18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamed Khalidov vs Kendall Grove KSW 21 01.12.2012

łysa_pała • 2012-12-02, 10:19
Widzę, że nikt jeszcze nie wrzucił...

Jarvis

2012-12-02, 14:16
KSW to teatrzyk, jakoś mam wrażenie że te wszystkie walki są ustawione... Dopóki Khalidow nie przejdzie do UFC, dopóty będę tak myślał

Vato

2012-12-02, 14:17
Wk***iają mnie wszyscy piszący, że to KSW to ściema i show. Klasycznie - w dupie byliście, gówno widzieliście. Obejrzyjcie sobie jakąś galę UFC, jak tam zawodnicy wchodzą, 2 razy dłużej i głośniej niż w KSW. To, że zawodnik czasem upada (szczególnie przy kopnięciach z obrotu/półobrotu jak nie trafi) to jest normalne, ale co eksperci siedzący całe życie przed komputerami mogą o tym wiedzieć... Że przybijają czasem rękawice? A w boksie to k***a tak nie ma?

Pozdrawiam hejterów.

h7kchryst

2012-12-02, 14:27
Najbardziej irytujący są komentatorzy.. tak pie**olą że oglądam walki KSW bez głosu. Ten pseudo raperzyna najbardziej..
Sędzia wcześniej powinien odciągnąć Khalidowa od Amerykanina...

wieszzeniewiesz

2012-12-02, 14:30
Jeśli kogoś dziwi lub śmieszy upadek po nieudanym ciosie/kopnięciu w jakimkolwiek sporcie walki to w dupie był, gówno widział. Czytałem już tez różne opinie na temat tych piąteczek i uśmiechów z Kendallem. k***a, trzeba być j***nym ignorantem żeby myśleć , ze zawodnicy przed walką pałają do siebie nienawiścią i ich największym marzeniem jest naj***ć tej jednej konkretnej osobie. To jest ich praca, i tylko pewien odsetek walk ma jakieś podłoże osobiste ( zazwyczaj rewanżowe). Jeśli ktoś tak jak Mamed sam mówił , że potrafi do walki o setki tysięcy złotych podchodzić za każdym razem jak do sparingu to tylko świadczy o tym jak silną ma psychę. Dodam, że idiotą będzie też ten kto napisze, że Kendall jest kelnerem czy ogórkiem. TUF'a przypadkiem się nie wygrywa .

A co do KSW to ths captain obvious! Tak to jest show, bo tak o to chodzi właścicielom. Jak jesteś j***nym debilem, to będziesz wyciągał takie , a nie inne wnioski. Ale jak masz jakiekolwiek pojęcie o MMA i cokolwiek w głowie, to rozdzielisz sztuczna otoczkę, którą ci wciskają od prawdziwego sportu. Mamy zajebistych zawodników z Polsce, zarówno jeśli chodzi o umiejętności i charakter i to dla nich warto oglądać KSW. Kawul i Lewandowski to bieznesmeni i cwaniaki, ale uwaga tu kolejne zderzenie z twardą ścianą rzeczywistości - gdyby tacy byli nie stworzyli by KSW i nie osiągnęli by sukcesu.

Co do gali widać jak bardzo Mamed odbiega poziomem, rozumiem jego decyzję o zostaniu w Polsce. Do stanów powinno się w tym sporcie wyjeżdżać ciut wcześniej, gdy jest się młodym i głodnym sukcesu sportowego jak Held ( btw jest w finale turnieju Bellatora ^^), a nie gdy ma się prawie 35 lat i trzeba jednak myśleć o tym tylko jak o pracy i zapewnieniu rodzinie godziwego bytu na całe życie, bo p[rzecież wiecznie fighterem nie będzie. Szkoda tylko, że za 2 -3 gale to już żywcem nie będzie miał z kim walczyć. Może Lombard znowu przejebie w UFC, straci kontrakt i z nim się to jakoś uda się ogarnąć.

@h7kchryst Dane masz dobre: jeden z komentatorów to Juras, ale wynik ch*jowy bo to nie ten Juras z "Pokoju z widokiem na wojnę". 0 pkt :/

EdekZgredek

2012-12-02, 14:35
Bez wątpienia Mamed jest dobrym zawodnikiem. Tylko k***a dlaczego nie dostanie w końcu kogoś z wyższej półki? Nie mają kasy na lepszych zawodników? Kendall z którym bił się Mamed, dostał ostatnio bęcki od Jaya Silvy. Silva natomiast przegrał na ostatniej gali KSW z Materlą. Właściciele KSW o takich rzeczach nie wspominają , tylko mydlą oczy tym, że zawodnik bije się w UFC, STRIKEFORCE itp itd.
Ale to, że wszystkie , bądź prawie wszystkie walki tam przegrywa.... jest nieistotne.

DAĆ MU LOMBARDA!!!!!!!!!!!

Jarvis

2012-12-02, 14:35
KSW świetne show to pokazał w walce pudziana z thomsonem... a skoro takie rzeczy się działy to różne inne też się mogą dziać...
Zawodnicy rezygnują tydzień przed walką... ha ha- co gala to kontuzje nagle ktoś dostaje- no bez przesady...

Ale generalnie wszystko ostatnio co związane ze sportem kojarzy mi się z dopingiem, łapówkami, układzikami i cwaniactwem....
wszyscy grają dla kasy, nikt dla klasy... nie ma czym się pasjonować i dobrze bo jest wiele piękniejszych rzeczy na świecie, jak śpiew ptaków, szum lasu i traw... :D

tigerqaz

2012-12-02, 14:38
Cytat:

Widzę że nikt jeszcze nie wrzucił...



Bo to "sadistic" a nie "informacje" :D
Na innych portalach tego w ch*j a zresztą w telewizji było nie za późno bo o 20:00 :/

Stewie

2012-12-02, 14:43
Nie spinajcie to tylko internet :D

kiziamizia

2012-12-02, 14:46
Hehe swoja droga po takich galach na ulicach miast da sie zaobserwowac wzrost bojek. Matoly sie naogladaja i mysla nagle, ze sa fajterzy. Nikt nie ma szans i trzeba kogo rozjebac. Ludzie to idioci. :-D

johngrisham

2012-12-02, 14:58
zapraszam każdego hejtera na matę, pokaż co potrafisz o ile nie jesteś p*zdeczką i mamusia cie podwiezie, potem można komentować

Samurajx3

2012-12-02, 15:03
bardziej mi się podobała walka kobitek

Plecionkarz

2012-12-02, 15:11
komentatorzy tak się zachowują jakby mu loda chcieli zrobić

wir00z

2012-12-02, 15:22
Osobiscie uważam,że Mamed (bez obrazy dla jego umiejętności) nadaje sie tylko na nasze podwórko. Myślę,że gdyby dostał jednego z braci Diaz,St. Pierr`a,a nawet o wagę lżejszego Jose Aldo to nie mialby najmniejszych szans. Jestem w 100 % pewien,bo to nie ten poziom i nie ta klasa zawodnika,jednak UFC,a ksw to niebo,a ziemia,taka jest brutalna prawda.

je...........ę

2012-12-02, 15:39
johngrisham,
Takie krowy jak ty co dużo muczą to mało mleka dają,więc nie kozacz synek,
a co do marudzących ludzi,to oni zawsze marudzą i nie da się wszystkim przypasować, taka nasza krew zawistna i wszystko na nie :)

Szczerbi20

2012-12-02, 15:48
Dostał lowkicka na obciąrzoną noge , to musiało boleć . Zastanawiam sie czy na brzuch też przyjmują na rozluźnione mięśnie