18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamuśka...

Halman • 2020-12-28, 13:19

ciekawe co młody przeskrobał?

ququa

2020-12-28, 17:54
Gmork napisał/a:

Na wszystko mogę patrzeć: na wyrywanie serc na żywca, na ucinanie głów, na wszelakie okropności, ale jak ktoś krzywdzi niewinne dzieciątko, to coś mi się robi w środku, czuję taki straszny ból. I niech nikt nie pie**oli, że czarnego nie szkoda, dziecko to dziecko. Każdy kto nie uronił choć jednej łezki na widok tego nagrania jest bezdusznym bydlakiem niegodnym nazywania się człowiekiem.



kurde musze chyba isć po cebule

sadząc po nagraniu to tam sie tak tresują po co wnikac w ich zwyczaje

dzieciak pewnie i tak padnie na jakiegos ebola albo aidsa a jesli nie na to w takim syfie długo nie pociagnie



Noside

2020-12-28, 17:59
Nikt, nic?
Piwo za materiał własny

jutu241

2020-12-28, 18:07
zaszyc jej p*zde

Bukers

2020-12-28, 18:19
Może i jestem sadolem ale k***ie wbił bym ten kij w p*zde aż by jej oczodołem wylazł!

Kurde26

2020-12-28, 18:28
Gmork napisał/a:

Na wszystko mogę patrzeć: na wyrywanie serc na żywca, na ucinanie głów, na wszelakie okropności, ale jak ktoś krzywdzi niewinne dzieciątko, to coś mi się robi w środku, czuję taki straszny ból. I niech nikt nie pie**oli, że czarnego nie szkoda, dziecko to dziecko. Każdy kto nie uronił choć jednej łezki na widok tego nagrania jest bezdusznym bydlakiem niegodnym nazywania się człowiekiem.



Bo jesteś zdrowy psychicznie. Tak nas uwarunkowała natura że nawet obce dziecko chcemy chronić.

Gmork napisał/a:

Na wszystko mogę patrzeć: na wyrywanie serc na żywca, na ucinanie głów, na wszelakie okropności, ale jak ktoś krzywdzi niewinne dzieciątko, to coś mi się robi w środku, czuję taki straszny ból. I niech nikt nie pie**oli, że czarnego nie szkoda, dziecko to dziecko. Każdy kto nie uronił choć jednej łezki na widok tego nagrania jest bezdusznym bydlakiem niegodnym nazywania się człowiekiem.



Bo jesteś zdrowy psychicznie. Tak nas uwarunkowała natura że nawet obce dziecko chcemy chronić.

Rozjebie napisał/a:

Mimo, ze jestem empatycznym człowiekiem, to powyższy film w ogóle mnie nie ruszył, bo jest tylko j***nym filmem. To już stało się dawno i zostało dawno nagrane. Na ch*j mam płakać teraz? Nie liczy się to, czy płaczesz na filmie, jak j***ne dewoty z kościoła, które modlą się żarliwie, a potem mieszają z błotem innego człowieka, tylko to co ROBISZ, jeśli widzisz powyższą sytuacje na własne oczy.
Ilu ludziom pomogłeś własnymi rękami? Jeśli nikomu, to sklej p*zdę atencjuszu



Mózg nie zawsze odróżnia czy to jest film czy nie. Dlatego na komedia się śmiejemy a ma dramatach płaczemy.

plastic

2020-12-28, 18:35
Kurde26 napisał/a:

Bo jesteś zdrowy psychicznie. Tak nas uwarunkowała natura że nawet obce dziecko chcemy chronić.
Bo jesteś zdrowy psychicznie. Tak nas uwarunkowała natura że nawet obce dziecko chcemy chronić.
Mózg nie zawsze odróżnia czy to jest film czy nie. Dlatego na komedia się śmiejemy a ma dramatach płaczemy.




kazdy ludzki odruch jest ludzki. natomiast te, ktore latwo dzis wykorzystac przeciw nam, zaslugują na krytykę - to jest ludzki odruch, ludzie dbaja o sibie nawzajem, a najbardziej o tych ktorzy sa najblizej

ewela416

2020-12-28, 18:37
k***a j***na nie matka spaslakowi by się taki wypie**ol.

AN...........or

2020-12-28, 19:38
Halman napisał/a:

ciekawe co młody przeskrobał?



urodził się czarny

Sawix

2020-12-28, 19:40
co za k***a wyrodna

banerr

2020-12-28, 19:40
k***a sracie się jak kler. Życie poczęte trzeba chronić, gówniaka wyr*chać, a dorosłego wydoić z kasy. Płaczecie nad małym asfaltem a jak wyrośnie na takie coś to już będzie asfalt, murzyn, najlepiej na gałęzi.


Gromm

2020-12-28, 20:00
Hartuje go.

marcino_zly

2020-12-28, 21:17
Jak to co przeskrobał???!?
sp***olił z pola bawełny.
Zastępował swą tłustą matkę. Jeśli to matka. :evil:

Boss-man

2020-12-28, 21:30
Jestem rozdarty wewnętrznie

MordaWKubełSzmato

2020-12-29, 05:54
Gmork napisał/a:

Na wszystko mogę patrzeć: na wyrywanie serc na żywca, na ucinanie głów, na wszelakie okropności, ale jak ktoś krzywdzi niewinne dzieciątko, to coś mi się robi w środku, czuję taki straszny ból. I niech nikt nie pie**oli, że czarnego nie szkoda, dziecko to dziecko. Każdy kto nie uronił choć jednej łezki na widok tego nagrania jest bezdusznym bydlakiem niegodnym nazywania się człowiekiem.


Dobra tam nie zesraj się pedofilu, ronisz łzy bo ci r*chanie ktoś sponiewierał. Kys cwe*u


:roll:

Mamciewdupie

2020-12-29, 12:13
Gmork napisał/a:

Na wszystko mogę patrzeć: na wyrywanie serc na żywca, na ucinanie głów, na wszelakie okropności, ale jak ktoś krzywdzi niewinne dzieciątko, to coś mi się robi w środku, czuję taki straszny ból. I niech nikt nie pie**oli, że czarnego nie szkoda, dziecko to dziecko. Każdy kto nie uronił choć jednej łezki na widok tego nagrania jest bezdusznym bydlakiem niegodnym nazywania się człowiekiem.



Nie zesraj się. Ona go dyscyplinuje bambusem. Zresztą leje go płasko po plecach.