18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamusia będzie już iść...

Halman • 2021-08-27, 04:53

dzieciak już bez matki za to z traumą na całe życie...

MicQ

2021-08-27, 11:32
k***isko egoistyczne. Rozj***ła bardziej życie dziecku niż sobie…

sasirek

2021-08-27, 11:32
szmata j***na k***isko zebys ty k***o zdechla i zeby w piekle diabel obdarl cie ze skory ty czarna dz**ko

MicQ

2021-08-27, 11:34
k***isko egoistyczne. Rozj***ła bardziej życie dziecku niż sobie…

avic

2021-08-27, 11:51
Oceniać bardzo łatwo. Bardzo. Pod koniec 2018 roku dostałem wstępną diagnozę złośliwego, naciekającego nowotworu tyłu/boku oczodołu, z naciekiem na kości czaszki, który nawet wycięty z dużym prawdopodobieństwem miał dać przerzuty. Generalnie - ch*jnia, albo bym połowy mordy nie miał z okiem włącznie i perspektywą nawrotu włącznie albo kaplica bo nawet na rezonansie nie mogli się dopatrzyć jak duży jest problem. Do momentu operacji, czyli luty 2019 roku - w głowie miałem opracowany cały plan - co i jak zrobić gdyby się okazało, że to co wstępnie zdiagnozowali było prawidłowe. Dosłownie - miałem opracowany plan zakończenia życia. Na szczęście okazało się, że nie jest tak źle jak mówili i finalnie żyję. Z tego też względu - jak widzę takie obrazki (pomijając, że to co zrobiła - zrobiła bezmyślnie przy dziecku) to zawsze staram się to jednak zrozumieć a nie rzucać oskarżeniami o tchórzostwo. Bo nie każdy się wiesza czy skaże z dachu po kłótni z żoną, stracie pracy, czy po tym jak nie załatwił świeżaka w biedronce bomblowi.

A co do mojej historii.. była omawiana na kilku onkologicznych sympozjach międzynarodowych. Nawet podpisywałem zgody na publikację materiałów z operacji..

Bul_od_bytu

2021-08-27, 12:38
Fail w ch*j. Rozumiem samobójstwo, ale nie w takim przypadku. Ucieczka od odpowiedzialności jest ok pod warunkiem, że ta odpowiedzialność to nie dziecko. Akurat dziecko to najlepszy powód by się nie zabijać :roll:

avic napisał/a:

Oceniać bardzo łatwo. Bardzo. Pod koniec 2018 roku dostałem wstępną diagnozę złośliwego, naciekającego nowotworu tyłu/boku oczodołu, z naciekiem na kości czaszki, który nawet wycięty z dużym prawdopodobieństwem miał dać przerzuty. Generalnie - ch*jnia, albo bym połowy mordy nie miał z okiem włącznie i perspektywą nawrotu włącznie albo kaplica bo nawet na rezonansie nie mogli się dopatrzyć jak duży jest problem. Do momentu operacji, czyli luty 2019 roku - w głowie miałem opracowany cały plan - co i jak zrobić gdyby się okazało, że to co wstępnie zdiagnozowali było prawidłowe. Dosłownie - miałem opracowany plan zakończenia życia. Na szczęście okazało się, że nie jest tak źle jak mówili i finalnie żyję. Z tego też względu - jak widzę takie obrazki (pomijając, że to co zrobiła - zrobiła bezmyślnie przy dziecku) to zawsze staram się to jednak zrozumieć a nie rzucać oskarżeniami o tchórzostwo. Bo nie każdy się wiesza czy skaże z dachu po kłótni z żoną, stracie pracy, czy po tym jak nie załatwił świeżaka w biedronce bomblowi.
A co do mojej historii.. była omawiana na kilku onkologicznych sympozjach międzynarodowych. Nawet podpisywałem zgody na publikację materiałów z operacji..


Wychodzę z podobnego założenia. Szacunek za postawę

Babosz

2021-08-27, 12:38
Nie jestem pewny jaki ta debilka miała plan.
Czy rzeczywiście chciała się powiesić, być może jak ktoś tu napisał chciała tylko nagrać "straszaka" dla tatusia dzieciaka.

Albo dzieciaka chciała postraszyć, bo był niegrzeczny.

Słychać, że traci kontrolę i krzyczy "help me"

Takie coś dziecku robić, ludzie to często gorzej niż zwierzęta.

dżonyłojlker

2021-08-27, 12:45
Przypie**olą jej za to niebieską kartę jak nic.

Niezły zlot sadolowych p*zdeczek w komentarzach :rofl:

djpyza

2021-08-27, 14:05
porczmanki napisał/a:

Przypie**olą jej za to niebieską kartę jak nic.
Niezły zlot sadolowych p*zdeczek w komentarzach



jak ci nie odpowiada zawsze możesz stad WYpie**alAĆ !!!

zbynekmaslanka

2021-08-27, 15:16
Bul_od_bytu napisał/a:

Fail w ch*j. Rozumiem samobójstwo, ale nie w takim przypadku. Ucieczka od odpowiedzialności jest ok pod warunkiem, że ta odpowiedzialność to nie dziecko. Akurat dziecko to najlepszy powód by się nie zabijać



Ludzie robią takie rzeczy .... wystarczy tylko trochę ich przycisnąć albo musi się to "opłacić". Powtórzę się, ale w obozie pewein policjant policji żydowskiej powiedział do siostry i matki "i tak żyliście już długo" ... po czym wsadził ich do wagonu który jechał do obozu. Serio ja uważam że normalni ludzie by kradli i mordowali np. dla zysku , lub nawet dla przyjemności bez wyrzutów sumienia gdyby wiedzieli tylko, że nikt się nie dowie i nie będzie z tego żadnych konsekwencji.


bonus666

2021-08-27, 15:47
Ja pie**ole co się na tym świecie odpie**ala :roll:

Zasysacz

2021-08-27, 17:26
bonus666 napisał/a:

Ja pie**ole co się na tym świecie odpie**ala



Nic nowego sie nie odpie**ala tylko teraz jest internet i każdy ma urządzenie pod ręką i tyle. Jak to kiedyś ktoś powiedział - póki nie było internetu to tylko znajomi wiedzieli żeś debil.

mazga50

2021-08-27, 18:35
Coraz bardziej mi się podobają te nowe "czelendże" dla smoluchów...

Cudak

2021-08-27, 19:08
wolkerthc napisał/a:

To nie jest tak. Ludzie którzy decydują się na samobójstwo często bardzo chcą żyć, tylko są w tak ch*jowej sytuacji życiowej, że nie bardzo wiedzą jak.



Pełna zgoda. Ale w tym przypadku to pie**olone życiowe zero.

Symbian

2021-08-27, 19:22
Czarna k***a zniszczyła życie swojemu dziecku .