18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamusia urządziła urodzinki...

Halman • 2024-03-25, 08:56

tatuś się postarał żeby były pamiętne...

Siriuz

2024-03-25, 14:08
SlimShady napisał/a:

Z jednej strony krytykujesz takie gówna jak TVN, a potem podajesz je jako rzetelne źródła informacji . Cóż moim zdaniem pie**olą tam farmazony oby tylko klikać, myślą, że budują światopogląd ludzi w Polsce, a tak naprawdę ludzie odchodzą od tych ch*jowych źródeł informacji i nie rozumiem, jak możesz cytować TVN, a potem śmiać się z ludzi, że informacje biorą z TVNu



Nie chciałem się wdawać w szerszą dyskusję tylko wypunktować zj***nie umysłowe lewackich radykałów. Chciałeś szczegółów to podesłałem. Nawet gdyby to były zmyślone historie to nadal pokazują, że ekstremiści lewicowi promują przechodzenie kobiet na islam i podporządkowywanie się ich zasadom religijnym. Rzecz w tym, że to nie jest zmyślone i zjawisko jest opisane jako "paradoks równości płci", który najwyraźniej występuje w krajach nordyckich. Paradoks polega na tym, że im kraj jest bardziej egalitarny tym silniej zaczynają być manifestowane różnice. Kobiety nagle chcą być kurami domowymi. To samo zjawisko powoduje, że kobiety mogą uważać twardy model islamski za pociągający. Wszystko dlatego, że lewactwo rozpie**ala naturalny porządek, który mimo wszystko uwarunkował kobiety i mężczyzn do samorealizacji w zupełnie innych niszach.

Antoni79

2024-03-25, 15:17
Kto niechciał nigdy swojej damie z liścia przyłożyć, niech pierwszy rzuci kamień, albo zamilknie na wieki.

4Lokalny2Chłopaczek0

2024-03-25, 16:13
W Polszy zaj***nej ukrami pewnie by od razu dostał niebieska kartę, ale i tak by siedział z rodziną. Sąd by czekał na jakaś tragedie.
Jak zabije swoją rodzinę to dostanie max 2 lata. Nasza Kochana przedajna i zaj***na w dupę Polska. :)

Clistwood

2024-03-25, 16:24
Sfrustrowany kondon nie facet

Vashu

2024-03-25, 16:37
KewinDeBrujne napisał/a:

O, typowy beneficjent socjali i wyborca konfy/PiSu. Czyli j***ny margines. Tfu.



Na sadolu nie brakuje ludzi oderwanych od rzeczywistości, ale Twój poziom odklejki gdzie łaczysz ludzi na socjalu z wyborcami konfy to jest jakiś nowy poziom już serio XD

baronturbina

2024-03-25, 17:31
Siriuz napisał/a:

Nie chciałem się wdawać w szerszą dyskusję tylko wypunktować zj***nie umysłowe lewackich radykałów. Chciałeś szczegółów to podesłałem. Nawet gdyby to były zmyślone historie to nadal pokazują, że ekstremiści lewicowi promują przechodzenie kobiet na islam i podporządkowywanie się ich zasadom religijnym. Rzecz w tym, że to nie jest zmyślone i zjawisko jest opisane jako "paradoks równości płci", który najwyraźniej występuje w krajach nordyckich. Paradoks polega na tym, że im kraj jest bardziej egalitarny tym silniej zaczynają być manifestowane różnice. Kobiety nagle chcą być kurami domowymi. To samo zjawisko powoduje, że kobiety mogą uważać twardy model islamski za pociągający. Wszystko dlatego, że lewactwo rozpie**ala naturalny porządek, który mimo wszystko uwarunkował kobiety i mężczyzn do samorealizacji w zupełnie innych niszach.


Człowieku jesteś chora psychicznie. Usuń konto i idź na terapię sowiecki baranie. Psujesz reputację i potwierdzasz regułę odnosnie stereotypu Podlasia.

Siriuz

2024-03-25, 18:23
baronturbina napisał/a:

Człowieku jesteś chora psychicznie. Usuń konto i idź na terapię sowiecki baranie. Psujesz reputację i potwierdzasz regułę odnosnie stereotypu Podlasia.



Ten tuman znowu sieje ignorancję. Zapytałbym kogoś czy zrozumiał jego wypowiedź, ale wcale mnie to nie interesuje... wiec jakby kogoś zaciekawił temat to można zacząć go zgłębiać choćby tutaj:

https://en.wikipedia.org/wiki/Gender-equality_paradox

Przy czym zalecam nie ograniczać się do wniosków na wiki, bo jak wiadomo wiki ma przerośniętą lewą łapę.

TytanowyRosomak

2024-03-25, 18:37
Może to nie jego gówniak i co roku w jego urodziny jej o tym przypomina :P

Mirek19850509

2024-03-25, 19:03
Nasze polskie szmaty na potęgę przyjmują już wiare allacha i , z ciaptymi są za pan brat , nawet są filmy na you tube jak ,wyzywają Polaków i Polskę , żeby tylko ciapty influ ja zr*chal ,

Zabka_Pou

2024-03-25, 19:22
Dobrze wiemy, że siedzi na tym portalu sporo genetycznych z*ebów i niejeden tutaj bywał świadkiem podobnych rodzinnych przekomarzań. Znawcy prawa karmy wiedzą dodatkowo, że kobiecina czymś "zasłużyła", ale wiedzą też coś innego, że nie tędy droga. Sadol, jak zawsze, uczy bawiąc.

Machol

2024-03-25, 19:52
Tatuś ma taki ch*j do powiedzenia, że jedyne czym umie wyjaśniać swoje racje, to pięść. Co za kretyn.

smc

2024-03-25, 20:26
Kacapiątko stoi po stronie ojca.

Ewidentnie matka coś odj***ła.

baronturbina

2024-03-25, 20:32
Siriuz napisał/a:

Ten tuman znowu sieje ignorancję. Zapytałbym kogoś czy zrozumiał jego wypowiedź, ale wcale mnie to nie interesuje... wiec jakby kogoś zaciekawił temat to można zacząć go zgłębiać choćby tutaj:
Przy czym zalecam nie ograniczać się do wniosków na wiki, bo jak wiadomo wiki ma przerośniętą lewą łapę.


Wiesz że robisz z siebie idiotę? Nawet nie robisz tylko jesteś. Serio, wyciągnij ruble ze skarpety i wracaj do marki rosji.

bolego

2024-03-25, 22:50
Suber napisał/a:

j***ny w dupe bohater. Rece ujebac przy samej dupie sk***ysynowi. Znajac zycie dostaje w p*zde od wspolpracownikow a w domu sie wyzywa.



A moze dowiedzial sie ze sie k***ila i dzieciak nie jest jego? Latwo sie tak oceniac nie znajac kontekstu

smc napisał/a:

Kacapiątko stoi po stronie ojca.
Ewidentnie matka coś odj***ła.



Jestes uposledzona? przeciez to ewidentnie Azja i jeden z tych belkotliwych jezykow..

Daiagii08

2024-03-25, 23:17
KrisXman napisał/a:

Co za k***a pedalski frajer ten gówniak nie lepszy



to nie dziecka wina, widzi co robi ojciec więc go naśladuje, on nie wie że robi źle...

tajfunkanalia napisał/a:

Co za ciota. Leje i leje a na babie to wrażenia nie robi .



Pewnie że względu na dziecko, chciała zachować spokój... Niestety syn widzi co robi ojciec i nie wie że to złe, więc go naśladuje... Tutaj nie ma nic śmiesznego.