18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Manifestacja nacjonalistyczna w Słubicach 92'

Crtz • 2013-05-08, 15:51
Dokument z manifestacji przy granicy niemieckiej w Słubicach(maj '92), manifestacja zorganizowana przez skinów nacjonalistów z okolicznych miejscowości, głównie przez jedną z najmocniejszych wtedy ekip ,ze Świebodzina

Lordzik92

2013-05-09, 11:28
Gospodarczy syf nie bierze sie od zagranicznych turystow czy przedsiebiorcow a od ,,pomocy" naszych politykow. Gdyby zlikwidowac wiekszosc podatkow, pomocy socjalnej, i innych socjalistycznych wymyslow, Polska rozkwitla by wciagu kilku lat.

kuba1393

2013-05-09, 11:52
film starszy o rok ode mnie ,ale calkowicie ich rozumiem . goscie mowia dobrze , potrafia sie wyslowic , maja swoje cele i maja racje . mnie tez to irytuje ,ze niemcy zyja sobie jak paniska nawet kiedy sa bezrobotni, bo socjal ich utrzymuje. Najbardziej rozpie**ala mnie jak Polacy krytykuja i nie toleruja polskich zlodzieji dzialajacych niemczecz . A przeciez dzieki temu nasz kraj sie wzbogaca . "n"iemcy kradli podczas wojny ,a my teraz bierzemy co bylo nasze ;)
Precz z komuna i lewackim scierwem

Dobrutro

2013-05-09, 12:06
Zauważyliście, że ta młodzież wychowana w PRL potrafi się składnie i kulturalnie wyrażać? Porównajcie to do obecnych podrostków. :P

Policeman

2013-05-09, 12:08
Możecie gadać co chcecie, ale goście mają rację. Niesprawiedliwość dziejowa dotyka silnie Polskę. Takie same głupki jak oni, w Niemczech żyją w luksusach, brudasy islamskie w anglii sobie żyją jak panowie z socjalu, a my w Polsce zapie**alamy bez żadnych gwarancji na jutro. W sercu dobrze wiemy, że nie otrzymamy żadnej emerytury. Ludzie u władzy, których utrzymujemy, mają nas, szarych obywateli totalnie w dupie, kiedy nadejdzie czas wojny, tak samo jako w 39' sp***olą za granicę ze złotem. Zresztą już sp***alają, eurodeputowani, bo tam lepiej płacą. Wyjedź z Polski, to nie jesteś patriota, ale już obejmij ważną polityczną funkcję, to jeszcze Komorowski da ci order. Wiem, że gadają głupio, ale mają rację w sercach, wk***ienie bierze każdego człowieka, kiedy widzi się, że ludzie po okrągłym stole oszukali nas wszystkich i sprzedali majątek ludzi w prywatne ręce za posady polityczne. 90' lata - zamrożenie kursu dolara w Polsce, największy w historii drenaż zasobów finansowych przez obce państwa. Z Polski można było wyciągać setki milionów. Tak się rozkrada państwo. Afera FOZZ, miliardy, a pewnie dziesiątki miliardów z Polski nagle wyparowało. Rządzą nami takie k***y. Ci goście mieli odwagę wyjść na ulicę, nie twierdzę, że w kompletnie słusznej sprawie, ale i tak są lepsi od was - opozycjonistów przed ekranem.

antykreator

2013-05-09, 13:08
pie**olą tak od tylu lat i gówno zdziałali do dziś. Jak ktoś chce, to będzie żył godnie, bez wykrzykiwania utopijnych haseł. Czy to nacjonaliści, czy anarchiści, każda z tych grup jak się dopcha do władzy stanie się świniakiem, stanie się politykiem.
Jednak wybieram swoje życie w swoich przekonaniach, po swojemu, w swojej Ojczyźnie jaką jest Polska. Mając wyj***ne na politykę....

PS. Nie jestem lewakiem

smyndryl

2013-05-09, 13:39
Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi
Glaca w słońcu błyszczy jakby kombajn kosił
Pejsów nie ma skin, kitek nienawidzi
Boją się go Arabi, Murzyni i Żydzi
Najgorsza dla skina jest co roku zima
Jak on ją przetrzyma, przecież włosków nima

Nałóż czapkę skinie, skinie nałóż czapkę
Kiedy wicher wieje, gdy pogoda w kratkę
Uszka się przeziębią, kark zlodowacieje
Resztki myśli z mózgu wiaterek przewieje

Mamusia na drutach czapkę z wełny robi
Nałożysz ją skinie gdy się chłodniej zrobi
Wełna w główkę grzeje, ciepło jest pod czaszką
I komórki szare wówczas nie zamarzną

Nasz skin był odważny, czapki nie nałożył
Całą zimę biegał łysy, wiosny już nie dożył
Główka mu zsiniała, uszka odmroziły
Czaszka na pół pękła, szwy wewnątrz puściły

Nałóż czapkę skinie, skinie nałóż czapkę
Kiedy wicher wieje, gdy pogoda w kratkę
Uszka się przeziębią, kark zlodowacieje
Resztki myśli z mózgu wiaterek przewieje

Chamsko zerżnięte od Big Cycva ;)

immikofreako

2013-05-09, 14:17
kuba1393 napisał/a:

film starszy o rok ode mnie ,ale calkowicie ich rozumiem . goscie mowia dobrze , potrafia sie wyslowic , maja swoje cele i maja racje . mnie tez to irytuje ,ze niemcy zyja sobie jak paniska nawet kiedy sa bezrobotni, bo socjal ich utrzymuje. Najbardziej rozpie**ala mnie jak Polacy krytykuja i nie toleruja polskich zlodzieji dzialajacych niemczecz . A przeciez dzieki temu nasz kraj sie wzbogaca . "n"iemcy kradli podczas wojny ,a my teraz bierzemy co bylo nasze ;)
Precz z komuna i lewackim scierwem


jestes chlopie tak glupi ze az brak slow

Mc6

2013-05-09, 14:23
jagoodusia napisał/a:

jestem ze Świebodzina :D


Nie, jesteś z Wilkowa, już to przerabialiśmy w jednym temacie ;p

kuba1393

2013-05-09, 15:15
immikofreako napisał/a:


jestes chlopie tak glupi ze az brak slow



morda spoleczniaku idz dalej tyrac za 1.500 zl ;*

zjerycha

2013-05-09, 15:43
Mc6 napisał/a:


Nie, jesteś z Wilkowa, już to przerabialiśmy w jednym temacie ;p



jarajcie się teraz pod każdym tematem kto jest skąd :samobojstwo:

Sfidt

2013-05-09, 19:28
Teraz media zmieniły podejście. Jeśli jest jakaś manifa i jak już kogoś wezmą do rozmowy to najgorszych młotów i cepów zamiast inteligentnych(tak, takich jest duzo) zeby tylko oczernic

HodowcaMarchewek

2013-05-09, 20:06
Czekajcie k***a lewacy, jeszcze będziecie się tego na historii uczyli.

suchysbc

2013-05-09, 23:56
Moje rodzinne miasto :) W sumie patrząc nie wiele się zmieniło przez te wszystkie lata. Z wyjątkiem, że teraz jest k***a wszystko robione pod Niemców i to oni mają czuć się tutaj dobrze, nie my. To my musimy znać ich język jeśli chcemy pójść do nich coś kupić i to my musimy znać ich język jeśli oni przyjdą do nas, żadnej sprawiedliwości. Nawet jeśli jakiś Niemiec jedzie sobie ulicą bez świateł czy pod prąd to policja pouczy i na tym koniec, a spróbuj przejechać tak samo na polskich blachach to dostaniesz kwitek do zapłaty w ciągu 7 dni roboczych.

Chore to wszystko, jedynym plusem jest to, że żaden Niemiec, który chce pokazać na co go stać i co to nie on nie zrobi tego w naszym mieście, chyba, że chce dostać szybko wpie**ol.


Pozdrawiam :D