząc, że media nami nie manipulują film zawiera parę błędów.
Po pierwsze, nie tylko muzyka się zmieniła.
Pierwszy klip przedstawiał bardziej agresywne zachowania, ludzie machali itd.
Drugi natomiast przedstawiał ludzi idących powoli, ze smutkiem.
Po drugie, nie mogę się zgodzić, że widząc tylko drugi klip powiedziałbym, że ludzie są smutni.
Sztandary z TV Trwam niczego nie zmieniają.

karolcba

2012-10-02, 11:36
0:27 Karol pozdrawia sadoli :P

Schütze

2012-10-02, 12:26
ch*jowe. Jak juz ktos wspomnial nie tylko muzyka sie zmienila, typek mysli ze jest fajny a jest zbyt pewny siebie. Mnie nie zmanipulowal, mysle ze na obu przedstawionych filmach sa nadal tak samo popie**oleni i nadajacy sie jedynie do utylizacji jak caly PIS.

"zaztempy zajzengardó" ...

hypek

2012-10-02, 13:21
przecież ta wersja z Sarumanem nie jest zmanipulowana, tak było naprawdę oO

Pieterkos

2012-10-03, 13:50
Podaj ktoś tytuł muzyczki od 0:20.