18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamy Cię! - Dariusz "Tygrys" Michalczewski

zielak300 • 2013-01-12, 13:02
Jako iż nastała czasowa moda na "Mamy Cię!", wrzucam najlepszy wkręt z Tygrysem.





Darek przetyp.

kamanes

2013-01-12, 16:16
dawaj tą kase bo ci zaraz wypie**ole :) szacun dla P.Dariusza

Frihu

2013-01-12, 16:17
"Dawaj to siano bo ci zaraz wy*****ole" :D

ASAKKU

2013-01-12, 18:19
Ale cyrk... AT-ciaki nie bawią się w pytania "przed". Zwykły głośny przykład z południa Polski gdzie wj***li się do nie tego mieszkania co trzeba. Wjechali i gleba od razu bez żadnych "o co chodzi?", "to nie ja" itd. itp. To są jednostki specjalne, k***a maszyny a nie filozofowie. Mają rozkaz i tyle, a że jakiś debil, który robił rozpoznanie się pomylił, to cóż... Nie bardzo o tym myślą idąc na akcję, tylko bardziej zrobią wszystko żeby wykonać rozkaz i chronić kompanów z oddziału.
Kiedyś ktoś bliżej znający ich pracę poradził mi, że jeżeli się zdarzy taka sytuacja, że niesłusznie robią Ci wjazd na chatę, dla własnego dobra lepiej się samemu szybko położyć i rączki, nóżki szeroko. Każde inne zachowanie może być uznane za atak a wiadomo, że przynajmniej ja, nie chcę aby grupa zamaskowanych AT-ciaków uzbrojonych po zęby myślała, że chcę komuś kuku zrobić...

zielak300

2013-01-12, 19:18
XasakkuX napisał/a:

Ale cyrk... AT-ciaki nie bawią się w pytania "przed". Zwykły głośny przykład z południa Polski gdzie wj***li się do nie tego mieszkania co trzeba. Wjechali i gleba od razu bez żadnych "o co chodzi?", "to nie ja" itd. itp. To są jednostki specjalne, k***a maszyny a nie filozofowie. Mają rozkaz i tyle, a że jakiś debil, który robił rozpoznanie się pomylił, to cóż... Nie bardzo o tym myślą idąc na akcję, tylko bardziej zrobią wszystko żeby wykonać rozkaz i chronić kompanów z oddziału.
Kiedyś ktoś bliżej znający ich pracę poradził mi, że jeżeli się zdarzy taka sytuacja, że niesłusznie robią Ci wjazd na chatę, dla własnego dobra lepiej się samemu szybko położyć i rączki, nóżki szeroko. Każde inne zachowanie może być uznane za atak a wiadomo, że przynajmniej ja, nie chcę aby grupa zamaskowanych AT-ciaków uzbrojonych po zęby myślała, że chcę komuś kuku zrobić...



O czym ty pie**olisz ? To zabawa, a nie wjazd do ciebie na chate.

ph...........ks

2013-01-12, 19:24
pajace pasy by zapięli. Potem straż pożarna musi wyciągać takie ścierwa przemielone. Wsiawskie cwaniaki.

malwa321

2013-01-12, 19:39
Ponoć widział broń u złodziei. Zbili by przy tym furgonie. Bohaterowie giną pierwsi :P

headshot666

2013-01-13, 01:22
Darek skwarek i c**arek H mu w D

Novik

2013-01-13, 15:25
zwarty i gotowy na atak ;ddddd