18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamuśka wpadła na mixa :D

Pindol1996 • 2014-01-17, 18:08
Znajomy z CS :D Mamuśka mu wpadła do pokoju, nic specjalnego ale pośmiać się można :D



:chomik:

pytasiwasa

2014-01-18, 22:40
troche wiecej szacunku dla matki , nawet jeśli cie wk***ia! posluchaj rad starszego kolegi

Mirek23

2014-01-20, 13:39
Ty pie**olony gówniarzu !

Matka urodziła Cię w bólu, jak srałeś, podcierała Ci dupę, jak darłeś swojego zj***nego ryja dostawałeś żreć, przewijała Cię, żebyś k***a nie miał obsranej dupy, kupowała Ci ubrania, żebyś miał ciepło i nie zmarzł, a teraz nagrywasz kiedy matka chce skorzystać z komputera kupionego za jej pieniądze i udostępniasz to w internecie?

Wiesz co... Niech Cię ch*j strzeli łachmeto !

Amen.

Pindol1996

2014-01-20, 16:26
Mirek23 napisał/a:

Ty pie**olony gówniarzu !

Matka urodziła Cię w bólu, jak srałeś, podcierała Ci dupę, jak darłeś swojego zj***nego ryja dostawałeś żreć, przewijała Cię, żebyś k***a nie miał obsranej dupy, kupowała Ci ubrania, żebyś miał ciepło i nie zmarzł, a teraz nagrywasz kiedy matka chce skorzystać z komputera kupionego za jej pieniądze i udostępniasz to w internecie?

Wiesz co... Niech Cię ch*j strzeli łachmeto !

Amen.



1. To nie ja tylko znajomy, ja swoją zbyt szanuje, żeby sypać takimi tekstami :)
2. Co on robi i jakie ma stosunki ze swoją matką mnie nie interesuje, skoro to udostępnił w internecie to mnie to rozbawiło więc pokazałem tutaj.

Więc jak ktoś łapie ból dupy to mu to piszcie pod filmikiem, tu możecie co najwyżej napisać że ch*jowe :D

P0RTABLE

2014-01-24, 19:12
Ja pie**olę, co za tłumok. Przecież dźwięki z mikrofonu słychać na serwerze dopiero, gdy trzymamy naciśnięty któryś przycisk, więc jeżeli dla gościa ta rozmowa z matką była kompromitująca, to po ch*ja miał odpaloną komunikację głosową? >.<
No chyba że chciał się popisać przed kolegami.