18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamo ja nie jestem winna!

ramzei • 2013-01-15, 11:44

A koleś w Volvo ma to wszystko w dupie...

camson

2013-01-15, 12:28
Czasami lepiej w kogoś przypie**olić dla zasady tym bardziej jak ma się wideo rejestrator.

lemon1988

2013-01-15, 12:36
moze i jestem msciwy ale jak bym ch*ja znalazl to jego volvo tez by daleko nie pojechalo

lisciasty

2013-01-15, 13:37
Jeśli to rosja, to i tak reszta będzie miała to kompletnie w dupie i ch*ja mu zrobią...

xblazex

2013-01-15, 14:16
wlasnie dlatego, lepiej jest przynajmniej lekko przyjebac w niego

AdmirałFloty

2013-01-15, 15:35
Ostatnio miałem taką sytuacje i co? I miałem drugą wypłatę. Kto śmiga w temacie wie o co chodzi. Jeździsz na bomby masz kokos.

RussianDriver

2013-01-15, 16:29
ten w Volvo to niezły człowiek sk***iel, a baba powinna wyciągnąć 2 wnioski: po pierwsze, jak wie że ślisko i nie wyhamuje to lepiej zaj***ć w tego co jej drogę zajechał (zwłaszcza że jest w Rosji, a tam do dzwonów powinna być przyzwyczajona) a po drugie, po ch*ja z kuchni wyłaziła?? tam jej miejsce :P

ASAKKU

2013-01-15, 20:27
Co prawda nie jestem biegłym rusycystą, ale raczej Pani komentująca zwracając się jakże pochlebnie "SUKA..." nie miała na myśli swojej współtowarzyszki podróży...
Dziękuję za zj***nie... :mrgreen:

Rinho

2013-01-15, 23:17
z drugiej strony, mogła by patrzeć, że jak ktoś zwalnia na środku drogi to nie bez przyczyny.

pkh

2013-01-15, 23:34
heh i najgorsze ze ch*jA zrobi bo nawet tablic w volvo nie widac...

GranatPL

2013-01-16, 00:20
Jakby przyj***ła, to może by się j***ny kacap w Volvo czegos nauczył.

rav52v

2013-01-16, 01:48
camson napisał/a:

Czasami lepiej w kogoś przypie**olić dla zasady tym bardziej jak ma się wideo rejestrator.



nie widze tam pasow na jezdni, ale jesli nie ma, to volvo tutaj ani troche nie zawinilo, nie wyprzedza sie z prawej.

Thorax

2013-01-16, 06:43
Już kiedyś się pomyliłem, ale zdaje mi się, że wolno wyprzedzać z prawej strony samochody skręcające w lewo.
Po drugie, może nie widać pasów, ale są znaki pionowe i być może ta kobieta wiedziała, że w zabudowanym (przynajmniej w Polsce) można wyprzedzać z prawej dowolne pojazdy jeśli są dwa pasy ruchu w tym samym kierunku.
Po trzecie, zakładając, że powyżej się pomyliłem, oglądając Drogówkę i pytając kiedyś instruktora prawa jazdy dowiedziałem się, że w takim wypadku, Volvo nie ustąpiło pierwszeństwa i jest sprawcą kolizji, a pani dostanie mandat za wyprzedzanie z prawej. Nawet jeśli spowoduje się kolizje z kimś, kogo nie powinno być w tym czasie w danym miejscu (jak tu, lub na przykład kiedy macie ustąp, dojeżdżacie do skrzyżowania z drogą jednokierunkową, patrzycie w prawo, bo tylko z tego kierunku może nadjechać samochód, jedziecie a tu dzwonek z lewej, bo ktoś jechał pod prąd - to prawdopodobnie i tak Wy jesteście winni).

mare30ks

2013-01-16, 09:02
@up chyba troche ci sie popie**olilo:)
jak ktos stoi na lewym pasie i czeka na mozliwosc skretu to ja mam stanac kolo niego i czekac az ktos go pusci bo nie moge go "ominac"? nie mylic z wyprzedzeniem bo typ w dostawczaku stal

PanAndrzej

2013-01-16, 14:25
Przy małych prędkościach i gdy wiesz że nie będziesz sprawcą lepiej dać się uderzyć, albo troszke zhamować i wtedy dostawić. Aczkolwiek zazwyczaj działa instynkt obronny i unika się kolizji jak tylko się da. Dopiero po wszystkim, na chłodno przychodzą wnioski że można było wykorzystac okazję, ja już parę razy plułem sobie w brodę że nie stuknąłem ;)