18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Man at Arms - Elric's Spear

pemyk • 2014-01-31, 14:21
Gości tworzy włócznie Edwarda Elrica z anime Fullmetal Alchemist



A żeby tradycji stało się za dość

Dudos3

2014-01-31, 14:37
Akurat to anime jest bardzo fajne. Piwko

wiesiors4

2014-01-31, 15:52
Dudos3 napisał/a:

Akurat to anime jest bardzo fajne. Piwko


To tak, jakby powiedzieć: "akurat to gówno jest bardzo smaczne." :D

Beka z wielbicieli takich bajeczek, na fejsie zamiast prawdziwego imienia i nazwiska podają jakieś chińskie nazwy Shinra, Yamaneko, Shiroyama a jako profilowe ustawiają jakieś postacie z komiksów :D

dnr

2014-01-31, 17:49
@up,
wyczuwam plebejski ból dupy ograniczonego cebulaczka 8-)


PS jesteś typem mającym ból dupy w stylu "ateusze z gimnazjum, jesteście gimbusami, nie wierzcie jak nie chcecie ale szanujcie poglądy innych!!!" pod połową tematów, a jak przychodzi co do czego to wylewasz swój jad do ludzi za oglądanie japońskiej animacji- katolska hipokryzja wypływa na wierzch :)

wiesiors4

2014-01-31, 19:27
Wyczuwam skurcze macicy oglądającego bajeczki :amused:

PS jesteś typem mającym ból dupy w stylu "katole z gimnazjum, jesteście k***ami, wierzcie jak chcecie ale szanujcie poglądy innych!!!" pod połową tematów, a jak przychodzi co do czego to wylewasz swój jad do ludzi za wiarę w Boga- hipokryzja ateusza wypływa na wierzch :)

W ogóle jak nazwać kogoś, kto mówi innym że są hipokrytami a sami śmierdzą hipokryzją na kilometr? :D to jakaś odmiana ultrahipokryty? :D

Dobra, wracaj trzepać się do swoich postaci z mangi :D

dnr

2014-01-31, 20:22
wiesiors4 napisał/a:

jesteś typem mającym ból dupy w stylu "katole z gimnazjum, jesteście k***ami, wierzcie jak chcecie ale szanujcie poglądy innych!!!"



Nigdy tak nie mówiłem, wręcz zachęcam do bycia katolem, mam się z kogo pośmiać. Wszystkie materiały prokatolickie są na tak żałośnie niskim poziomie, że nie czuje się nigdy zaatakowany, najwyżej rozbawiony czy zażenowany, tak jak twoim postem. Nie wiem też skąd wziąłeś tą hipokryzje, zajrzyj może do słownika co to znaczy.

wiesiors4 napisał/a:


Dobra, wracaj trzepać się do swoich postaci z mangi :D


Nie wiem czemu się interesujesz moim penisem, ale ok, wracam już.
PS ksiądz cię nauczył o tych sprawach?

Morthaliar

2014-01-31, 20:57
Powinni używać martwych świń z rzeźni czy czegoś podobnego, zamiast tych arbuzów, co by murzynów nie obrażać.

dozek

2014-01-31, 21:08
dnr, podobają mi się twoje fur loli. podeślij jakies linki :mrgreen:

dnr

2014-01-31, 21:22


Kolejny... dobrze, dobrze :lol:
Wkrótce, dozek :)

sharqylbj

2014-01-31, 21:29
dnr kontra wiesior, dwie skrajności napie**alające się o anime, beka

Pucant

2014-01-31, 21:30
Moim skromnym zdaniem ich najlepsze dzieło
Pięknie wygląda

CiasnyJanusz

2014-01-31, 21:31
jak sie japonia podoba to prosze bardzo ale nie na tym portalu . tu ma być beka z anime i będzie.

Nomercyy

2014-01-31, 21:33
Ja się pytam gdzie jest nasz miecz Wiedźmiński!

kwasq

2014-01-31, 21:40
Do tych którzy uważają że "Jaranie się Japonią to pedalstwo" Oby wasze dzieci oglądały anime, czytały mangę, trzepały przy Hentayach i przebierały się za postacie z Anime i Mang. :evil: :trollencjusz:

In...........or

2014-01-31, 21:41
Internetowa walka!



Znam to anime, ale ta włócznia jest ch*jowa z wielu względów i do tego niezgodna z "bajeczką".
Pozdrawiam