18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mam dużego

BongMan • 2012-03-06, 10:44
Mam dużego penisa twierdzi moja tajska narzeczona.
Och, przepraszam za brak interpunkcji.
"Mam dużego penisa" - twierdzi moja tajska narzeczona.

BongMan

2012-03-07, 22:35
Żeliwna_Pięść napisał/a:

Nie no, muszę, muszę to napisać od pewnego czasu, ( chyba od kiedy śnieg zniknął) coraz więcej ludzi się użera, nosz k***a BongMan zaraz będzie odkopywał co 3 lata temu pisał Ravager -,-


Koleś kilkukrotnie mnie obrażał, no ale to nic, jesteśmy na sadisticu, przyzwyczaiłem się. Jednak obrażał też moją matkę ( http://www.sadistic.pl/dziewczyna-vt63398.htm ). Nic swoimi kretyńskimi postami nie wniósł do tematów, które założyłem. Jego jedynym celem było mi nawrzucać. Niestety strzelił sobie samobója i udowodnił, że jest idiotą, który nawet nie potrafi liczyć.

Pirat353 napisał/a:

@Bongman mam pytanie: a nie boli Cię dupa jak się kochasz ze swoją "dziewczyną"


Tutaj mamy kolejnego imbecyla, który nie potrafi napisać nic poza nieuzasadnionymi obelgami.

cossac napisał/a:

Coraz bardziej się upewniam że BongMan to koleś który dużo jara, jak zobaczy obrazek nawet kawałka wystającej dupy to się głupio chichra pod nosem, nawet jak ma tyle lat co zdeklarował to nadal jest koło 16-17.


A tu następny. Sporo o mnie wie jak na kogoś, kto nigdy mnie nie widział i ze mną nie rozmawiał.

MrCylinder napisał/a:

BongMan, jak masz trochę honoru to usuń swoje konto.


Co honor ma wspólnego ze wrzucaniem kawałów na forum?

Ravager

2012-03-08, 00:19
@BongMan, weź ochłoń i przeczytaj tamto zadanie o pociągach, skup się z całej siły i zastanów się, czy aby na pewno treść zadania jest tak jasno sprecyzowana, że niemożliwe jest podsunięte przeze mnie rozwiązanie.

A co do obrażania Cię i takich tam: jakoś tak mam, że mnie drażnisz. Sam nie wiem dlaczego. Może to przez to, że gdy już nie wrzucasz jakiegoś znalezionego w internecie kawałka, a zamieszczasz swoje własne wypowiedzi, to są one irytujące i świadczą o tym, jak nędznym istnieniem jesteś? (skoro już przytaczamy dawne posty to poczytaj sobie swoje teksty z założonego przez Ciebie tematu o chłopaku, który zginął próbując ratować własną dziewczynę. Nie chce mi się go szukać, bo ogólnie mam Cię w dupie.) Tu naprawdę nie chodzi o wrzucanie sucharów, bo suchary też miewają swój urok. Nie chodzi też o to, że lubię ludziom ubliżać, bo w gruncie rzeczy uważam, że każdemu należy się szansa i dopóki jej nie straci, warto być dla niego w porządku. Czepiam się Ciebie, bo Ty naprawdę jesteś kretynem. Spójrz na swoje odpowiedzi, gdy ktoś da Ci "kuksańca" w jakimś poście, napisze coś mniej lub bardziej błyskotliwego i jakoś Cię tam pojedzie. Jak reagujesz? Jak typowy zakompleksiony szczeniak: od razu rzucasz inwektywami, prostacko wyzywając innych użytkowników. Tak się zachowuje 22-latek? Co z Tobą? Skończyłeś edukację w fazie prenatalnej? Podstawówkę znasz z opowiadań kolegów? Gdzie dystans do samego siebie?

BongMan

2012-03-08, 09:41
Ravager napisał/a:

Gdzie dystans do samego siebie?


Mam do siebie dystans. Jak mi ostatnio jakiś koleś pojechał od pedałów wierszykiem to mu piwo postawiłem, bo wierszyk był dobry. Ale to co ty zrobiłeś to co innego. Nie będzie jakiś śmieć wyzywał mojej matki. Tak się zachowuje 23-latek?

Ravager napisał/a:

poczytaj sobie swoje teksty z założonego przez Ciebie tematu o chłopaku, który zginął próbując ratować własną dziewczynę.


Już mówiłem - nigdy pewnie nie patrzyłeś śmierci w oczy i dlatego uważasz, że oddanie życia za dziewczynę, która jedyne co dla ciebie zrobiła, to ci dała i powiedziała kilka słodkich słówek, ma coś wspólnego z heroizmem. Nie ma. Ciebie zeżrą robaki a ona za tydzień będzie miała innego. Warto? Nie życzę ci tego, ale jak kiedyś będziesz na granicy śmierci, jakiś wypadek albo ciężka choroba, to zrozumiesz o co mi chodzi i zaczniesz doceniać życie.

rozyk

2012-03-09, 22:39
nie rozumiem ;<