18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Mamusia

Cienió • 2011-02-26, 00:47
Rozmawia dwójka nastolatków:
-Wiesz co Andrzej, Twoja Matka to taka fajna Kobieta, zgrabna, piękna... sory, że to powiem ale czasami aż żałuję, że jesteśmy tacy młodzi. Tylko powiedz mi jedno... dlaczego ona nigdy nie chodzi w sexi miniówkach tak jak robią to zgrabne i piękne Kobiety?
-Wiesz Marek, bo jakby się schyliła to mogłoby jej jaja widać... :orgazm:

Pener

2011-02-26, 10:04
masakra :ks_homer:

cracker10

2011-02-26, 10:36
Rewelacja, poproszę więcej takich dowcipów, normalnie boki zrywać , dawno się tak bardzo już nie uśmiałem, brak słów, aż się popłakałem (bynajmniej nie ze śmiechu). Jak to się mówi żenua?

Borofix

2011-02-26, 23:22
Prowadzisz w konkursie na suchara. Kubek jest już niemal twój!

zn...........nu

2011-02-27, 00:26
Sorry ale jakiś przecier musiał to zaakceptować aby wyszło z poczekalni (gdzie moim skromnym i nikczemnym zdaniem powinno zostać pogrzebane na wieki a na grobie tego suchara powinni postawić nowy budynek Zusu)


base

2011-02-27, 04:45
@up
to taka sama sytuacja z tobą. Miało cię nie być ale jakimś cudem z probówki się ulało i powstałeś..

Turek.

2011-02-27, 12:14
To że w kawale są kobiety z jajami albo martwe płody, nie znaczy że są śmieszne.

amf09

2011-02-27, 13:25
współczuję ch*jowej matki

Yasiu99

2011-02-27, 14:38
@cracker10 @Borofix @znawcaekranu

k***a... jacy wy jesteście zajebiści kawałoznawcy...
Wstawcie jakiś najnowszy kawał proszeeeeeeee...
Bo najlepiej k***a tylko krytykować.

Borofix

2011-02-27, 18:41
Yasiu99 napisał/a:

@cracker10 @Borofix @znawcaekranu

k***a... jacy wy jesteście zajebiści kawałoznawcy...
Wstawcie jakiś najnowszy kawał proszeeeeeeee...
Bo najlepiej k***a tylko krytykować.


No najlepiej, recenzenci filmów też je krytykują, a filmów nie kręcą. Żyjemy w symbiozie człowieku! A poza tym sucharem jebie z daleka, nad czym się rozwodzić?

Yasiu99

2011-02-27, 22:08
@up
Nie wiem, wybierając film nie sugeruje się jakimiś z dupy krytykami-znawcami i uważam że jak ktoś chce sędziować to musi najpierw swoje na macie wywalczyć :P . Ale niech chociaż dadzą przykład i wstawią coś zajebiście nowego.

Borofix

2011-02-27, 22:13
Yasiu99 napisał/a:

@up
Nie wiem, wybierając film nie sugeruje się jakimiś z dupy krytykami-znawcami i uważam że jak ktoś chce sędziować to musi najpierw swoje na macie wywalczyć :P . Ale niech chociaż dadzą przykład i wstawią coś zajebiście nowego.


Taaaaa, bo każdy film ściągniesz z neta za darmo- jakbyś za oglądanie każdego miał zapłacić, to byś najpierw patrzył na recenzje. A ja dalej uważam, że mogę powiedzieć, że dowcip jest sucharem (tym bardziej, że jest) bez wstawiania swoich. Nie muszę robić muzyki, żeby stwierdzić, że Lady Gaga to kicz. Dawać następne przykłady?

Yasiu99

2011-02-28, 08:14
@up
Jeżeli ci się nie podoba to jej nie słuchaj. Zresztą pojęcie kiczu jest pojęciem względnym. Tobie się nie podoba ale ma w ch*j odbiorców. I co z tego że 95% to "młodsza młodzież" :P Ale schodzimy z tematu. Mnie zastanawia się tylko po kiego ch*ja pod KAŻDYM! wstawionym kawałem znajdzie się kilku takich którzy rzucają "sucharami"?? PO CO? Ja się motyla noga pytam?! Po co? Jak jednemu z drugim się nie podoba to jakiego balerona czytasz?

Borofix

2011-02-28, 11:51
Yasiu99 napisał/a:

@up
Jeżeli ci się nie podoba to jej nie słuchaj. Zresztą pojęcie kiczu jest pojęciem względnym. Tobie się nie podoba ale ma w ch*j odbiorców. I co z tego że 95% to "młodsza młodzież" :P Ale schodzimy z tematu. Mnie zastanawia się tylko po kiego ch*ja pod KAŻDYM! wstawionym kawałem znajdzie się kilku takich którzy rzucają "sucharami"?? PO CO? Ja się motyla noga pytam?! Po co? Jak jednemu z drugim się nie podoba to jakiego balerona czytasz?


Bo jakbym nie przeczytał, to bym nie wiedział, że to suchar. A jak już przeczytam i widzę, że suchar, to wyrażam swoją opinię. W końcu to sadistic, a nie poradnik domowy!

Cienió

2011-03-01, 01:22
ej k***a przykro mi się zrobiło <bezradny> :D