18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mam Talenta - Colin McLeod

ok...........w4 • 2012-12-12, 14:44
Dupny talent

cezar43

2012-12-12, 14:58
A ja wiem jak to zrobił: dogadał się z tymi prowadzącymi żeby te słowo powiedzieli...

k***a ameryki to ja nie odkryłem D:

pi...........ka

2012-12-12, 23:10
ja mysle ze zdał sie na królowa nauk jaką jest matematyka. Wyliczyl prawdopodobienstwo slow ktore sie powtarzaja w tych ksiazkach i zaryzykowal jak zwykle matematyka zawsze na propsie ;) wiem co mowie jestem studentem hehehehellmans ;)

slaba beke krece o tej porze ale dajcie pare piwek

NWC

2012-12-12, 23:10
Reklama gaci Calvina Claina czy jak to sie tam pisze :P

asd1235

2012-12-12, 23:30
pika napisał/a:

ja mysle ze zdał sie na królowa nauk jaką jest matematyka. Wyliczyl prawdopodobienstwo slow ktore sie powtarzaja w tych ksiazkach i zaryzykowal jak zwykle matematyka zawsze na propsie ;)



widziales te 4 ksiazki i widziales jakiej sa one grubosci? wiesz ile tam sie slow znajduje? i na pewno to slowo z tylka powtarza sie ze 120 razy, ta? -.-

Wg mnie mial 4 takie same ksiazki wlasnej roboty, ze wlasnymi stronami lecz z innymi okladkami :amused: Reszty mozecie sie sami domyslic.


pika napisał/a:

wiem co mowie jestem studentem hehehehellmans



pudliszki

tutus

2012-12-13, 00:16
/watch?v=hMjH1bvADII (za długie, żeby wrzucić)

6:50 podobna sztuczka, a kawałek dalej wyjaśnienie. Prawdopodobnie tu zadziałał w podobny sposób, jednak dalej nie wiem jak dokładnie

Rafao

2012-12-13, 02:58
Odpowiedź jest prosta. Chłopak znał nawyki jury. Wiedział, że jeżeli znajdzie się tam książka pana po prawej, to ona zostanie [przez niego wybrana. Potwierdzają to słowa samouwielbienia tego człowieka, który stwierdza, że to jedyna literatura w tym zbiorze. O blondynce wiedział że z dużym prawdopodobieństwem krzyknie "lewa", zdążył ją wcześniej przeanalizować. Ponadto w takiej sytuacji łatwiej jest wymówić słowo "left" niż "right". Druga sprawa to że zasugerował jej lewą stronę ruchem swojej prawej ręki. Książkę kartkował w taki sposób, że jeden róg był zagięty, a od momentu wykrzyczenia "stop" do otwarcia książki miał dużo czasu, żeby przyśpieszyć lub zwolnić ślizg palcem. W zasadzie dobrze przygotowana książka sama się otworzy tam gdzie trzeba.
To samo działo się podczas jazdy palcem po stronie. Mógł dopasować tempo wiedząc, że ktoś krzynie stop, po jego wyraźnej sugestii. Tego jak jedzie palcem po stronie nawet nie pokazano. Słowa z tablicy natomiast to zwykłe bezpieczniki na wypadek gdyby jego kalkulacje co do blondyny i wyboru książki nie sprawdziły się.

chinchil

2012-12-13, 03:13
Zauważcie że wychodzi sobie taki pajacyk na scenę, wypina dupę na to całe jury a oni z uśmiechem na twarzy głosuja na tak :) za ten pomysł i odwagę koleś ma u mnie piwo :)

K-...........an

2012-12-13, 07:51
co Wy bredzicie? przecież to jest oczywiste, że był w zmowie z tymi ze sceny, a jak znam realizm tych mamtalentów i idoli to wszystko było ustawione łącznie z jury

bz...........ue

2012-12-13, 09:50
Szkot jak zwykle bez majtek.

mavr.pl

2012-12-13, 11:00
Jacy jesteście tępi
W momencie wyboru słowa narysował czy tam wymalował sobie je na dupie
No chyba że ustawił tych trepów żeby wybrali własnie to słowo, ale w to wątpię


I żeby było jasne
h*j na h*uju stanie matematyka nie ma tu nic do roboty

mordoret

2012-12-13, 11:12
Mi się wydaję, że to są 4 takie same książki z innymi okładkami, na każdej stronie ten sam tekst, każda linijka napisana tak, żeby najdłuższy wyraz był "revealing"

glodny29

2012-12-13, 11:32
Myślę że zasada działania jest podobna do tego triku karcianego.
Jeśli ktoś chce to znajdzie w necie.


PS: Karty nazywają się invisible deck.

Pleso93

2012-12-13, 12:13
pika napisał/a:

ale dajcie pare piwek



Też mam dar przewidywania, będzie warn :amused: