18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamed i jego następny rywal

Fakerę • 2012-05-26, 10:21
Żartowniś ;)

LuoXiahong

2012-05-26, 19:29
@Aerhul

Dałem piwo, bo wcześniej nie słyszałem słowa sążnie

efem

2012-05-26, 20:50
Sążnie kolego, to taka jednostka miary używana przez żeglarzy - sążni(lub stóp) wody pod kilem :D

pawu95

2012-05-27, 10:27
Breakcore napisał/a:

Chcecie żeby Najman z kimś wygrał? Zgłoście sie do KSW, niech Najman wam ryj obije, wtedy cała Polska z was sie będzie śmiała i będzie spokój, a nie codziennie muszę czytać "dowcipne" rzeczy o tym pajacu -.-



Proste ze tak. Juz lece na KSW bo trenowalem boks przez 5 lat a pozniej MMA przez 3. I jeszcze jakies debile daly ci piwo za brak mozgu. k***a ludzie skumajcie to:
-jestem piekarzem od 20 lat, ale zmieniam fach i od jutra bede sprinterem, wybieram sie na olimpiade,
-jestem strazakiem od 10 lat, ale zmieniam fach, od jutra bede chirurgiem, juz mam podpisany kontrakt ze szpitalem, za 3 dni pierwsza operacja.

Piona dla zacofanych.

Breakcore napisał/a:

Chcecie żeby Najman z kimś wygrał? Zgłoście sie do KSW, niech Najman wam ryj obije, wtedy cała Polska z was sie będzie śmiała i będzie spokój, a nie codziennie muszę czytać "dowcipne" rzeczy o tym pajacu -.-



Proste ze tak. Juz lece na KSW bo trenowalem boks przez 5 lat a pozniej MMA przez 3. I jeszcze jakies debile daly ci piwo za brak mozgu. k***a ludzie skumajcie to:
-jestem piekarzem od 20 lat, ale zmieniam fach i od jutra bede sprinterem, wybieram sie na olimpiade,
-jestem strazakiem od 10 lat, ale zmieniam fach, od jutra bede chirurgiem, juz mam podpisany kontrakt ze szpitalem, za 3 dni pierwsza operacja.

Piona dla zacofanych.

EdmundKemper

2012-05-27, 20:59
@pawu95 Z dupy wzięte przykłady, bo on akurat nie zajmował się zupełnie czymś innym tylko cały czas był w "temacie"...

duchh

2012-05-27, 22:21
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

@pawu95 Z dupy wzięte przykłady, bo on akurat nie zajmował się zupełnie czymś innym tylko cały czas był w "temacie"...



W temacie ? mówisz o big brother ? chyba nie o jego pseudo karierze bokserskiej... jedyna walka jaka powinna zostać za uznaną w "karierze" Najmana to walka z Andrzejem Wawrzykiem który skończył go w drugie rundzie a przez cała pierwszą śmiał mu się w twarz... nie trzeba być znawca żeby uznać ze walki były ustawiane...

1. Robert Gacek - 3 walki w zawodowej karierze 2 z Najmanem - koleś walczył w adidasach :shock:
2. Imrich Borka 2 wygrane 46 przegranych
3. Doug Phillips w momencie pojedynku miał 45 lat wybacz ale drugi Hopkins z niego nie jest...
mam sprawdzać dalej ?
4. Tomasz Górski znalazłem tylko działacza Pisu... czort wie może wcześniej walczył na galach...
5. Alfred Pollak 0 wygranych 9 przegranych
a Štefan Cirok był w ciąży jak dostąpił zaszczytu walczenia z czempionem.

Najman jest osłem, nie ma zielonego pojęcia o boksie...

dawiduch12

2012-06-02, 23:57
żeby czasami rączek nie połamał sobie jak będzie odklepywał ;D