18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Manifest Francuskiej Młodzieży- OBUDŹ SIĘ! Napisy PL

H88tman • 2013-03-16, 12:36
Manifest francuskiej młodzieży, widać młodzi Europejczycy zaczynają się budzić i przeklinać całą tę tolerancję, którą bombardują ich media.



Tamtaramta

2013-03-16, 15:18
i tak ch*j z tego będzie

KMD

2013-03-16, 15:28
Mas_specnaz powinien zacząć działać na muzułmaninów itp. ^^
czyli wiążą do drzewa, oblewają farbą i pierz na to ^^

hideharu

2013-03-16, 18:00
Mamed Chalidow znany także jako Mamed Khalidov (ros. Мамед Халидов, Mamied Chalidow; ur. 17 lipca 1980 w Groznym) – polski zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) pochodzenia czeczeńskiego. W latach 2009-2011 międzynarodowy mistrz KSW w wadze półciężkiej. Jest praktykującym muzułmaninem, w związku z czym nie trenuje w okresie ramadanu i nie toczy walk przez około 2 miesiące po nim.
I co nadal wszyscy chcą wybijać wszystkich muzułmanów? A może Mameda zostawimy? Nie bądźmy hipokrytami. Jak wszyscy to wszyscy.

H88tman

2013-03-16, 18:35
Kto Ci powiedział wybijać. Wystarczy WSZYSTKICH ich po prostu z Europy wypie**olić :)

hideharu

2013-03-16, 21:20
Mameda też? Każdy, ale to każdy pseudo- znawca MMA powie że Mamed jest spoko i jest jego bohaterem. Ale prawda jest taka że Mamed jest ciapatym. I nic raczej tego nie zmieni. Ale taka prawda. Jedziesz tam z krzyżykiem na piersi - mogą cie zatłuc. Przyjeżdżają do nas zachowują się jak u siebie i gówno i można zrobić. Historia poszła w złym kierunku. Tak samo z murzynami. Murzyn cię może wyzwać, ale tylko wyzwij murzyna to będziesz rasistą. Paranoja.

dodo85

2013-03-17, 00:54
Nasi jak to mowia "dresy" łyse paly" ale to sa wojownicy nigdy na cos takiego nie pozwola polski z francji nikt nie zrobi bo im bardziej ch*jowo tym bardziej kazdy odda zycie za drugiego taki kraj im wiecej tracisz tym wiecej rozumiesz...

Sz...........jk

2013-03-17, 10:33
@hideharu

Srerem, a nie bohaterem. Niech wraca do Czeczeni, personalnie nic do niego nie mam, mam za to sapy do tego, że przyjechał do Polski bo w ciapastanie mu źle było. Jak tam wróci to mu może Ruscy głowę odstrzelą. Jakoś nie widzę bohaterstwa w tym, że potrafi się bić i mówić po polsku... Bohaterem to Kościuszko był, a nie jakiś ciapaty Mamed!

Te całe polskie MMA to jest żart z tego sportu i tyle.

grsowy

2013-03-17, 16:58
Przez całe swoje życie nie widziałem tyle wkur*ionej młodzieży co w obecnych czasach.
Nie zależnie czy to Polacy, francuzi czy brytyjczycy.
Istny Totem Wkur*ienia. Ogólnoeuropejsie demonstracje przeciwko ACTA można uznać za przedsmak tego, co się stanie gdy rządy zdecydują o czymś nieakceptowalnym, ograniczającym wolność, lub w jawny sposób działającym na niekorzyść narodów.
Jak dla mnie to zajścia na Cyprze są bardzo dobrym przykładem na działania podejmowane wbrew ludziom. Kiedy tylko wyjdzie na jaw, że 15mld euro które poszło na ratowanie Cypru tak naprawdę zasiliło któryś z hamerykańskich żydowskich banków, apogeum wkur*ienia mieszkańców Cypru sięgnie zenitu.

Podobno Niemcy rozszerzali w pośpiechu uprawnienia wojska do podejmowania działań przeciw ludności oraz zgromadzeniom. Mowa była o używaniu ostrej amunicji. Teraz chyba nie ma wątpliwości, przeciw komu starają się zabezpieczyć.

Aż mi się mordka cieszy jak sobie pomyślę, że przyjdzie czas, że będę mógł podejść do tych sejmowych dzi*ek i wy*ebać im cepa z całej siły, zabrać cały majątek (na rzecz spłaty długu publicznego) i obserwować jak żebrzą na ulicy..

pi...........ka

2013-03-17, 17:46
hehe mowicie ze czynów brak, ja bym mógł zabijac ciapatych, ale nie stoi za mna ani prawo ani państwo, ani tymbardziej ciemny lud, wiec dla kogo mam zabijac? :D jak kiedys ustawią ze mozna normalnie mordowac ciapatych, to odwiedze wszystkie kebaby w miescie i wytne im oczy, potem potne zoladek i zjem trzewia, az mi dziąsła popali kwas zoładkowy

TelewiZorro

2013-03-26, 07:58
od razu widać że żabojady, nieogoleni, myli się pewnie przed tygodniem :>